Muž hľadá slobodnú mamičku na zoznámenie

virbonus
14. jún 2019

Je to trochu neštandardné, ale skúsim to. Hľadám tu slobodnú, alebo slobodnú budúcu mamičku na zoznámenie. Skôr, než ma začnete súdiť, čítajte prosím ďalej. Dôvod, prečo hľadám mamičku je ten, že som neplodný. Mal som sedemročný vzťah, ktorý žiaľ skončil, keďže sa nám nedarilo splodiť dieťa a partnerka to neuniesla. Nakoniec sme po lekárskom vyšetrení prišli na to, že problém je na mojej strane. Ja sám som sa zmieril s tým, že vlastné deti mať nebudem. Ale nechcem už riskovať vzťah s bezdetnou, pretože viem, že by to zasa nemuselo dopadnúť dobre. Keď si nájdem partnerku, ktorá už dieťa má, verím, že moja neplodnosť pre ňu nebude problém. Nie som zúfalý a neberiem "všetko". Záleží mi na tom, aby mala dáma nejakú úroveň. Predovšetkým musím cítiť, že dotyčná nehľadá len otecka pre svoje dieťa, ale aj partnera. Ďalej by mala mať do 26 rokov nakoľko to je aj môj vek. Ja sám nie som škaredý (fotky určite pošlem na začiatku komunikácie), pracujem, dokážem byť oporu, domáce práce nepovažujem za ženské, viem, čo v živote chcem, mám rád deti a viem si predstaviť, že si dieťa osvojím. Som zo severného Slovenska, ale vzdialenosť nie je pre mňa až taký problém, mám auto. Som samostatný a skôr dominantný typ muža. Našu komunikáciu si predstavujem tak, že najprv (kľudne aj dlhší čas, ak si to budeš priať) budeme komunikovať cez net a keď to bude mať zmysel, stretneme sa. Ak ste to dočítali až sem, ďakujem. 🙂

galioska
14. jún 2019

Neskutočné, dospelé ženy idú núkať svoje sestry, príbuzné, známe niekomu na internete, dnes vytvorením nickom, bez info, fotky( ktorú si môže hocikde stiahnuť) a potom čítam ako podvodníci zneužívajú ženy, veď bodaj by nie, len aby mala chlapa obetuje aj vlastné deti😵🙈👍

1natasa1
14. jún 2019

@galioska to si veľmi dobre napísala. Netreba všetkým hneď veriť len za to, že to pekne a seriózne napísal. Väčšinou takí podvodníci vedia ako na to!

galioska
14. jún 2019

@1natasa1 práve dobre vedia ako namotat, hlavne tie slobodne

dovozadokoca
14. jún 2019

@virbonus po tom, ako si napisal sem, už nebudeš chcieť žiadnu ženu, uvidíš. 😂

cajchana
14. jún 2019

@virbonus jasne to je dolezite, bez ohladu na vek, uz mas isto mrte sprav 🙂

virbonus
autor
14. jún 2019

@cajchana práveže nemám :D

dovozadokoca
14. jún 2019

Inak,na tak napadá, ak má muž takéto požiadavky (teraz je úplne jedno, koľko má rokov a či podľa vášho názoru v takom veku rieši alebo nerieši deti) a chce sa zoznámiť so slobodnou mamičkou, tak ako to má spraviť normálne? Akože sa pohybovať po ihriskách a herniach ako uchylak? :D lebo v bare asi sotva. Oslovovať ženy s detmi na ulici asi sotva. Čakať, kým sa zjaví v okolí takáto žena je zas neefektívne.

Podľa mňa teda napísať na ženské fórum nie je zlý nápad, isto lepšie, ako pokec, čo je spodina internetu. A už je snáď na inteligencii dotyčnej, či sa komusi chytí do "pasce", ako tu mnohé veštíte alebo si nájde partnera.

virbonus
autor
14. jún 2019

@galioska Máte toľko šťastia, že ste mohli mať svoje vlastné deti. Veľmi ľahko sa odsudzuje z takej pozície. Každopádne Vám prajem, aby Vaše vlastné deti nemuseli nikdy riešiť v budúcnosti to, čo teraz ja. Ono je to totiž strašne príjemné potom čítať takéto komentáre, aké sem dávate Vy. Pekný deň a viac pokory Vám prajem 🙂

1natasa1
14. jún 2019

@galioska presne, presne!!

dopolbokaodrata
14. jún 2019

@virbonus áno, výhodné riešenie, ale len pre teba, ty už teda dieťa/deti mať budeš a keď ona bude chcieť viac detí, tak má smolu. Keď povieš A treba povedať aj B.

tumira
14. jún 2019

@dovozadokoca hej hej pres tak to nejak vidim aj ja. ako podla mna v tom zly zamer nebol a kde najlepsie natrafi na taku zenu, ako na takomto nejakom fore

virbonus
autor
14. jún 2019

@dopolbokaodrata Takže keď som neplodny, nemám nárok na lásku a partnerku, alebo čo sa mi snažíte naznačiť?

erickatt
14. jún 2019

@virbonus ten vek posun o kúsok. A foto by bodla 😁

danusa63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nistika
14. jún 2019

@virbonus na takéto komenty (dopolboka odrata a pod) ani nereaguj, žiaľ všimla som si už dávnejšie, že sú tu matky ktoré doma nikto nepočúva tak aspoň tu v anonimite sú veľmi dôležité a nepríjemné zároveň

larisalarisa
14. jún 2019

Robíte nejaký sociálny výskum? Čo vlastne robíte? Kde ste zamestnaný?

katka164
14. jún 2019

@larisalarisa ...načo ho atakuješ,keď sa ťa téma netýka???

virbonus
autor
14. jún 2019

@larisalarisa Život ma naučil, že diskusia má zmysel len v prípade, že ten druhý sa nad argumentami zamýšľa. S Vami žiaľ nemá zmysel diskutovať.

larisalarisa
14. jún 2019

@katka164 a presne o toto tu ide. Téma , ktorá zaujme. A zrazu sa začíname hádať my ženy. Veď je to tak očividne. To vyjadrovanie. Tá bezchybná gramatika. Píše to niekto starší a so zámerom. Ospravedlňujem sa všetkým a hlavne autorovi , ale mne to pripadá veľmi veľmi lzive. Prepáčte.

lenkaam_1
14. jún 2019

@larisalarisa len preto ze ma kultivovany prejav a ovlada gramatiku tak je to lzive.?
Na prvej strane si sa s nim rozlucila popriala si mu pekny den naco tu stalw rypes

nistika
14. jún 2019

@larisalarisa ale ak sa pozrieš na hocijakú tému, tak zistíš, že nejaké inteligentné majú vždy potrebu začať sa hádať....a bezchybná gramatika v 26? hádam už na ZŠ by mala byť

virbonus
autor
14. jún 2019

Keďže pôvodný príspevok už nejde upraviť, tak to napíšem sem. Nevadí mi ani žena o málo staršia, ako som ja. Ide hlavne o to, aby sme si rozumeli, občas je väčší vekový rozdiel problém. Ale tak do tých 29 rokov si to ešte dokážem predstaviť.

galioska
14. jún 2019

@virbonus vieš, takú storky si dokáže vymyslieť hocikto , hráš na city, toto robia manipulátori, tvoje medové fúzy zhltne len žena v zlej životnej situácii,😎

virbonus
autor
14. jún 2019

@galioska je to Váš názor a ja ho rešpektujem. Viac k tomu už nemám čo dodať.

galioska
14. jún 2019

@virbonus taký sebaistý človek a potrebuje vzťah riešiť cez net, namotavas tu ženy na novovzniknutý nick, už keď nemajú rozum, aspoň ty máj, ale to by bola asi nuda a dokonca je piatok, verím že ešte takých nickov bude🙆🤔😉

michalka2108
14. jún 2019

@larisalarisa prečo by si mal robiť srandu? Ak je rodinne založený a teda aj boli s bývalou partnerkou, a chceli dieťatko a nedarilo sa im, samozrejme že to začali riešiť. Ja som sa mamičkou v 20-tke, manžel mal vtedy 22 a chceli sme veľmi bábätko. Podarilo sa a už má náš synček 2 roky. Keby sa nám nedarilo tiež to okamžite riešime. Nie je na tom nič čudné 💁‍♀️...
@virbonus tu na MK sa dajú čakať hlavne takéto rypavé správy. Ale samozrejme, držím palce, nech všetko vyjde podľa tvojich predstáv 👍😉

anos18
14. jún 2019

@larisalarisa a keby mal zlu gramatiku,tak sa budú ženy obúvať do neho,že ani gramatiku neovláda ☹️
@virbonus Ja držím palce 😊

lindusss2016
14. jún 2019

@dopolbokaodrata to nemusi byt vobec pravda, ved su zeny, ktore vedia, ze uz dalsie dieta nebudu chciet/moct mat. Ja mam dve cisarskym a tretiu sekciu by som uz v ziadnom pripade neriskovala...

janickacrazy
14. jún 2019

@lindusss2016 ja mám 3 sekcie a všetko ok, tiež som myslela, že len 2 dám, ale kamoška ma inšpirovala, tretie tehu aj sekciu mala úplne v pohodičke, u mna to isté

dopolbokaodrata
14. jún 2019

@lindusss2016 nemusí, ale na základe kritérií "mladá žena do 26 s dietatom" je na mieste zvážiť aj takú možnosť. Ja som tiež po 2 sekciách, mam o chvilu 30 takže pre pána som už stará, a tiež už ďalšie deti nedám, takže mňa sa toto netýka. Takéto výbery podľa tabuliek málokedy vyjdu, bud si s niekym človek sadne alebo nie. A k dieťaťu sa dá prísť aj inak než si ho vyženiť.