Muž hľadá slobodnú mamičku na zoznámenie

virbonus
14. jún 2019

Je to trochu neštandardné, ale skúsim to. Hľadám tu slobodnú, alebo slobodnú budúcu mamičku na zoznámenie. Skôr, než ma začnete súdiť, čítajte prosím ďalej. Dôvod, prečo hľadám mamičku je ten, že som neplodný. Mal som sedemročný vzťah, ktorý žiaľ skončil, keďže sa nám nedarilo splodiť dieťa a partnerka to neuniesla. Nakoniec sme po lekárskom vyšetrení prišli na to, že problém je na mojej strane. Ja sám som sa zmieril s tým, že vlastné deti mať nebudem. Ale nechcem už riskovať vzťah s bezdetnou, pretože viem, že by to zasa nemuselo dopadnúť dobre. Keď si nájdem partnerku, ktorá už dieťa má, verím, že moja neplodnosť pre ňu nebude problém. Nie som zúfalý a neberiem "všetko". Záleží mi na tom, aby mala dáma nejakú úroveň. Predovšetkým musím cítiť, že dotyčná nehľadá len otecka pre svoje dieťa, ale aj partnera. Ďalej by mala mať do 26 rokov nakoľko to je aj môj vek. Ja sám nie som škaredý (fotky určite pošlem na začiatku komunikácie), pracujem, dokážem byť oporu, domáce práce nepovažujem za ženské, viem, čo v živote chcem, mám rád deti a viem si predstaviť, že si dieťa osvojím. Som zo severného Slovenska, ale vzdialenosť nie je pre mňa až taký problém, mám auto. Som samostatný a skôr dominantný typ muža. Našu komunikáciu si predstavujem tak, že najprv (kľudne aj dlhší čas, ak si to budeš priať) budeme komunikovať cez net a keď to bude mať zmysel, stretneme sa. Ak ste to dočítali až sem, ďakujem. 🙂

lucia851
14. jún 2019

Skus pohladat cez pokec

korunka1
14. jún 2019

Napísal si to tak pekne a kultivovane, že by som ťa hneď brala....keby som už nemala spolubývajúceho a podstatne viac rokov.😅
držím prsty 😉

stela01
14. jún 2019

@lucia851 prečo , však aj tu sú šikovne slobodne mamičky , Veľa šťastia Šuhaj . 💪🏻😉

elenita
14. jún 2019

Ja ako mamicka po 30-ke sa citim diskriminovana 😀 V kazdom pripade, drzim Ti palce 😉 Aj toto je mozna cesta ... 😉

virbonus
autor
14. jún 2019

@lucia851 Pokec nechcem. Netvrdím, že sa tam nájsť nedá, ale cez pokec proste nie.

Ostatným dámam ďakujem za podporu. 🙂

anett9
14. jún 2019

Na 26 rokov kultivovaný prejav, vieš čo chceš, čo hľadáš... držím palce!!!

virbonus
autor
14. jún 2019

@anett9 Ďakujem 🙂 Myslím, že primeraný môjmu veku.

anett9
14. jún 2019

@elenita Možno zmení vekový strop... my sme sa s mojím manželom zoznámili keď mal 26 a ja 30. Cez mobilovú zoznamku viac menej náhodou. Sme spolu 17 rokov a lepšieho som si nemohla priať

larisalarisa
14. jún 2019

Zas nejaký vtip????

elenita
14. jún 2019

@anett9 Ja som vzdy chcela starsieho, ale tusim sa zacinam preorientovavat na mladsich 😂😂 V kazdom pripade, treba to brat s nadhladom 😀

virbonus
autor
14. jún 2019

@larisalarisa nerozumiem, prečo by to mal byť vtip?

kikaaa444
14. jún 2019

Krásne si sa vyjadril ❤️ Držím palce a určite nám daj vedieť ako si dopadol 🙂

luzzia
14. jún 2019

nahodou to napisal velmi pekne na rozdiel od niektorych cudnych pokusov o zoznamenie, co som tu uz videla 🙂
@virbonus drzim palce, len by som trosku prehodnotila tu vekovu hranicu, ja si myslim, ze kludne aj do 30-32 by si mohol zvazit 🙂

janasim
14. jún 2019

už lovim v pamäti všetky moje kamarátky 🙂čo by som dohodila,len ja mam už také postaršie😅

anett9
14. jún 2019

@elenita vieš, že aj ja... už na strednej sa mi páčili zásadne 20+.Aj neskôr som chodila len so staršími. On mal v kritériách na tej zoznamke tiež, že hľadá partnerku max. do 26, mňa mu systém ponúkol v podstate omylom, keďže som mala viac. A tak to malo byť.. nič nie je náhoda 😀

huginko
14. jún 2019

Škoda,že nemáš o 10 rokov viac😃držím palce

larisalarisa
14. jún 2019

@virbonus máte 26, za sebou od 19 sedemročný vzťah. To mi nesedí. V 25 - 26 by ste asi ešte neplodnosť neriešili. Proste mi to nesedí. Myslím , že si robíte srandu z nás, žien.

marlenka222
14. jún 2019

@korunka1 tsss ty diskriminovatel :D mám cez 30, mám manžela, mám deti :D prečo nechceš aj mňa? Samozrejme zo žartu ;) inak želám veľa šťastia. A poviem ti, že išla som čítať že čo za individuum zasa zamierilo na mk s túžbou ktorá tu nie je realizovateľna ale ty... Proste držím palce 🙂 nech to vyjde
Dúfam že ti tému nezmazu, lebo toto je skutočne vidno intelekt a že nehovoríš len tak do vetra a skutočne ti nejde len o krátkodobý zalet

marlenka222
14. jún 2019

@korunka1 prepáč, zle som označila
@virbonus

virbonus
autor
14. jún 2019

@larisalarisa Čo je divné na tom, že sme chceli dieťa, nedarilo sa, tak sme to riešili? Veď aj ľudia do 25 rokov môžu túžiť po dieťati, alebo nie?

dopolbokaodrata
14. jún 2019

Nechcem rýpať, ale keď aj nájdeš mamičku co dieťa má, a má do 26 rokov.. Ako budete riešiť, keď bude o rok, dva chcieť ďalšie. Plus je veľa žien, ktoré tiež deti mať nemôžu, tam by ste boli na tom aspoň rovnako a mohli to spoločne riešiť aj inak.

virbonus
autor
14. jún 2019

@dopolbokaodrata nerýpeš. Len netreba zabúdať, že ja po deťoch túžim. Tak keď nemôžem mať svoje, toto je schodné riešenie 🙂

janickacrazy
14. jún 2019

@virbonus inak tiež si myslím, že tú vekovú hranicu by si mohol trošku posunúť, ja ked som sa zoznámila s mojím mužom, tak on mal 28 a ja 32 a sme spolu šťastní ako blchy a inak som tiež bola slobodná mamička 😉

mewina
14. jún 2019

Škoda, že nemáš o 10 rokov viac 🙂 Jednoznačne držím palce 🙂

adalmba
14. jún 2019

@virbonus ahoj ani my s manželom sme 7 rokov nemali spolu dieťa, ani po umelých oplodneniach. A tak sme sa rozhodli ísť inou cestou. Milujeme sa a rozvod nehrozil. Ja ako žena som preplakala XY nocí. A teraz máme 15 mesačné dvojčatá z deckeho domova. O pár mesiacov pribudne ďalšie. Tým chcem povedať, ak ta žena miluje naozaj tak tvoj problém pochopí a pôjdete na to inak. Láska hory prenáša. Napr. Ako my. Hlavu hore, nie si 1 ani posledný s problémom.

virbonus
autor
14. jún 2019

@adalmba Moja ex chcela vlastné deti a adopciu odmietala. Pri rozchode mi dala jasne pocítiť, že keď nie som plodný, nie som chlap. Tú frustráciu namierila na mňa.

larisalarisa
14. jún 2019

@virbonus blud! Robíte si srandu. Na sto percent. Čo chcete dosiahnuť?

virbonus
autor
14. jún 2019

@larisalarisa v poriadku, nebudem sa hádať, nemá zmysel 🙂

larisalarisa
14. jún 2019

@virbonus krásny deň prajem

virbonus
autor
14. jún 2019

@larisalarisa aj ja vám