Muž narodený v znamení Leva

dogma11
14. jún 2014

Ahojte...zaujímali by ma Vaše skúsenosti s mužom v znamení leva. Ak pozitívne, v čom. Ak negatívne, tiež v čom. Akou "fintou" ste si ho získali? A tiež ma zaujíma aký je milenec 😉 😅
A ak uvediete aj Vaše znamenie, budem rada 🙂

zita19
15. jún 2014

@dogma11 ja som to chapala od zaciatku, ale tak prijemne som si s tebou spestrila nedelu. 😀

dogma11
autor
15. jún 2014

@zita19 som rada, že máš zo mňa príjemné pocity. Ako som mala možnosť ja prečítať si na Tvojom profile, nie som jediná, kto z Teba má zasa nepríjemné pocity.

zita19
15. jún 2014

@dogma11 😀 😀 😀

dogma11
autor
15. jún 2014

@zita19 konečne...

natuska87
15. jún 2014

@dogma11 tak, drzim palce,nech Ti to vyjde....v podstate su to uchvatni ludia,ved su to majestatne a pôsobive "maćky"

natuska87
15. jún 2014

@zita19 trosku nadhladu?

zita19
15. jún 2014

@natuska87 ja mam nad vecou taky nadhlad ako zo stanice ISS, to mi ver... 😉 Ja som levica, kazdym coulom levica 😀

natuska87
15. jún 2014

Nooo, to si trosku "ostra" levica....ale beriem ako srandu...rozhodne lepsie ako Panelak...

dogma11
autor
15. jún 2014

@natuska87 dakujem 🙂

jabadaba
16. jún 2014

@dogma11 sledujem tvoju rozpravu so @zita19 a rada by som Ti ozrejmila co je verejna diskusia. Mam totiz za to, ze tomuto pojmu nerozumies. Si vo verejnom fore a do plena, verejneho! , si hodila otazku. Otazku na siroku verejnost. Preto je samozrejme a aj logicke, ze odpovede dostavas od sirsej verejnosti, ktora je nazorovo roznoroda. Tak to funguje co svet svetom stoji. Verejne fora s roznorodostou nazorov existovali uz za Stareho Rima. A existovat budu. Je jedno v akom storoci, tisicroci a v akej krajine. Kedze si sucastou verejnosti, spolocnosti, tak by si mala tieto samozrejme zakonnitosti akceptovat. T.j., na tvoj diskusny dotaz dostanes rozmanite odpovede.

Na zaver si vyprosim, aby si mi podsuvala nieco co som nepisala. Spojila si ma v tvojom prispevku s vyrazom obmedzena. Ja som Ti vsak pisala nieco diametralne odlisne a takto som Ta nenazvala. Ze si projektujes predsudkami zavanajuce posudzovanie ludi na zaklade horoskopov, za tym si stojim. Horoskopy Ta mozu akurat tak pobavit, ale riadit sa nimi pri posudzovani ludi je nezmysel.

mima4
16. jún 2014

@dogma11
charakteristika človeka nezalezi od kvazy "znamena" v ktorom sa narodil...

zabka88
16. jún 2014

z mojej skúsenosti : levy majú veľké srdce, muži sú to veľmi zábavní, sebavedomí, k partnerke veľmi pozorní ale zakladajú si na sebe a svojom spoločenskom postavení.. podľa môjho názoru však občas skĺzajú "do formy" a hlavne pre mňa určite nie ako parneri do všedných dní a do zlých časov...