• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mrazenie stravy pre deti? Je to vhodné?

16. novembra 2011 
ahojte! chcem sa spytat,mrazite niektora jedlo,ktore navarite pre deticky?? je to vhodne?? a ako dlho to moze byt v mraznicke a co vsetko... myslim teraz konkretne obedy -polievky a druhe... dakujem za prispevky! :slight_smile:
31. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky emjee :wink:
...len som tam nenasla presne to,co som potrebovala... :unamused:

rada by som vedela,ci sa daju zamrazit napr.mliecne polievky,alebo mliecne omacky a ci mrazit aj s mäskom... No napr ak uvarim svieckovu,mozem ju zamrazit?? a ked urobim napr.fazulovu polievku so zeleninou a zemiakmi,to tiez mozem len dat do kelimka a zamrazit? ci musi sa to mrazit v spec. poharikoch??? a ktore hotove jedla sa urcite nemaju mrazit?? a co hotove fasirky, kuracie mäsko na zeleninovej omacke/zahustenej mukou/, proste akykolvek obed,ak nam ostane...a hlavne ako dlho sa to moze mrazit???????
31. máj 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zmrazujem takmer všetko, aj omáčky, ale keď tam sú zemiaky, tie sa rozpadnú, doslova "rozfrflú"
aj polievky, všetko, ryžu, hotové mäso, buchty, tortu...
a polievky dávam o sáčku vloženého v kelímku, a keď to zmrzne, kelímok vyberiem a nechám to len v sáčku
31. máj 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem mimikyky! :slight_smile: ...dobry napad s tym sackom a kelimkom :slight_smile: potom sa to isto lepsie vprace do mraznicky,ze? a pouzivas specialne sacky na mrazenie potravy??

...takze ak mam v polievke zemiaky,tie mam radsej vybrat? a ako dlho takto mrazis jedlo?? zvlast ak je to pre deti?! vies,pojdem o take necele 2 mesiace do porodnice a chcem malemu navarit jedla a zamrazit,nech mu ich muz uz len rozmrazi a ma o obedy pre drobca postarane... myslis,ze uz teraz si mozem nejake jedla zamrazit??

a teda mrazis aj mliecne polievky??

inak ja som raz robila plnenu papriku v rajcinovej omacke a ked som ju rozmrazila,uplne sa oddelila voda od rajcinoveho pretlaku a nechcelo sa touz spojit :confounded:
31. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávam to do úplne obyčko sáčkov, takých väčších, tuším 20x30cm

z polievok zemiaky nevyberám, dá sa to prežiť, decká zjedli aj rozmrazovaný granadír, aj keď bol trošku iný :wink:

aj mliečne mrazím, ale tie sú také ako píšeš, oddelené občas husté od vody, ale keď to povarím, dá sa
a dávam to tak asi do pol roka to zjeme
31. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do pol roka?? :confused: super,lebo ja som citala dakde, ze do mesiaca to treba zjest...takze nieje to pravda? to by som si mohla uz teraz pripravit a zamrazit par jedal... :slight_smile:
31. máj 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zini, ja mrazim normalne vsetky jedla okrem omacok a zemiakov a pohodicka....minule som si narobila gulicky z mleteho masa, ktore som upiekla v trube a zamrazila a nedavno som si uvarila rajcinovu omacku a zmrazene gulky do nej len nahadzala, nechala prejst varom a hotovo....
Mrazim polievky, masove rolady, ryzu....vacsinou, ked navarim viac a ostane, tak mi to je luto vyhodit...a zjeme to vzdy do tych 5 mesiacov
31. máj 2008 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a je citit daky rozdiel v chuti??? ako napr chuti po rozmrazeni taka klasicka slepacia polievka??

...rozmrazujete vo vodnom kupeli,ci v mikrovlnke,alebo nechate rozmrazit pri izbovej teplote?

a teda netreba to este po rozmrazeni nechat prejst varom??
31. máj 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
polievka chutí normálka

večer vyberiem tesne pred spaním, a do rána sa rozmrazí

netreba
31. máj 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky :slight_smile:
31. máj 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez robim ako mimikyky, len ked sa velmi ponahlam, rozmrazujem v mikrovlnke :slight_smile:
1. jún 2008 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a este otazka.co mrazenie pomazanok?? ak si doma spravim napr. rybickovu,alebo vajickovomrkvovu,alebo tvarohovu,kde je aj uvarene vajicko a maslo a syr.. Hmmm???
3. jún 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a napriklad jahody - mozu sa mrazit aj tie?
4. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahody je najlepsie mrazit ze ich poukladas na papier jednu vedla druhej a ked zamrznu mozech ich poprekladat do dozy.Nebudu potlacene a pekne rozmrznu ked ich budes potrebovat. :slight_smile:
4. jún 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej diki za radu :slight_smile:
4. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked mrazim jahody, tak po rozmrazeni su uplne ako blato a ovela menej sladke :frowning2:
4. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zinuska, to som teda nikdy neskusila, ale skus ju urobit a daj trosku do keimku zmrazit a na druhy den to vyber a ochutnaj......daj potom vediet :slight_smile:
4. jún 2008 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomazanky som nemrazila,tie sa u nas pojedia a k jahodam,stratia cukor no ked su zamrazene samostatne tak sa tak nepomagaju.No inak mrazim vela veci ,od polievok,udeniny,syry a aj ryzu.skusala som raz aj halusky no tie boli ako blato.Bezne mrazim aj smotanu,tvaroh,bryndzu.
4. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru ani u nas pomazanky nevydrzia dlho,ledva ju spravim a uz je fuc :grinning: ale musim to skusit,lebo chcem urobit par pomazanok,zamrazit a ked budem v porodnici,tak nech ma co muz davat malemu na chlebik.. tak asi dnes spravim rybickovu a trochu zamrazim a zajtra skusim kostnut.dam vediet. :wink:

Miriamka tvaroh a bryndzu aj tvrde syry to mrazim aj ja,ale smotanu??? :confused: :confused: to ako kyslu smotanu v kelimku das do mrazaku???? to som prekvapena.to by bolo super,keby sa to dalo mrazit,lebo ja ju strasne lubim a kedze to nema dlhu spotrebu,tak to nemozem mat dlho a vzdy po ruke v chladnicke. po rozmrazeni je uplne ok??? neoddeli sa huste od vody???? a co potom,ked urobim napr. zapekanu brokolicu??ja teda davam do toho kyslu smotanu zmiesanu s vajcom. aj takuto zapekanu smotanovu vec mozem dat do mraznicky???
4. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne smotanu kyslu,sladku,jogurt/ja davam do mrazaku len biely/-vzdy nakupim karton v metre a zamrazim a mam pokoj,zo sladkej mrazenej aj vyslahas slahacku,alebo pouzijes na varenie a z kyslej hocikedy vyrobis s kakaom milacik.S tou brokolicou neviem u nas nezostane ani nahodou na druhy den ,nieto este na mrazenie. :grinning:
4. jún 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my davame mrazit cerstvy kalerab do nedelnej polievky, pretoze v chladnicke vzdy "zatuchne" a takto je cerstvy :wink:

co sa tyka varenych veci, ja vela nemrazim, lebo sa snazim uvarit tolko, aby sa to zjedlo, ale mozno ked budem mat deti budem, mrazit viac :grinning:

jedine co sme mali dlhsie zamrazene bola svadobna torta, ktoru sme vytiahli na prve vyrocie a hned sme ju aj hodili do kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak zakusky sa daju zamrazit, ale netreba ich nechavat v mraznicke dlhsie ako 3 mesiace
4. jún 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,tak ja az dnes urobim tu rybickovu pomazanku,takze az zajtra vam dam vediet,ako dopadlo rozmrazenie a teda kostovka :wink:

ja mrazim vela cerstvej zeleniny,hlavne do polievok,mrazim aj chlieb a rozky,a aj muffiny a rozne kolace,ale teraz ma hlavne zaujima to hlavne jedlo,lebo potrebujem malemu navarit dopredu,ked budem v porodke.. prave teraz varim hovädzie mäsko na zelenine a zmrazim to.. a ked budem prec,len mu to rozmrazia a uz ryzu alebo zemiaky k tomu zvladnu navarit :grinning:

Miriam a co ovocne jofurty???ty pises,ze mrazis len biele...preco? ovocne nieje dobre mrazit????? :confused:

ked bol maly maly :grinning: tak som ked bola vzdy sezona nejakeho ovocia, osupala a ocistila to ovocie, pomixovala a dala do mrazaku,a v zime mal ovocie bez chemickych pridavkov...akurat bolo akesi menej sladke...moze ovocie mrazenim stratit cukor?? :confused:
5. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovocne sa stihnu u nas pojest,ale urcite idu zamrazit-a je z nich zmrzka,vsetko ovocie straca mrazenim ovocny cukor,preto ak mam jablka a marhule robim z nich dren - po potlaceni ich pocukrujem a tak skladujem,da sa to jest ako dren aj ako ovocie na puding,kasu alebo aj ako napln do listkoveho cesta.
5. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa konecne ozyvam :slight_smile: takze rybickova pomazanka je aj po rozmrazeni mnaaaaaaaaam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to do nej davam aj syr bambino a aj maslo! takze super,mozem narobit rybickovej pomazanky,zamrazit a maly v case mojej nepritomnosti bude mat na ranajky :slight_smile:

vcera som si zamrazila detsku vyzivu a je z nej super dren!! :wink:
7. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute ja normalne mixujem ovocie celu zimu na vyzivu a ked tak po rozmrazeni ho dosladzujem cukrom a jedlo uplne normal polievky,segedin , hocijake mesko a uz som skusala aj ryzito zamrazit a bolo to dobre ale zas kazdy podla svojej chuti samozrejme .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- ja mrazim vela aj polievky - ale nie mliecne, len zeleninove
- ked kupim kare, tak ho nakrajam a naklepem na rezne a pomrazim do misiek, potom, ked prideme domov hladni, tak staci rano vybrat misku a vecera je raz dva hotova, lebo masko je pripravene na panvicu (napr. ako ciganska) - mrazila som to tak pre manzela a pochvaloval si :slight_smile:
- dobre je mrazit aj cerstve bylinky, staci do nich pridat trochu vody a dat do poharika alebo malickej misky, ked chcem pouzit, sprtnem tam trochu teplej vody a za chvilu sa mi iste mnozstvo rozmrazi a zvysok supnem znova do mraznicky :slight_smile:
- mrazene jahody odporucam nasledovne: aby z nich po rozmrazeni nevznikla jedna guca, tak ich je dobre najskor zmrazit poukladane na tacke a po zmrazeni supnut do sacka a dalej nechat v mraznicke :wink:
18. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem zamrazit aj mliecnu fazulovu polievku??
6. okt 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, keby ste tusili, ake je to zmrazovanie nezdrave, sami si skodime... no,ale je to na zvazenie kazdeho jedneho z nas, my nic nemrazime, vzdy mame cerstve jedlo, max. do dalsieho dna...
7. okt 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadzieja preco si myslis že je nezdrave,je to najsetrnejsia uprava jedla na skladovanie,samozrejme ze hotove jedlo nemrazime na roka dva....,v jedle nenastava ziadne mnozenie mikroorganizmov a podobne,aj materske mlieko sa uchovava zamrazene....
@sofinka18 vyskusaj,ja by som ju zamrazila ,ale neskusala som :wink:
13. okt 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok