Muž vodnár - skúsenosti, rady, tipy

ninabr
10. apr 2016

Ahoj
Mate niektore z vas vztah s vodnarom? Ake boli zaciatky?
Alebo mali ste vztah s vodnarom? Ako to skoncilo?

Prosim vseobecne vase nazory, rady a skusenosti 🙂
Z jedneho vodnara som ZUFALA!! :((

Dakujem!

pes123456
10. apr 2016

všetci s modrými očami sú rovnakí
všetci s dvoma rukami sú rovnakí
všetci s hnedými vlasmi sú rovnakí
........jedine, že by nie

maxiva
10. apr 2016

ja mam manzela vodnara 😀 a ja som lev 🙂 cize ohen a voda 😀 ale neupinaj sa takto na znamenia,niektore povahove crty tam su,ale tiez to nemusi sediet na kazdeho.my si s muzom rozumieme od zaciatku,mame rovnake hodnoty a doplname sa.je velmi mily,pozorny,srdecny,miluje deti ,vie byt nezny ale ked treba vie byt aj prisny.celkovo je total kludny clovek,maloco ho vytoci.skor ja som vybusna 😉

jeannna
10. apr 2016

@maxiva inak toto spojenie lev a vodnar je velmi velmi caste, sem tam to medzi nimi zaiskri, ale akosi to funguje .-)

andrejka1974
10. apr 2016

moj muz je vodnar ja ryba a sme spolu uz neuveritelnych 23 rokov, never na znamenia to bude v povahe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maxiva
10. apr 2016

@jeannna heej???a ja som myslela,ze takychto parov je malo 😉 si ma potesila 😀 a mas pravdu obcas to iskri,ale to asi v kazdom vztahu

maxiva
10. apr 2016

@ninabr ved napis trosku viac,mozno ti poradime 😉 v com konkretne vidis problem?

jeannna
10. apr 2016

@maxiva Lev aj Vodnar su fixne znamenia a sem tam narazi kosa na kamen 🙂 Astrologii som sa kedysi viac venovala, robia sa aj partnerske horoskopy, bud synastria, kompozit a alebo kombin.

pes123456
10. apr 2016

Bože môj....

jeannna
10. apr 2016

@pes123456 Nahodou je to velmi zaujimave, je to hlavne o vzajomnej kompatibilite, energiami medzi dvoma ludmi, nie len partnermi. To, ze je niekto vodnar, tak ma len slnko v znameni vodnara, a to je na rozbor osobnosti velmi malo. Astrologia je ovela komplexnejsia. Ale ked to nie je tvoj sialok kavy, nechaj tak 🙂

maxiva
10. apr 2016

@pes123456 co sa ti nezda?ved sa len rozpravame,ved nikto netvrdi,ze sa denne riadi horoskopmi,alebo neviem co...ja som videla svoj horoskop naposledy pred asi 5 rokmi,ale nikdy som tomu neprikladala nejaku vahu.skor som to citala na pobavenie.

maxiva
10. apr 2016

@jeannna takymto veciam nerozumiem,ale mozes ma poucit,ak sa ti chce 😀

pes123456
10. apr 2016

smutné, že aj v 21. storočí si niekto myslí, že usporiadanie objektov vo vesmíre má vplyv na nejaký náhodný život na jednej z nekonečného množstva planét
astrológia je paveda, ani v tom názve by nemalo byť to "lógia"

jeannna
10. apr 2016

@maxiva ja na tom tiez moc neficim, ale raz mi robil rozbor jeden fundovany slovensky astrolog a som cumela. Vystihol moje povahove crty a tak som sa vzdelavala dalej. Horoskop cloveka - osobny vypracovany na konkretnu hodinu a miesto narodenia - ma svoju vypovednu hodnotu a zobrazuje POTENCIAL cloveka, nie to, aky naozaj je. Je to nadlho a prekracuje to ramec tejto diskusie 🙂

slnecnica174
10. apr 2016

@ninabr Tak snad to tvoje zufalstvo neprameni z toho, ci je vodnar, rak, lev , ci co ja viem co...ale aky ma charakter, omg.

maxiva
10. apr 2016

@jeannna skoda 😒 moja sefka mi kedysi dala spravit takyto .....rozbor,ci co to je.vtedy to robil taky ,co pouziva cisla.no a pointa je,ze som to nikdy nevidela,lebo mu niekto ukradol usb kluc 😒 ale vraj bol fascinovany mojimi cislami..a tym co mu vyslo.tak som bola trochu zvedava 😉

jeannna
10. apr 2016

@maxiva Ja z astrologie ani ziadnej ezoterickej discipliny nie som prepnuta 🙂 ale pride mi to zaujimave a sem tam vyuzijem nadobudnute vedomosti. Tak tebe potom robili numerologicky rozbor zrejme.

maxiva
10. apr 2016

@jeannna ved podla mna to je tiez zaujimave.ved ked si chcem o niecom spravit nazor tak sa musim o tom dozvediet viac,aspon ja som taka 😉

jeannna
10. apr 2016

@maxiva A inak, my to mame k sebe vzdusnou ciarou max. 10 minut, ak sedi tvoje bydlisko v profile 🙂

jeannna
10. apr 2016

@ninabr A nech tu len nespamujem .... vazne sa neupinaj na to, ze je taky a taky, lebo je vodnar ... blbost. Najdi si priatela, pri ktorom ty budes sama sebou a z ktoreho nebudes zufala.

maxiva
10. apr 2016

@jeannna fakt?a ty si odkial?ak to teda neni tajne

jeannna
10. apr 2016

@maxiva napisem ti do IP.

macamac
10. apr 2016

@jeannna a platí to aj na deti narodené cisárskym rezom? nie plánovaným, normálne, že prišli kontrakcie, ale musel sa robiť CR. lebo som čítala, že to je dosť dôležité - spôsob narodenia - pri horoskopoch.

jeannna
10. apr 2016

@macamac Vraj sa ako moment narodenia rata prvy nadych dietata, jedno, ci cisarskym, alebo spontanne.

macamac
10. apr 2016

@jeannna díky
inak môj syn je narodený na hrane tohto znamenia 19.02. ( a aj môj otec 🙂 )
títo hraniční ľudia sa berú ako? žesú už trochu aj z iného znamenia?
nie žeby som nejak verila všeobecným horoskopom, len ma to zaujíma

jeannna
10. apr 2016

@macamac Aj moj otec 🙂 Dodnes neviem, ci bol rak alebo este blizenec, v ten den prechadzalo slnko do Raka. Ludia narodeni na 29 stupni nejakeho znamenia vraj este nesu v sebe zakladnu tohto znamenia, ale uz nie je taka vyrazna a ludia narodeni na nultom stupni noveho znamenia schytaju tu rydzu, ciru energiu tohto archetypu ( nar. vodnara ). Takze nie, netraduje sa, ze ludia narodeni v posledny den su 50:50. z oboch znameni.

Ale zalezi na ostatnych konstelaciach, nie len v akom znameni je slnko. Ten prvy nadych dietata - okamih narodenia je dolezity pre vypocet ascendentu, ktory je rovnako citelny ako slnecne znamenie.

ninabr
autor
10. apr 2016

Tiez sa tejto teme trochu viac venujem, cize nemusite ma presviedcat, lebo doteraz mi vsetko sedelo a skor z numerologickeho hladisk. Ide o to, ze ten moj vodnar sa spraval ako naozaj typicky vodnar, naozaj najlepsi muz akeho som kedy stretla, az potom nastal nepochopitelny zlom. Preto chcem skusenosti od vas lebo vodnari potrebuju slobodu a akonahle sme sa na seba naviazali on sa "vyparil" :(

Vodnari su vzduch a potrebuju svoj priestor, neviem ako mam na neho ist, aby bolo vsetko ako pred tym.

jeannna
10. apr 2016

@ninabr Teraz ta nechcem nas*at, ale to, ze sa chlap vypari, nie je typicky vodnarovske, ale deje sa to bezne aj s nositelmi inych znameni.

Ako mas na neho ist? Nijako ... najdi si niekoho, koho nebudes musiet nahanat.

marcelatje
10. apr 2016

@maxiva my sme tiež lev a vodnár len opačne 😀 😀 😀

marcelatje
10. apr 2016

@ninabr ja som vodnár a to s tým priestorom na mňa úplne sedí ale to sa predsa nerovná vypareniu pri prvom probléme či naviazaní sa ......

jadelka
10. apr 2016

ja som mala ex partnera vodnara a boli to styri roky neskutocneho trapenia. Najprv sa javil ako skromny, tichy, laskavy, jemny clovek. Potom to zacalo. Podvadzanie, sklony k promiskuite, alkohol, problemy so zakonom,agresivita, neskutocna nezodpovednost, vyhybanie sa praci a priam notoricke klamstva. Tieo obdobia striedali kratke obdobia, kedy sa snazil byt vzorny otec a manzel a potom zas to iste. Uteky z domu do krcmy, flakanie sa s asocialmi, nosenie veci do zalozne. Nedal sa nijako ovplyvnit, vysvetlit si, jeho matka ochorela z neho na srdce, aj ja som mala rozne zdravotne problemy. citala som uzasny clanok o vodnaroch a moj ex je v nom priam ukazkovo znazorneny, skusim ho najst a skopirovat ho sem. Pred mojim ex, som mala este jeden kratky vztah s vodnarom a ten zil podobne, akurat nebol alkoholik. skoncil ako bezdomovec, ma problemy so zakonom, ale bojuje za prava nepravom poskodenych exekuciami, bol to a je to cvok, ktoreho opustila zena s detmi, samozrejme, ze na vine bola zena ...skoda sa rozpisovat.