Muži narodení v znamení Váhy

26. sep 2021

Aký si muži v znamení Váh? Máte skúsenosti? Verní,suknickari.atd??? Viem nedá sa skatulkovat ale podľa vás?

lusinda1989
26. sep 2021

Môj muž je váha sme spolu už 15 rokov sukničkár neni ale neni to ani ľahká povaha

autor
26. sep 2021

@lusinda1989 v čom nie je ľahká povaha?

makova333
26. sep 2021

Nie, neda sa skatulkovat. Ak to chces brat z astrologickeho hladiska, tak treba pozriet dekady, ascendenty atd. Vahy v poslednych dnoch znamenia su viac skorpici a teda aj trosku viac vznetlivejsi. Z mojho okolia muzi vahy suknickari a take lahkovaznejsie typy, ale supis partaci pre decka. Asi preto, ze sami su trochu deti 😀 Ale ako pisem, skatulkovat podla znamenia sa naozaj neda, lebo okrem toho kedy sa kto narodil je dolezita aj vychova, prostredie, skola...proste vsetky aspekty, ktore cloveka formuju.

1111kristina1111
26. sep 2021

Treba zistiť aj znamenie ascendentu, Mesiaca a Venuše, to pomôže vytvoriť si celkový obraz o človeku. Vo všeobecnosti sú však muži s výrazným znamením Váh veľkí gentlemani, majú dobrý vkus, sú spoločenskí a majú veľa kontaktov, snažia sa udržať si v spoločnosti určité postavenie a od partnerky očakávajú, že bude ich klenotom - nie len vizuálne, ale aj intelektuálne. Neznamená to, že by boli majetnícki, ale zvyknú v týchto oblastiach mávať na partnerku vysoké nároky. Niekedy môžu byť povrchní, môže sa stať, že sa človeka nezastanú aby sa tak vyhli svojej účasti v konflikte, zvyknú veľa rozprávať (najčastejšie o svojom živote) a preto občas vzbudzujú dojem, že ich nik iný nezaujíma. Ako som však písala, toto je len jednoduchá charakteristika slnečného znamenia a danú osobnosť môžu zásadne ovplyvňovať postavenia iných planét v Radixe.

makova333
26. sep 2021

@1111kristina1111 uplny suhlas. Uz len dodam, ze na vypocet je potrebna aj hodina a minuta narodenia.

liusa82
26. sep 2021

Ja som mala frajera váhu s ascendentom v levovi to bolo eldorádo.Tolko sebavedomia pokope čo on mal a vychvalovania má málo kto.A presne spoločenský až moc a kamošov hádam polka mesta

autor
26. sep 2021

@liusa82 takže nie sú moc na vzťahy?

lusinda1989
26. sep 2021

Ja som s mojim muzom 15 rokov takze na dlhodobé vzťahy sú len musíš vedieť s nimi narábať. V akom si znamení ty? Aj to je dokezite

autor
26. sep 2021
lusinda1989
26. sep 2021

A rozumiete si? Vieš s ním prežiť 72 hodín v kuse bez toho aby ste sa pohádali? Pre mna už aj býk je povaha s varovným tvrdohlavým prstom 🤪

autor
26. sep 2021

@lusinda1989 áno zatiaľ ale začiatku sú take

tara42
26. sep 2021

Ja mam muza Vahy, sme spolu 9 rokov a lepsieho by som asi nestretla. Tolerantny, uzasny otec, starostlivy, nie je naladovy. Ale mam kamarat v tomto znameni, ktory je suknickar ale otec je dobry. Moja svagrina je narodena v rovnaky den ako ja a sme uuuuuplne ine.

gabrielkaa
26. sep 2021

Ja som byk a muz vahy. Pre mna to je ideálny partner. Zhodneme sa v životne dôležitých veciach. Je mi oporou. Sem tam to iskrí, ale to v každom vzťahu. Inak neni to ľahká povaha …

liusa82
26. sep 2021

To som nepovedala.Presne ako povedala makova to je kus od kusu.Skús zistiť čas narodenia.

jany149
26. sep 2021

Mám muža v znamení váh a som spokojná pre mňa ideálny a ten pravý

anile12
26. sep 2021

Sukničkar, klamár, nerozhodný 🤦‍♀️ ale možno len môj prípad😂

eriksonka1234
26. sep 2021

Môj otec aj môj manžel sú váhy. Sú to tí najlepší muži na svete. Verní, obetavi, skromní a skvelí otcovia. Ale možno mám len šťastie.

anabel2341
26. sep 2021

Mám horoskop váhy
A vždy keď som sa s niekym zoznamovala s opačným pohlavím mal horoskop váhy
Ani s jedným som si nerozumela boli dvaja :D
Ale ja si celkovo nerozumiem s horoskopom váhy
Teraz mam priateľa ktorý je škorpión a sme skvelá dvojka ..😂
Ale záleží aj na človeku aký je .. len ja som proste zistila že ja s váhy proste kamaratka nebudem

ichbinich
28. sep 2021

Hm, moj manzel aj ja sme Vahy. Sme spolu od roku 1999, vlastne 1998 😀
Spolocensky - ano
vela kontaktov - ano
dobry vkus - ano
vela rozprava - ano
Ale to som aj ja 😀
A ano, obaja sme aj nerozhodni 😀
Niekedy/v niecom je strasny perfekcionista a v niecom strasny bordelar. A oboje ma vytaca 😀
Ale teda osobne moc na horoskopy neverim, ja to beriem len ako pobavenie.

pictbridge
28. sep 2021

My sme spolu s mojim 17 rokov a je to najlepší muž na svete. Pracovitý zodpovedný milujúci otec pre rodinu urobi všetko. Jasne ze ma aj nedostatky . Napr do prace chodí poctivo ale domáce práce ani za svet 😃😃 ale neriešim lebo ma ťažkú prácu. Povaha taka uzavretá skôr ale keď chce vie sa vyrozpravať no väčšinou ak má problém trápi sa sám zo sebou .

ciusinka
28. sep 2021

Chodila som s chlapom narodenym v znameni Vah cca. 2,5 roka a dakujem pekne..Samozvany odbornik na vsetko, pritom nevedel urobit poriadne nic..Chcel dieta, ale do svadby sa nehrnul a okrem toho to bol neskutocny lakomec..Chvalabohu, ze som sa ho zbavila..

gubcikova
28. sep 2021

Ja som býk a muž váhy.Teraz to bude 14rokov čo sme spolu.Nebmvymenila by som ho za nič na svete