Muž vodnár - skúsenosti, rady, tipy

ninabr
10. apr 2016

Ahoj
Mate niektore z vas vztah s vodnarom? Ake boli zaciatky?
Alebo mali ste vztah s vodnarom? Ako to skoncilo?

Prosim vseobecne vase nazory, rady a skusenosti 🙂
Z jedneho vodnara som ZUFALA!! :((

Dakujem!

macamac
10. apr 2016

@ninabr no takéto chovanie a vôbec tak celkovo, správanie človeka určite netreba posudzovať podľa jeho znamenia ( cháp týchto všeobecných xyz horoskopov)
inak ja osobne som si fakt nikdy nejak extra nespájala znamenie človeka s tým, aký je
mne je znamenie kohokoľvek v podstate fuk
snáď sa nebude každý teraz pri nejakých problémoch vyhovárať na svoje znamenie? 😀

ak ti zdrhol, nebol to ten pravý pre teba
nič nasilu neexistuje
nič si nevynútiš
buď ťa niekto chce, alebo nie 😉

jadelka
10. apr 2016

Vodnár je bezcitný a absolútne neempatický človek, ktorý veľmi rád prijíma, ale nerád dáva. Rád urobí pre niekoho niečo, ale len naoko, aj keď ten dotyčný ho o to vôbec neprosí, len aby mohol vytrúbiť do sveta, že pre toho človeka urobil to a ono a potom to vezme späť. Napríklad vodnár daruje niekomu peniaze, po meste rozhlási, že mu ich dal a neskôr si ich od neho vypýta naspäť. Vodnár je falošný človek, ktorý rád šíri klamstvá a intrigy, najmä ak je sám na niečo antitalent a závidí talenty niekomu inému, kto ich má, do očí mu pekne a za chrbtom naňho kydať. Vodnár nevie dodržať svoje slovo, napríklad podpíše zmluvu s majiteľom bytu, že bude bývať v podnájme v dvojizbovom byte napríklad rok a nevydrží tam dlhšie ako tri mesiace a odíde, lebo je lenivý, nechce sa mu robiť a prácu si hľadať a keď sa majiteľ bytu pýta, prečo odchádza, tak neváha zaklamať, že so spolubývajúcim (usilovným, pracovitým a čestným človekom) sa to nedá vydržať a začne klamstvá a intrigy o spolubývajúcom šíriť. Rád ospravedlňuje pred inými ľuďmi svoje chyby a nedostatky vyhovraním sa na iných ľudí a intrigovaním o nich. Vodnár rád nasľubuje ľuďom hory-doly, ale sú to vždy iba plané sľuby, ktoré nikdy, ale naozaj nikdy nesplní. Na vodnára nie je absolútne žiadne spoľahnutie v ničom. Ak má žena za manžela vodnára, musí sa oňho starať ako o malé dieťa, pretože vodnár nemá zmysel pre zodpovednosť. Vodnár je nestály, nestály úplne vo všetkom a nikdy v žiadnom zamestnaní nevydrží dlhšie ako dva, tri mesiace. Moje varovanie pre ženy hľadajúce si partnerov do života je také, nech si nehľadajú vodnára, ak sa chcú usadiť, lebo vodnár je schopný mesiac bývať na Slovensku, mesiac v Česku, mesiac v Nemecku, mesiac v Amerike, ale usadiť sa, zostať na jednom mieste a pri tej istej jednej práci ani za svet a je mu ľahostajné, či bude mať žena čo do hrnca vložiť, aby deti nezostali hladné, hoci predtým bezhlavo povyberal pôžičky... bremeno splácania však rád hodí na ženu, ak môže. Vodnár nedokáže žiadneho človeka majúceho problémy psychicky podržať a podporiť, ale radšej mu ešte pridá. Príklad: Dcéra povie mame, že ju poisťovacia agentka ošklbala o celoživotné úspory. Mama narodená v znemení vodnára jej vynadá, že je sprostá krava a nemala tam tie peniaze dať. Vodnár ako vrcholne neempatický tvor nedokáže nikoho poľutovať, ak sa mu stane niečo zlé. Ľudia v znamení vodnára by nemali mať vôbec deti (či už vlastné, alebo zverené do výchovy - adoptované), lebo nevedia, ako sa treba o deti starať. Dieťa majúce rodiča vodnára bude kvôli tomu, aký je neempatický a bezcitný, iba trpieť. Vodnár je neskutočný sebec a hľadí si len svoje vlastné záujmy, ľudia sú mu ukradnutí, aj keď je pravda, že je veľmi spoločenský a vie sa tváriť, že má ľudí rád a aj medzi nich chodí, ale iba preto medzi nich chodí, lebo vyhľadáva srandu a zábavu, nemá problém v krčme platiť aj asociálom a výtžníkom, len aby ho počúvali. Vodnár sa často a rád hrá na vtipného, aj keď vtipným v skutočnosti vôbec nie je a chce, aby sa na jeho vtipoch všetci smiali. Väčšinou nemá dobrú pamäť, takže ten istý vtip počas jedného večera zopakuje aj 10-krát. Rád sa však aj sám smeje, preto vyhľadáva ľudí, ktorí sú tiež vtipní a radi žartujú. Na zábavu do krčmičky je to ideálny spoločník, no ako partner do manželstva, či naj kamoš/naj kamoška nestojí za nič. Do partnerského vzťahu nie je vhodný pre svoju nestálosť vo všetkých oblastiach a do kamarátstva za naj kamoša/kamošku a za spriaznenú dušu nie je vhodný zase preto, lebo je to hlásna trúba, ktorá všetko vytrúbi. Nemáš peniaze na inzerát? Povedz to vodnárovi a na druhý deň vie o tom pol sveta. Vodnár rád vyťahuje z ľudí informácie a robí to naozaj dokonale, so šarmantným a zdanlivo milým a ako chápajúci človek sa tváriacim úsmevom, tváriac sa ako naj kamoška, no o sebe neprezradí nič, celá jeho komunikácia prakticky spočíva iba v kladení otázok a v počúvaní odpovedí aj na rôzne citlivé témy... A celé to robí iba za jediným účelom: aby to mohol všetko rýchlosťou blesku vytrúbiť do sveta. Neuvedomuje si, ako týmto svojím vytrubovaním ubližuje ľuďom, ktorí mu dôverovali, keď sľuboval, že si citlivé informácie z ich súkromia nechá pre seba. Ale nie, sprostá hlásna trúba raz a navždy zostane sprostou hlásnou trúbou, lebo vodnári to proste inak nevedia.

maxiva
10. apr 2016

@jadelka tak ty mas asi stastie na taketo exemplare 😉 to nebude znamenim,ale clovekom

jadelka
10. apr 2016

@maxiva nie, lebo potom som mala aj byka a barana a to boli uplne ini ludia, len s tymito dvoma vodnarmi mam takuto hroznu skusenost a este s troma kamoskami, byvalimi , tiez vodnarkami, strasne osoby to boli. Ja osobne od vodnarov davam ruky prec.

jadelka
10. apr 2016

ale zas je to aj o tom, s akym clovekom vodnar zije, vychadza dobre s podobnymi ako je on, s vahami a s blizencami, ti nie su tak emocne zalozene znamenia a su rovnako nestale a labilne, ako vodnar, cize si celkom rozumeju, cize aj to je dolezite, ked niekomu vodnar sedi, moze to byt povahou...

maxiva
10. apr 2016

@ninabr mas pravdu v tom,ze potrebuju svoj priestor,ale to asi kazdy 😉 moj muz si rad sam zajde so psom na kopec len tak posediet,alebo si vyvetra hlavu na stvorkolke,alebo lieta na paramotore...proste ma svoje konicky.neni tip,ze by stale sedel pri telke.ma rad svoj priestor a ja mu to doprajem......mozno sa tvoj boji,ze pride pri tebe o svoj priestor...nechaj ho nech pride on za tebou,nech sa ti on prvy ozve,nechaj nech on dobija teba.a ked sa ti bude zdat,ze stale saskuje,ze vztah najprv hej,potom nie.tak mu daj na vyber,bud ty,alebo ta jeho sloboda

ninabr
autor
10. apr 2016

@jadelka ja ho stale beriem ako uzasneho, dobrosrdecneho muza, zial, nechapem, ako sa mi mohol zrazu otocit tak chrbtom naozaj je asi neempaticky a ani trochu citu nema v sebe aby sa asponx dostojne rozlucil a povedal co sa stalo :( a ano toto sa mi tiez stalo len pri vodnarovi, preto nechapem a badam, skumam...

ninabr
autor
10. apr 2016

@maxiva presne si to vystihla!! 🙂 aj moj vodnar bol taky, lenze on sa mi uz akosi neozyva...

jadelka
10. apr 2016

@ninabr vodnar je nastaly tvor, rychlo sa zamiluje, rychlo sa odmiluje a netrapi ho, co za sebou zanecha, aj deti dokaze opustit, proste pojde inde a hotovo, toto som zazila, ked som sa spoznala s ex, on akurat ukoncil vztah s byvalou a zacal si so mnou, asi tyzden po rozchode s nou a uz ani raz ju nemal chut kontaktovat, alebo jej nieco napisat, proste to uzavrel, po pol roku, ked sme sa uz my zacali hadat ju naraz kontaktoval, ze ako sa ma a tak...on proste robi to, co mu pasuje. so mnou sa este ani nerozviedol, ale uz bolna zoznamkach, ze je rozvedeny a hlada si trvaly vztah, asi tri dni po odchode odo mna :D, vobec sa to nesnaz pochopit, je to tip povahy a clovek, ktory je emocne stabilny to nikdy nemoze pochopit,lebo ja tiez sa neviem z neho spamatat a nevyhladavam vztahy, lebo sa este zocelujem z neho, tak hlboko ma ranil.

mandala77
10. apr 2016

najskôr k tomu lev a vodnár, to sú znamenia oproti sebe, sa dopĺňajú a dokážu fungovať spolu.
@ninabr
Mala som vzťah s vodnárom. Vo vzťahu bol problém to, že nemal vyriešenú ex a stále to riešil, pritom ona sa už sťahovala so synom do Švédska a to ovplyvňovalo všetko.
Rozumeli sme si v takých filozofických veciach, lebo som tiež vzdušné znamenie. Ale bol veľký sebec neschopný empatie a veľmi rád len prijímal, nevedel moc dávať a sloboda pre neho znamenala, že si môže robiť čo chce a nemám mu do toho čo hovoriť. A ani nerešpektoval ak sa mi niečo nepáčilo.
Pre mňa bol často neprítomný a aj to, čo si písala, že sme sa naviazali a on sa vyparil. Ale toto je skôr také mužské, že sa cítia zrazu nesvoji keď strácajú slobodu, nemyslím, že je to rys vodnárov. Pre mužov vzťah nie je na prvom mieste ako u nás.

Skončilo to rozchodom 🙂 Ale nie preto, že bol vodnár. On nemal poriešenú minulosť, veľmi to ovplyvňovalo vzťah a neustále som narážala na jeho postoje, ktoré sa mi nepáčili. Tiež som ho moc neobdivovala ako človeka a veľmi ma dráždil a provokoval.
Ale vodnárov mám veľmi rada, hneď ich spoznám ale ono sa to nedá zovšeobecňovať.

marcelatje
10. apr 2016

@jadelka no fuj ale ze aka som ja skazena.
Inak ten opis tusim dala dokopy nejaka vodnarom sklamana zena lebo ze by sme ozaj jedineho pozitiva nemali ? Vychadza mi z toho ze byt vodnarom je uplne prekliatie.

jadelka
10. apr 2016

@marcelatje vies, tazko sa mi to hodnoti takto,asi su dobre a zle stranky kazdeho znamenia, u jedneho prevaldaju tie lepsie a tych zlych je minimum a u inych zas naopak, zalezi na akeho vodnara natrafis, ci na toho lepsieho, ci horsieho. Mam skusenosti len s tymito dvomi muzmi, obaja boli takyto, muza vodnara s dobrymi sklonmi som nestretla zatial a co sa zien tyka, predsa len poznam aj jednu lepsiu vodnarku, ta je uz skor k rybam, ale...

ninabr
autor
10. apr 2016

@mandala77 presne, ja si tiez velmi rozumzumiem s vodnarmi ci zeny ci muzi, ale uz po tejto skusenosti si zacnem vsimat aj ich ine stranky, my sme si sadli, este hovoril, ze by nikdy nikomu neublizil. A ja som na to par dni ostala totalne v koncoch...so zlomenym srdcom, co ho absolutne nezaujima

santafe
10. apr 2016

@jadelka no tak ty si tomu dala...preboha... snad je kazdemu jasne, ze nie kazdy clovek, rep.muz narodeny v znameni vodnara, je takyto, totalne si ich zaskatulkovala brutalne negativne.
a nie, nie som vodnar, som baran, a nie, nemam muza vodnara, ale strelca...
@ninabr
a pokial viem, ovela dolezitejsi je ascendent, nie znamenie, v ktorom ste sa narodili, ale ovela viac vsetko ovplyvnuje ascendent, ktory bol v case vasho narodenia. cize moze byt clovek baran baran, ale ascendent mat v levovi napr... toto vam povie kazdy skuseny astrolog.
acsendent urcuje vasu povahu ovela viac nez znamenie zverokruhu. ascendent moze byt v akomkovek inom znameni bez ohladu na to, ake je vase slnecne znamenie.

ninabr
autor
10. apr 2016

@jadelka a ti horsi muzi su akoze v com konk. Horsi od lepsich vodnarov? 🙂 lebo tento moj bol snad najuzasnejsi muz a clovek akeho som spoznala...

ninabr
autor
10. apr 2016

@marcelatje praveze vobec nie!!! Ja milujem vodnarov! Ci muzov ci zeny, preto sa pytam na vase skusenosti 🙂 lebo mi nejde do hlavy ze by niecoho takehoto bol vodnar schopny :( alebo som si nevsimala ich negativa, uplne !a zaraza ze na ka,zdom najdem nejake negativa ale na tom chlapovi ani jedno!! 🙂 az nakoniec mi totalne zlomil srdce...nechapem

Takze nemaj obavu vodnari nie su o nic horsi ako ostatni, vodnarky su ale uplne odlisne od muzov simyslim

mandala77
10. apr 2016

@ninabr
vieš, netreba sa upínať na znamenia. Píšeš, že ste si rozumeli a potom sa Ti tak otočil chrbtom, toto nech je pre Teba podstatné. Lebo sa môže stať, že si to premyslí a ozve sa znova. Treba mať v tomto prípade na zreteli, že raz už niečo také urobil a z toho vychádzať.

Keďže si písala niečo o numerológii, skús si zohnať knihu Duchovná numerológia podľa Lívie, tam sa Ti veľmi veľa objasní. Mriežka sa robí inak ako som bola naučená v numerológii ale sedí omnoho viac a celkovo je komplexnejšia.

jadelka
10. apr 2016

@ninabr kazde znamenie ma pozitiva a negativa a nejake preddispozicie na urcite veci, ci uz dobre, ci zle, ak je vodnar zle ladeny, tak sa v nom prebudzaju pod vplyvom zivotnych situacii, ci alkoholu tie zle stranky povahy, ako je nestabilita, slobodomyslienkarstvo, egoizmus,labilita. Samozrejme, ze ma aj dobre vlastnosti, preto su muzi vodnari velmi pritazlivi pre zeny, vedia krasne dobijat zenske srdce, tvaria sa ako pozorni posluchaci a chapajuci psychologovia, v zene prebudia pocit, ze aj so svojimi nedokonalostami je pre nich uzasna. Moj skulavej pisal, ake ma krasne oci, tucnej, aku ma chutnucku postavu...presne vedel kde udriet.

maxiva
10. apr 2016

@jadelka no uprimne tento tvoj opis bez urazky mi pripada,ze si opisala konkretnu osobu,ktoru poznas a ktora ti ublizila.vobec to nie je opis vodnarou vseobecne 😠 ja s vodnarom zijem a nema ani jednu z tychto vlasnosti,ktore si tu opisala.... 😝

jeannna
10. apr 2016

@santafe ano, tak nejak v skratke povedane to je, ascendent je povaha a slnecne znamenie je podstata cloveka. Preto sa ludia niekedy zdaju byt uplne inymi ako su naozaj.

jadelka
10. apr 2016

@ninabr vies, aj ja som na svojom zo zaciatku obdivovala jeho uzasnu oddanost, mala som pocit, ze nikto ma tak nikdy nemiloval ako on, daval mi pocit, ze som jeh vesmirom, bol nezny, citlivy, pozorny, chapavy, strasne charizmaticky, ale len do chvile, kym ma nemal lapenu, potom zacal vystrkovat rozky, hlavne pod vplyvom alkoholu sa, aj v mojej pritomnosti zacal zaoberat inymi zenami, v hadkach odrazu utekal do krcmi a tam minal moje peniaze, prestal chodit do prace, ktoru nam obom on nasiel, az ho vyhodili, samozrejme na vine bola majstrova stara pi..ca, nabralpozicky, nesplacal ich....

jadelka
10. apr 2016

@maxiva to som neopisala ja, to som okopirovala to, co na inom fore pisala ina zena, neviem, ci to mala z vlastnej skusenosti, ci ako opis znamenia, ktore niekde citala. Mna to zarazilo len preto, ze to uplne opisovalo mojho ex.

maxiva
10. apr 2016

@marcelatje nic si z toho nerob,ja som tam nenasla ani jedinu vlastnost,ktoru ma moj muz 😉 pracuje na jednom mieste uz od osemnastich,nikdy nemal pozicky,miluje levicu a zboznuje svoje deti 😎 empaticky je dost a je na neho velke spolahnutie.toto je zase moj opis vodnarou 😎

maxiva
10. apr 2016

@jadelka ona asi opisovala nejakeho dementa,lebo takto sa normalny chlap nesprava 😠 no a ty si proste mala smolu tiez na takeho chlapa.to nebude znamenim.ale nejdem ta presviecat,ty tomu proste veris 😒

santafe
10. apr 2016

@jeannna teraz vidim, ze si to uz pisala aj ty na predchadzajucej strane 😉

marcelatje
10. apr 2016

@maxiva to mi odlahlo uz som sa bala ze budem exkomunikovana 😀

jadelka
10. apr 2016

@maxiva uprimne ti zavidim, ak mas doma dobreho vodnara, lebo naozaj vedia byt strasne dobri, bohuzial, ja som mala velmi zlu skusenost, snad aj tym, ze moj ex vyrastal s despotickym otcom, snad nieco z neho podedil, jeho mama mala sklony k zatlkaniu a klamstvam, nie zle mienenym, ale od mala kryla sprostosti, ktore robil jej syn, platila zanho rozne pozicky, skodove udalosti,ktore robil od detstva, cize ho naucila aj klamat a zatlkat..jednoducho sa v nom sklbcilo len to zle a myslim, ze to aj narusilo jeho osobnost. Mozno, keby mal pevnejsiu povahu, nesklzol by tam, tak, kvoli ponizovaniu a podcenovaniu zo strany jeho otca sa z neho stala tato troska.

jeannna
10. apr 2016

@santafe 🙂 ja mam AC a slnko v opozicnych znameniach, skorpion a byk.

santafe
10. apr 2016

@jeannna ja som baran, a asc mam myslim vo vodnarovi 😀 😀 😀 nic moc no

jadelka
10. apr 2016

@maxiva verim, ze kazde znamenie ma nejeke preddispozicie na iste konanie, mam v okoli vela skorpionov, ktori su tipicki skorpioni, uz len ich pohlad je tipicky skorpionsky, taky prenikavy, su strasne precizni, predantni, hlbavi, ale vedia byt zakerni, aj ked neublizia prvi, vzdy sa len brania, ale proste maju cosi tipicke skorpionske, to iste byci a podobne, verim na znamenia, velmi.