Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

andrejka10
12. máj 2009

No ozval sa mi tatinko. Už je naložený, ešte ho zvážia a na dnes končí. Chudáčik jazdill od rána, od 3. A viem aj kde je 😀 hehehe v Španielsku. 🙂

monika0123
12. máj 2009

spanielsko som zboznovala.tam som bola oproti domacim sexbomba.ved prava spanielka ma male prsia a velky zadok a ja som bola pravy opak.zatial co tu sa za mnou neobzrie nik tam sa obzrel kazdy 😀 bolo zabavne ked sa jeden robotnik co prerabal kancelariu na spedicii tak na mna zapozeral za skoro z rebrika spadol 😀 este by som tam sla dobit si sebavedomie 😎 tito lucencania sa obzru len za vychrtlimi osemnackami a ja sa citim ako skarede kacatko 😒

andrejka10
12. máj 2009

Asi mám korene v Španielsku 😀 😀 😀 Teraz okrem veľkého zadku, mám k tomu aj veľké brucho.
To bola zrejme paráda pre Španielov. 🙂 Mali peknú "podívanú"

andrejka10
12. máj 2009

Ahojte babenky, kde ste sa poschovávali. Veľa práce??? 🙂 Treba si aj oddýchnuť pri PC. 😉

monika0123
12. máj 2009

ja som bola sestre robit ucesy.skusali sme co sa jej najviac hodi.v piatok ma v skole rozlucku a potom akademicky tyzden.riadnu kocku som z nej urobila 😉

to brucho mam aj ja ale vyzeram aspon ako matka.ja mam zas neprimerane maly zadok k postave.nebol by zly ale nehodi sa k velkemu bruchu 😒 a o dalsich nedokonalostiach nejdem ani pisat lebo by to bolo na dlho.hlavne ze sa pacim mojmu muzovi a ostatny nech sa nepozeraju ked sa im nepacim.ja sa tiez vyhybam zrkadlu ako cigan vode

monika0123
12. máj 2009

inac dnes som dostala neprekonatelnu chut na bagetu od jednej firmi a tak ked drobec zaspal sla som na nedaleku benzinku si ju kupit a velmi som sa potesila ked som za pokladnou uvidela kamarata.este ked sa ta benzinka volala avanti tak som tam umyvala okna a on tam uz vtedy robil.ako so super chalanom ktory nebol dotieravy ale slusne vychovany a mily som si velmi rozumela.ja som si tam privirabala 365 dni v roku(tam som sa zoznamila aj s drahym) a tak sme sa casto rozpravali.potom som tam porestala robit a aj on odisiel do irska a nejaky cas sme sa nevideli.mala som radost ze ho vidim.cloveka vzdy potesi stretnut niekoho mileho hlavne ked teraz vacsinou stretavam samych uradnikov ktory nie su vzdy mily.

vy ste mali aky den?

andrejka10
12. máj 2009

Monika, taký bežný. Navarila obed, poobede si trochu zdriemla, trochu povenovala detvákom, na nákupe, samozrejme autom, moje deti zo zásady odmietajú ísť pešo, hoci 200m. 🙂 ale knihy som nevidela. Nejako odkladám učenie. 😵
Som rada, že si stretla známeho a dobre si si pokecala. Naozaj je fajn stretnúť super človeka, vie to zlepšiť náladu na cely deň. A prečo sa vrátil na Slovensko, stratil zamestnanie v Irsku???, alebo sa ide ženiť???

andrejka10
12. máj 2009

Už mi je to jasné, vy chcete, aby som sa išla učiť. Tak dobre, idem. Páááá. Ale zajtra tu budete však??? ☹

monika0123
12. máj 2009

neviem kde su kocky ja pozeram panelak cez net lebo nemame este natiahnutu nejaku kablovku.este cakame na list vlastnictva ☹

prisiel o robotu.on tam uplnou nahodou robil so setrinim vtedajsim frajerom.namiesto slovakov zobrali poliakov.po case ked zistili ze im poliaci kradnu veci a flakaju robotu no chlapci sa uz nechceli vratit.robili na stavbe

fiona8
autor
13. máj 2009

dobre ranko 😉
tak ste mali pestry dnik vcera........ja som tu mala kamosku...vzdy ma u mna schovane cigy a chodi si sem tajne zapalovat 😉 doniesla mi knihu, meno pre nase dieta , tak som sa zacitala.........ale o nic mudrejsia som neni ☹ potom som bola u maminy boli sme s nasim psikom na prechadzke po poli.....a potom este u svokry, chodi nam tam posta, tak som ju bola zobrat 😖
aj mne chyba zivot v kamione...priznavam,ze nebolo to vzdy ruzove.....ale teraz mi to chyba a strasne ☹ milovala som talianske ulicky a domceky.......a vsetko.......len ti hlupaci furt zazerali.......to som neznasala.........ci sme boli v centro commerciale alebo na nakladkach.......bleee sprosti taliani.........
inak my s ivkom tiez milujeme kebab!!! a zvykli sme sa zastavit v jednej dedinke ked sme isli do nemecka, teraz si nespomeniem nazov......dokelu ☹ bolo to tesne ak sa vychadzalo na dialnicu....tusim BAD TOLZ...tam pri lidli bol taky stanok a predaval tam turek mnaaaaaaaaaaaam ale taky kebab som v zivote nejedla.....potom to tam zrusil,kubil to nejaky nemec a ked sme si tam pytali kebab zacal frflat.....nemal ho tam uz....ze vsetci chcu len kebab...a bla bla.....
a my sme do spanielska nechodili......ja som nebola sexbomba 😉 ale raz v taliansku na dialnici ma prebiehali taliani a ked ma zbadali skoro na kamione havarovali.....boli ako debily....nechceli ma prebehnut kukalu ako kok...ti....a aj ked som spomalila spomalili tiez....ivko sa nasral a zastrel mi na boku zaves nech ma nevidia 😀 😀 ja som videla potom len do zrkadla 😉

fiona8
autor
13. máj 2009

inak baby dakujem za rady o tom zavarani, ze co sa nepokazi...uz si to pisem.... 😉 adi ty to kolko sterilizujes?

fiona8
autor
13. máj 2009

baby skoda ze nebyvame blizsie......by som sa s Vami rada stretla....
monika chapem,ze Ta to taha zo susedom....aj mna by to lakalo.....len neviem neviem ako by sme to vysvetlili nasim drahym.... 😅 😕

monika0123
13. máj 2009

mne najviac chutil kebab na autohofe v kufsteine.len som tam malaa problem ci si dat klebab alebo leberkase 😵
mne sa zas stalo ze talian na 15 tonke ivecu ma pri rime predbiehal,erik spal na posteli lebo pocas pauzy sme vela nenaspali,takze bolo vidiet len mna.ja som bola zamyslena tak som si hned neuvedomila ze ide dlho vedla mna.ked som si to zacala uvedomovat uz pridal zaradil sa pred mna a spomalil.potom pridal a zacal vyblikovat smerovkami striedavo na kazdu stranu a zastal na sos-ke.ked som sla akolo neho tak mi nieco ukazal a vzapeti vystartoval za mnou.to som uz vedela ze je zle-nedobre.ako ma dobiehal tak na mna vyblikoval.zobudila som erika a ked bol talian vedla nas tak sa ho erik jasnym gestom opytal ze co je.na to talian uz nechcel nic a pridal 😅 svina 🙄

ale zas ked ma v genove v pristave pri vystupe uvidel colnik za volantom tak ani neprisiel skontrolovat naves ci je prazdny len sa erika vypytoval na mna

velmi ma vedelo potesit ked som soferovala a predbiehalo ma slovenske PKV s detmi a rodicmi ktory isli na dovolenku.som im vtedy mavala a trubila a im sa to pacilo.raz sme sa dokonca v staue predbiehali so zvolencanmi.to bolo vtedy super.raz isiel nas pruh potom zas ich.

ja by som sla najradsej na taky vylet s drahym.alebo,len to by ma erik isto nepustil kvoli hroziacemu nebezpeciu,ist so sestrami na okruznu jazdu po eu.len bohuzial pre same zeny by to bolo dost nebezpecne.hlavne v taliansku.ale aj na ruzinej nam bude dobre 😅
este co mi chyba su mc donalds a burger king.v okoli salzburgu ich je hadam viac ako na celom slovensku.ja v salzburgu a okoli do 10 km poznam min 4 co si len tak spomeniem a v meste urcite este nejake maju

monika0123
13. máj 2009

alica prenajmem kamion a dame si zensku jazdu a aj zarobime 😀

monika0123
13. máj 2009

no tak mi ideme do klubu.potom sa ozvem

pekny dnik vsetkym 😉

andrejka10
13. máj 2009

Babenky, ako vás tak čítam, tak normálne vám závidím. Máte suprove zážitky. Mám normálne chuť si urobiť vodičák a pridať s k vám. 😀 Len ma trápi myšlienika, ako ste zvládali "svoje dni" ???? Veď ja by som musela stáť každé 2 hodiny. ☹

monika0123
13. máj 2009

tak to je super otazka 😀 ja som v kamione pouzivala vylucne tampony aby som nebola cela zababrana. 🙄 ja mam stastie ze len jeden den mam silny a potom je to len take slabe.vies kamion nemoze ist non-stop viac ako 4,5 hod.ked soferoval drahy tak som si menila tampon za jazdy na posteli a hadzala do flasticky od jogurtoveho napoja,ten ma siroky otvor a ked som soferovala ja tak max 3 hodiny a to sa s najvacsim tamponom dalo zvladnut aj ked som mala pre istotu aj vlozku.v kamione je nenormalny deficit sprchy a tak bola velka spotreba obruskou na intimnu hygienu ale uz som sa osprchovala s 5 litrami vody na prazdnom navese alebo sme zastali v taliansku na sos-ke(nudzova odstavna plocha na dialnici ale kedze v taliansku je na jednom kilometri dialnici aj4-5 takych miest a nedostatok parkovisk tak toleruju obycajne statie na nich pre kamiony) na strane spolujazca ame otvorili dvere a zvysok zakryal drahy dekou a tak som sa tam sprchovala 😅 ked musis tak musis 😵 boli rozne situacie.raz som sa v rakusku na kufsteine sprchovala a zrazu sa mi chcel niekto dostat do kabinky tak v soku som po slovensky povedala ze obsadene a naspat sa mi ozvala baba ze z kade mam kluc a tiez hovorila po slovensky 😅 normalne nam pri kasedaliklucik od rovnakej sprchy.nastastie sa nenaplnili moje obavy ze sa mi tam chce dostat nejaky nadrzany chlap 😅 alica nebola si to nahodou ty?to by bola riadna sranda kebyze ano 😀

monika0123
13. máj 2009

zobrali by sme kamion s tromi sedadlami a sli by sme na cesty.viete si predstavit tie pohlady tri kocky v kamione? 😀

andrejka10
13. máj 2009

Teda to si neviem predstaviť. 😀 To by teda bol výjazd 😕 😕 😕

Inak ako babenky, čo ste dnes porábali???

fiona8
autor
13. máj 2009

mna porazi tolko som vam tu toho popisala a nevlozilo mi to sem..vrrrrrrrrrrrrr 😠 😠

fiona8
autor
13. máj 2009

aj mne chyba mc donald....v burger kingu sme neboli........teraz obcas zajdeme do NR na hranolky a hambace 😉
aj ja som sa niekedy prebalovala v aute zajazdy...a spotreba vlhkych obruskov bola velka..... 😀 alebo mi ivko zastavil najradsej som to mala na tych odstavnych soskach tam ine kamiony sa nezmestili iba mi a mala som sukromie....na prebalenie osprchovanie sa z bandaskou alebo tak...sice obcas som tam sliapla do dobreho hovna ale co uz......a tiez som sa umyvala v navese z bandaskami vody, ked sme nezastali na pumpe zo sprchou...inak radsej som sa sprchovala v nemecku lebo to sa s talianskymi vckami a kupelnami neda porovnat 😖 😝

fiona8
autor
13. máj 2009

jooj inak na taku jazdu by som sa dala nahovorit.......s Tebou zisli by sa dake dukaty ☹
dnes som sa zas flakala.......doma plno zehlenia.......tak som radsej usla......bola som na držkovú polievku (ked musis tak musis ) mnaaaaaaaaaaaaam 😀 a potom na pedikuru 😉 trosku som sa rozmaznala 😉 jaj je mi smutno, zas mam depku.......chyba mi ivko................................................................................................................................................................................................... 😢

fiona8
autor
13. máj 2009

tiez pouzivam tampony ale dala som si vzdy aj vlozku keby nieco.....ale to aj ked sme nejazdlili........
boze co to tu piseme 😅 😅 😉 inak raz sme sa kupali dole pri Bari a dostal sa mi tam piesok...tak mi do vecera napuchla.... 😝 ked som to ukazala ivkovi ten sa skoro rozpucil od smiechu...povedal,ze: ty mas teda riadne gamby 😀 😀 no ale sprcha v navese to istila a na druhy den to uz bolo ok....aj tusim volacim z lekarnicky som sa natrela 😀
a sprchovali sme sa aj na plazi v sprche....ked sme napr..boli na sicilii..tak tam sme sa aj namydlili hlavy telo...vecer uz na plazi nebol nikto tak sme si uzivali vodu 🙂 aj som tam daco poprala aj riady sme tam umyli....bars co 🙂 🙂

andrejka10
13. máj 2009

Ako že čo tu píšeme, veď to sú dôležité veci. 😀 😀 😀 Mňa ako nezainteresovanú, to naozaj veľmi zaujíma. Jednoducho som si to nevedela predstaviť. Ale zážitky máte suprové. Aj ja chcééééém 🙂 🙂 🙂
Ináč, som chcela ísť s tatikom aj s malou na jeden kratší turnus cez prázdniny a riešila by som to cez injekciu u gynekológa. Ale to sa dá raz, nie celý rok. ☹
No, ale teraz čakáme prírastok a je po zážitkoch. 🙂 🙂 🙂 Možno niekedy inokedy.

monika0123
13. máj 2009

ja si tiez pamatam pranie vo vode s jarou 😀 😀 bielizen je po nej taka vonava 😀 😀 😀 my sme na sicilii neboli.najnizsie sme vikendovali v crotone.to nie je az tak daleko od sicilie ale bolo tam spinave more 😒 zvycajne ked sme boli pri mori tak sa tam nedalo kupat 🙄 ale napr 4 dni v madride mi to vynahradili.my sme sa s drahym radi flakali

ten piesok 😀 😀 😀

jo alica tento vikend vraj bola velka bitka na kufsteine(v kazdom druhom prispevku pisem o kufsteine 🙄 )rumuni verzus slovaci.asi vramci firmi transconti.isto ju poznas.biele dafi zelene navesy a velkym cervenym napisane TC.maju zvolenske spz.raz ked sme sa tam v sobotu boli najest a striedali sa tam rumuni tak som mala pocit ze sme v nejakej ciganskej osade.sami cierni spinavi cigani s igelitkami tam pobehovali 😅 a taky zobrali slovakom robotu 🙄

monika0123
13. máj 2009

dobru nocku kocky 😉

fiona8
autor
14. máj 2009

ano viem,,,ved vela firiem vyhodilo slovakov a nabrali lanych rumunov-----ciganov trasconti poznam...
u nas na firme su 2ja bulhari a ty chodia na 3 mesiace
pekny dnik Vam dnes prajem....musim to vypnut, lebo tu budem cely den a uz musim doma aj daco urobit....ivkov prichod sa blizi 😉 😉

andrejka10
14. máj 2009

Dobré ráno dievčatá. Rumúnsko ako také, je rizikové. Nechcú šoféri veľmi jazdiť. Ale veď to poznáte, nemajú veľmi na výber.
Nielen rumuni vytláčajú slovákov, u nás na firme ukrajinci a jazdia za menej ako slováci ☹ Potom to tak vyzerá. Babenky, firma poslala diety za marec. Hurááá, ideme míňať. 😀 😀
fiona, tááák veľmi ti "závidím", že ti príde priateľ. 😵 😵 😵. My musíme vydržať ešte dva týždne, ale už mi veľmi chýba. A mobilné spoločnosti sa tešia 😉

monika0123
14. máj 2009

andi tesim sa s vami 😉

andrejka10
14. máj 2009

Ďakujem Monika 😀 😀 😀 😀 A tebe kedy príde drahý??