Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
7. jún 2009

no tak to ano 😉 ja by som mu t tiez asi hned povedala....nevydrzala by som to 😉 tu skupinu nepoznam...ale on sa určite potesi 😉 a coze s nim nejdes ty?? tebe sa to nepaci?? ja som vcera bola u nasich, a potom tu pred cinziakom na lavicke pod ceresnou....tu sedavaju baby z celeho cinziaku aj s detmi....aspon som medzi ludmi.... 😉

monika0123
7. jún 2009

ja by som sla ale mam pocit ze by sa pri mne tak neuvolnil a chcem aby sa zabavil a odreagoval sa.keby som tam sla a neuvolnil by sa tak by sme tam sli zbytocne a ked sa zabavi s kamaratom tak sa mi mozno nejak pekne odvdaci. 😵

my sme boli vcera so sestrou pozvane ku susedovi na opekacku tak som sa tam aj ja na chvilu zastavila ked maly zaspal.bolo super.vsetci okrem mna pili tak som sa na nich zabavala.dnes som dostala pochvalne reci ze som vynimocna zena kedze nepijem a nefajcim 🙂

fiona8
autor
7. jún 2009

no super tak aj ty si si sa nenudila 😉 to mas asi pravdu, ze by sa pri Tebe neuvolnil....ani Ivko....tak sa urcite potesi 😉
a co ste dnes robili?? ja som bola u nasich a teraz idem zas pred cinziak na deku🙂 baby ma uz volali.....nevies co je s Adkou?? dlho nepisala...... ☹

monika0123
7. jún 2009

neviem.nejak sa mi nepaci ze sa davno neozvala 😕

andrejka10
7. jún 2009

Ahojte babulky. Nič zlváštne sa nedeje, len už dva dni ležím v posteli s horúčkami. Luky ma predsa nakazil ☹ , hneď ako mi bude len o trošku lepšie sa k vám rada pridám. Držte sa mi tu babenky. Ste zlatééééé, že na mňa myslíte.
Ináč mám tolľko nových správ. Mám skúšku z piatka, výsledky ako negatívke sa mi zatiaľ ustálili, takže malo by to byť v poriadku a náš tatik dostal pokutu v Rakúsku, preťažená predná náprava. 🙂 A je mi straaašne zle. Idem si lažkať. Pááááá dievčatá.

monika0123
7. jún 2009

andi prajem ti skore uzdravenie 😉 zo skusky mam radost aj z vysledkov.pred mesiacom aj drahy dostal v rakusku pokuty za vahu ale sef mu ju preplatil.nastastie mu preplatili aj pokutu za natiahnutu jazdu ked to trochu presvihol aby vikendoval s kolegami. pekny vecer kocky

fiona8
autor
8. jún 2009

no konečne si napísala Adka...fakt sme sa báli....ci si nemala zlé výsledky alebo čo....uz mi vselico behalo po rozume 😕 tak som rada,ze ste ako tak ok...aj ta skusa.....no vidis si sikulka🙂 prajem Ti skoré uzdravenie 🙂 🙂 ivko dostal pokutu naposledy tu na Sk na dialnici, co je to zuzenie....medzi trnavou a bratislavou........isiel rychlo.....no sak ponahlal sa za mnou... 😉 dnes sa mi tak dobre splalo........jaaaaj a celu noc sa mi snivalo o tom ako robim v nejakej kaviarni a varim kavy a capuccina........ 😅 😅

fiona8
autor
9. jún 2009

baby kde ste???
hanba nam......nikde nikoho...........ale ani sa necudujem, veonku je pekne......zas som bola v banke....boze ani by som neverila,kolko vybavovania je z jednou hypotekou.........drzte palciaky zajtra nam ju posuvaju na schvalenie 😉 😨 😅 😕
idem k nasim........doma je nuda..... 😝

monika0123
9. jún 2009

my sme boli do obedu v klube matiek a teraz sme v zahrade.uzivame si nadherne pocasie 😵 mne o tom vybavovani hypoteky nemusis vraviet.my sme mali dost vybavovaciek a to sme brali len 30 % z hodnpoty domu 😕

fiona8
autor
9. jún 2009

hmmm...no to je smutne.....este tam mam zajtra ist ze min. hodinu ma tam zdrzi.....joooj 😝 😒 v klube matiek?? to je centrum??? a Nico tam ma aj dakych kamosov?? 😉

monika0123
10. jún 2009

-kamosov?on tam chodi za frajerkami 😀 .vecer dam foto do albumu.nico zacal chodit ako 9-10 mesacny no po par nehodach sa chcel drzat za prst a v klube zacal zas chodit zo dna na den bez problemov lebo stvornozky nestihal za frajerkou 😀 😀 klub matiek-tam sa stretavaju matky so svojimi detmi.je to velka miestnost kde je vela hraciek miesto na citanie a pod.je tam super.maly tam chodi rad

dnes mame riadne teplo

fiona8
autor
10. jún 2009

hehe ze frajerky 🙂 no super aspon sa tam naucil tak rychlo chodit 😉 a maminy su tam ake??
fuu dnes je riadne dusno....zas sa mozem vyhovorit,ze nemusim koli teplu zehlit 😝

monika0123
10. jún 2009

maminky su tam v pohode.vcera som tam mala sok.prisla ku mne jedna maminka ktoru som tam videla prvy krat a spytala sa ma ci sa volam monika.ja som dostala sok ze z kade by som ju mala poznat a nepoznam ju ale nastastie ony tu z konika a pozna ma z lucencaniek lenze nema tam fotku tak som ju nemohla spoznat.uz som sa bala ze co za trapas bude ze koho som nespoznala.to sa mi stalo pred 2 tyzdnami. neviem ci som vam pisala o tom.isla som ku gynekologicke.chodim 20 km do poltara.vosla som do cakarni a hned spm vedela ze jednu mamicku z niekade poznam.az ked sa mi ona prihovorila tal som zistila ze sme boli spolu s nasimi drobcami v zime v nemocnici.cele dni sme spolu klebetili a po polroku som ju nespoznala 😅 ach ta moja roza

monika0123
10. jún 2009

alicka a tvoj drahy je kde.zajtra je sviatok v rakusku.taka som bola nahnevana lebo moj muz sa dnes tocil okolo viedni.keby ho dnes nenalozili stal by tam do piatku a ja by som sla za nim na jeden den ale nanestastie ho v coca cole nalozili a on musi natiahnut vykon aby vypadol z rakuska.esteze ma dost jazdy ale ako to poznam za hranicami budu preplnene parkoviska tych co sa snazili vypadnut z rakuska a uz nemali cas ist dalej. 🙄

fiona8
autor
11. jún 2009

ahoj monika
Ivko je dakde dole v Taliansku pod Neapolom....naklada olivovy olej....nevedela som,ze je tam sviatok...no a to je fakt skoda...ked je tak blizko....to by ma porazilo..... ☹ ano mas pravdu o tych parkoviskach....cez sviatky nemas kde ani postat....
ja si tiez velmi nepamatam ludi, hlavne mena....a to je riadny trapas 😖
ach este tyzden a budeme ich mat doma........uz sa neviem dockat....velmi mi chyba...je mi smutno,ze uz nie som pri nom....kto vie ci este niekedy uvidim Taliansko tak z kamiona 😢 😢
dnes co planujes?? ja vecer pojdem cvicit take cviky pre tehulky....do Vrabel...je to 2Okm od nas...

fiona8
autor
11. jún 2009

moni
kuk
album pridala som si nove fotky....tak nas privitali deti u nas pred cinziakom ked sme vysli 😀 😀 a tie druhe fotky sme sa boli kupat vo Vyhniach..bolo tam supeeeer 😉

andrejka10
11. jún 2009

Ahojte dievčatá. Ja len na skok, zajtra ešte skúška. Stále sa potácam, medzi posteľou a horúcim čajom ☹
Ale nedá mi.
Fiona, to bolo také kráááásne a milééééé ako ťa tie detváky privítali a "závidím" ti ako si vieš užiť tehulkovanie. Aj ja sa chcem kúpať!!!! A pekné brušká, aj to tvoje aj manželove 🙂 🙂
Monika, pozerám, že trapasom sa stále nevyhýbaš. Ale aj tak najmilší bol ten, ako si zvonila u nejakého "fešačíka". Muž len za rohom a aha, ona už vyzváňa u ........... 😀 😀 😀

Náš tatinko stojí v Nemecku, aj tam majú sviatok a ide vykladať do Rumuska. No hrozné, ešte, že idú 4 kamiony.

monika0123
11. jún 2009

super fotky alicka.ja by som sa sla tiez kupat ale nejak nevydava 😒 a s tymi deturencami....... ste tam zlatyy 😉

moj stoji od rana na worgli a caka na booking na vlak 😠 dnes mal vylozit v milane no nejak to navyslo

andrejka drzim palce zajtra na skuske 😉

fiona8
autor
11. jún 2009

ahojte babenky
ADI a beries aj nejake lieky?? mne velmi pomohol kalciovy sirup a zazvorovy caj...je na imunitu a zohriatie organizmu...to si iba ten koren zazvoru nastruhas a zalejes vodou horucou....mozes ochutit citronikom a medikom....len toho zazvoru staci ani nie cela kavova lyzicka lebo to potom štípe...
no ved na tych fotkach ma z bruskom ivko tromfol...sme sa smiali,ze nase babo nosi on a nie ja 😀
Adi ze do Rumunska?? joooooj 😝 😒 esteze ich ide viac....tam su zle cesty.....skoro ako polne 😖
monika a vy si s erikom volavate alebo pisete??
my ked je v nemecku alebo rakusku a musi mat siet tmobile tak si volame....ivko moze prijat 400minut.....a ked je v ITL tak si len smskujeme......a vy ako dievčatá?

monika0123
11. jún 2009

tak mojmu drahemu dnes povedal sef ze nejde vlakom az zajtra rano pojde a po vlastnych 😖 zbytocne natiahol vcera vykon 🙄 my si aj sms-kujeme vale krat za den a dnes sme si napr 2x volali vcera 3x.kedy ako 😵

fiona8
autor
12. jún 2009

ved jasne....ked ich pocujeme je to lepšie....a co ste orange?? alebo tmobile....chcem vediet aky mate pausal, ci by sa nam nedalo dat nieco vyhodnejsie..... 😉 lebo tie sumy za telefony suuuuu horor 😝 😖
no pekne,ze tam cakal zbytocne...to malo aku logiku??? 😒
vcera som si bola zacvicit, bolo super🙂 a mam dalsiu kamosku tehulu:DD

andrejka10
12. jún 2009

Awojte babenky. Tak už som tu. Konečne som dnes skončila so skúškami. Za jeden týždeň 3. Oj joj, ale mám všetky. Huráááá. Oficiálne som tretiačka. 😵 😵 To bude zábava štátnicovať s malým bábom.

Fiona, ďakujem za recept. Vyzerá to, že sa nechám aj nahovoriť. Veď je to čisto prírodné.Lebo neberiem nič. Ja som v tehotenstve opatrná.Samozrejme v medziach normy ak sa dá, ak nie, tak aj antibiotiká ..... Keď bol u mna v nedelu doktor, tak hovoril, že nie je dobré mať vysoké teploty v tehotenstve. A že v pondelok mám ísť k obvodnej. Samozrejme nešla som....... Mala som skúšku. Som absolútne nezodpovedná osoba. ☹ A preto sa necítim dobre ešte ani dnes. Ale poctivo si už ľahnem a oddýchnem.
Aby som nezabudla, obdivujem ťa, že zvládaš ešte aj cvičiť. Ja tak zvládnem akurát cestu do chladničky, aj to na polceste oddychujem 😀 Veď aj tak už vyzerám. 😵 😵 😵
A ty Monika ako?? Darí sa?
Ináč my s tatinom len telefonujeme. Nám sa nechce písať SMS. Ale tie účty!!!!!!!!
A tatikovia sa vám kedy vrátia???

monika0123
12. jún 2009

my mame orange.drahy moze pridat 60 min zadarmo a to mu nestaci ani na prvy tyzdem 😒 a ucet?cifra by zabrala pol strany 😅

andi blahozelam.neboj ty to zvladnes 😉 luky ti urcite s malou pomoze 😵

drahy povedal ze mam firmu na okna vybrat bez neho tak si uz dva dni lamem hlavu ale uz som skoro rozhodnuta pre hestu.poculi ste nahodou o nej nieco?inak dnes sme boli pozriet zvieratka v cirkuse.zaplatili sme si vstup a mohli sme tam chodit.jeden nam tam potom poukazoval aj sapito a opice ktore boli zatvorene v maringotke.male mu sa velmi pacilo a ja som sa nevedela odputat od levou.su to nadherne selmi.skoda ze maly by tam nevydrzal sediet 2 hod.sli by sme aj na predstavenie

u nas si stan stava cirkus na jedne luke pri policajtoch a blazinci a aj cirkusanti sa smiali ked som im hovorila ze lucencania sa vzdy na tom bavia ze je slavna trojka pokope-cirkus-blazni-policia 😀

monika0123
12. jún 2009

inak neviem co ma vcera pochytilo ale do druhej v noci som upratovala.ani som si neuvedomila cas.uz druhu noc som sla tak neskoro spat a zistila som ze je to lepsie ako ked idem spat o deviatej.normalne som sviezejsia.asi cez den budem kaslat na robenie a budem makat v noci ked mam klud od maleho 😅

andrejka10
13. jún 2009

Monika zaujímavé zistenie. Ja práve naopak, keď idem neskoro spať, tak podom padám z nôh celý deň. 😀
A babenky, kde ste dnes? Kde sa flákate? Ja poctivo ležím, skúšam sa dostať konečne z choroby. Ale už ma to nebavíííííííííííííííííí. Pri dvoch deťoch a treťom na ceste som zvyknutá fungovať a nie polihovať.
No a náš tatinko je na Slovensku, v Kútoch a ja tu doma. To je strašnééééééé. Mala som chuť naštartovať auto a ísť za ním. Urobí 45h pauzu a ide ďalej. Ale to je na zošalenie, keď viem, že je tak blízko a nemôžem byť s ním. ☹ ☹ ☹

monika0123
13. jún 2009

moj je pri stuttgarte.keby bol tak blizko tak sa zblaznim.on nevie prist nejak domov?moj bol s kamionom na slovensku kvoli stk ale tocil sa len kolo ba tak som zavolala priamo sefke ze kedze je piatok ci by nemohol odstavit v ba a prist domov.sefka povolila a kamarat siel pre neho

ja teraz peciem zltkove rezy.mnaaaaaaaaaaaaaam.zboznujem ich a davno som ich uz nerobila

andrejka10
13. jún 2009

Nie myslím, že sa nevie dostať domov, pretože išiel celú noc, na Sk prišiel až dnes ráno. Teraz spí no a zajtra už odchádza do toho Rumunska. Tak aj keby prišiel, vlakom, alebo ako, tak by sme z neho nič nemali, lebo by spal. Takto si aspoň oddýchne. 🙂 Nemôžem byť sebecká.
Pečieš žĺtkové rezy????? Aj ja chcééééém, ponúkneš? Dala by som si, ja mám žltkové rezy veľmi rada. 😝 😝 😝

andrejka10
13. jún 2009

No asi neponúkne ☹ ☹ ☹ ☹ som smutná a stááále maškrtná.

fiona8
autor
13. jún 2009

ahojte baby žltkové milujem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaanam!!!!!!! 🙂 ucty za telefon mame teda aj my riadne....a my spolu volame´za jeden den aj 45min v kuse a nie ze 60 min na tyzden...boze 😒 niekedy rozmyslam ci sa jazdit na kamione este oplati...????? vydavky za mobili skoro 6-7tis....vydavky co tam prepapa....4-5tis.....no ja neviem....... 😖 😠 asi sa to uz ani neoplati....fnuk.........
boze Monika to kde si nabrala energiu o druhej v noci?? 😅
Adi gratulujem,ze skusky mas uz za sebou!!!
inak svokra zase vystraja........boli ma z nej po dnesku hlava.............uz vymysla meno........ 😝 radsej sme jej nemali ani povedat co to bude 😖 😠 a ostatne veci radsej ani nebudem komentovat..........pokazim VAM naladu....ivko by mal prist bududcu sobotu......teraz je niekde pri Hamburgu......dalekooooooooooooo ☹
dobru nocku

monika0123
14. jún 2009

ja som stadra a rada vas ponuknem.kludne si mozete zobrat su na stole 😵

a ta energia v noci?asi mi nieco chyba a tak zahanam chut robotou 😀 😀 😀 je tazke lahnut si vecer do prazdnej postele a tak sa musim vycerpat aby som sa 3 hodiny neprevalovala 😒

alicka ale ty tiez ponocujes 😵 uz si uvazovala nad nejakym menom?