Môže to byť osud alebo kliatba predkov?

3. feb 2022

Mam 21 rokov a som sama..Cítim,že nikdy ma nikto nemal.naozaj rád,nemala som kamarátky,kamaratov..Aj s pár ludmi,ktorymi som si istý čas rozumela,sa to nejako skončilo..Samozrejme že som nikdy nemala ani priateľa, vzťah,nikto ma nelubil tak som sa už stala viac menej takou narcistkou,hľadím v prvom rade na seba,samu seba milujem najviac aj sa o seba starám
..Ale nebudem popierať žeby som rada mala nejakú spriaznenú dušu,ktorá by tu bola iba premna...Myslíte že je to nejaké prekliatie samoty?

barbora0308
3. feb 2022

Nie je to ziadne prekliate, je to iba tvoj negativny postoj k vztahom s inymi ludmi...mozno zla skusenost, mozno si sa sklamala v minulosti a preto si na voci novym vztahom takto obrnila. Ak sa zaujimas predovstekym iba o seba, tak pravdepodobne nejavis velky zaujem o inych, takto sa potom tazko buduju nove priatelstva, ci dokonca vztah s partnerom. Ak to chces zmenit, tak musis zapracovat hlavne na sebe.

evita_g
3. feb 2022

Ak o takých 30-40 rokov bude tvoja situácia rovnaká, bude to určite následok kliatby. Teraz si dovolím hádať, že je to spôsobené tým, že si viac menej taká narcistka, ktorá hľadí v prvom rade na seba 😉

dadulamamula
3. feb 2022

Nie je to prekliatie... Možno by bolo dobre nájsť psychológa, toho mat ako spriaznenú dušu,.. Dostat sa z minulosti... Ale si ešte mladá, ale chyba je v tebe treba to zmenit

mikadooo
3. feb 2022

Myslím si že by si mala vyhľadať psychológa. A myslím to smrteľne vážne. Máš extrémne nízke sebavedomie a zo všetkého sa obviňuješ. Nájdi si dobrého psychológa alebo terapeuta, ktorý ti pomôže nájsť vlastnú hodnotu.

deti95060810
3. feb 2022

ani osud, ani kliatba...jednoducho taký typ človeka...🙂

autor
3. feb 2022

@deti95060810 aký typ?nikdy som nechcela takto skončiť

bikarbona
3. feb 2022

Máš len 21 a chceš niekoho pre seba. To nie je prekliatie, ale normálna túžba. Len treba byť ochotná byť tu pre niekoho.

mamina0078
3. feb 2022

Ani jedno. Každý človek si tvorí vlastnú realitu a prítomnosť je odrazom rozhodnutí v minulosti. Skús niečo zmeniť - ohruh ľudí, prácu, správanie voči ostatným... Takto sa nedá poradiť keď ťa nepoznáme, nevieme o tebe nič a ani v čom je problém možno si príliš tichá alebo naopak hlučná tých dôvodov moze byť neúrekom... Najlepšie bude ak pôjdeš za odborníkom - psychológom ten ti s tým viac pomôže ako táto anonymná téma.

katkamatka7
3. feb 2022

Ahoj. Spriaznená duša zvieraťa, najbežnejšie psa 😉 by Ti mohla poskytnúť to niečo, čo Ti chýba.

zuzanka.zuzu
3. feb 2022

ako "skončiť"? 😲 však tvoj život ešte ani poriadne nezačal 😂 a hlavne nezačni rozprávať na rande o nejakom "prekliatí" alebo "spriaznených dušiach" lebo potom sa nečuduj, ak si sama 😉

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teleskop
4. feb 2022

skor potreba psychoterapie