Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

mirka1986
26. sep 2009

fiona-blahozelam 🙂

fiona8
autor
30. sep 2009

ahojte zenicky
konecne som sa sem dostala, malinky je prekrasny nevieme sa na neho vynadivat!!! je to nadherny pocit...len mliecko nemam, iba trosku.... ☹ dokrmujem Nutrilonom HA 1....som taka stastna,ze ho mame 🙂 🙂
a vy ako? co nove ? Adka ty kojis? a ako to zvladas bez tatina? da sa to? Ivko v nedelu odide a neviem si to presstavit..... 😢 akurat sa chystame na prechadzku...neskor dam aj fotky 😉 Monika ty ako? co robota? A Niko? papaaaaaaa

monika0123
30. sep 2009

ahoj maminka.blahozelam.u nas vsetko v poriadku.snad sa to s mlieckom napravi.prajem vam len to najlepsie

fiona8
autor
7. okt 2009

boze baby
ale to tu flakame.....nedari sa mi sem dat fotky...konik je daku zdochnuty.....ani kliknut na poslednu stranu mi neslo musela som to klikat az sem po jednej strane ach......co nove? Jurinka som dala o pol jednej spinkat na balkon a chodim ho stale pozerat a nic nerobim:_) neviem co skor tak som si sadla sem🙂 za net.....ivko v nedelu odchadzal a poviem Vam mali sme doma riadnu Postu pre Teba.......☹ plakali sme nevedeli sme sa rozlucit.....malinky je zlatunky uz si bez neho neviem predstavit zivot🙂 baby chybate mi napsite volaco...papa

monika0123
8. okt 2009

ahoj alicka.vychutnavaj si krasne chvilky s drobcekom (kym nebeha a nepapuluje 😀 ) obom vam zavidim toto pekne obdobie

monika0123
8. okt 2009

maly je zlatucky a podoba sa na teba 😉

fiona8
autor
9. okt 2009

monika ahoj
kedy Ti pride Erik? mne Ivko az o 2tyzdne...teraz je niekde v ITL tusim pri Bolzane, ma 4vykladky...hadam to stihne, aby bol v sobotu na firme, aby sme mohli skypovat🙂 mam na notebooku aj kameru je to lepsie teraz tesi sa,ze nas vidi ,hlavne malinkeho....vcera som sa velmi bala,ze Jurko ma hnacky, mal asi 4x taku zeleno zltu strasne smrdlavu kakacku...uvarila som mu ryzovy odvar, to som nasla tu na MK....A zarabam mu do toho aj mliecko, a uz nekaka..tak sa tesim🙂 jaj to je fakt strach o dieta, je to hroza....☹

fiona8
autor
9. okt 2009

maminy podarilo sa mi dat par fotiek🙂 tak mrknite🙂

monika0123
9. okt 2009

jeeeeeeeeeeee malinky je zlaty 😉 blahozelam vam k nemu.vidiet a ze stastny rodicia

fiona8
autor
12. okt 2009

baby ani nepisete? co sa deje? ☹ Monika ako pokracujete s prerabkou domceku? mas nejake nove fotky? som zvedava, mas super napady...tak hod nieco na inspiraciu🙂
Adi a ty co? zdrave ste? ako sa mate? my akurat zehlime, a traseme sa od zimy, v nasej bytovke sa este nekuri,ja som kupila ohrievac, lebo aj ked kupam Jurka bojim sa aby neprechladol....
papapaaaaaaaaa

andrejka10
13. okt 2009

Ahojte babulky. Tak ja som tu len na skok v tom našom frmole. Fiona, malý je náááááádhernýýýýý. Ešte raz blahoželám. Vidím, že si to vychutnávate. A na tej fotke v posteli všetci traja ste úžasní, normálne mi prišlo smutno za našim tatinom, keď som videla tú fotku...... 😉 Ja stále dojčím, neprikrmujem, držím sa hesla dopyt-ponuka. Koľko vycucká, toľko sa musí dorobiť. Aj keď je to niekedy ťažké. 🙂 🙂
Inak my sme stále chorí. Malú Andrejku sme museli odviesť do nemocnice, dostala záchvat v noci. Nemohla dýchať. Bola niekoľko dní v nemocnici. A ja som pendlovala medzi nemocnicou a domom. Trebalo dojčiť. No a najhoršie bolo to, že nakazila aj Sárinku. Takže aj ona je na antibiotikách. 😠 😠 😠
Teraz už utekám fungovať ďalej, ale nebojte, zase sa ozvem. A zabudla som. Ak náhodou budete musieť niekedy ísť do nemocnice na detské oddelenie, tak tú popradskú obchádzajte z ďaleka. Páááááá

fiona8
autor
13. okt 2009

caves Adi
to mi le luto ze Adka je taka chorucka a este aj Sarinka☹ prajem Vam rychle uzdravenie....
jeej to kojenie Ti zavidim☹ ja uz nemam vobec mliecko ani tie 2kvapky co som mala....dnes sme boli na poradni a Jurko ma 53cm to za 3tyzdne narastol o 5cm🙂 velmi sa tesime....bez ocina je nam velice smutno hlavne teraz, ved ani malinkeho nespozna ako narastol ked pride, kazdy den sa mi zda iny.-)
Adi a Tebe pride muzik kedy domov?
drzte sa a vydrzte to!!! papa

monika0123
14. okt 2009

ja mam draheho doma tak nemam cas pisat.andi je mi luto ze ste chori a blahozelam k dojceniu.prajem vam nech vam to vydrzi co najdlhsie.myslim to dojcenie 😅 a choroba nech je rychlo prec.alicka tieto prve roky budu muzove navraty sokove kedze za ten mesiac sa vela zmeni.najprv bude vela rast,potom lozit chodit rozpravat.moj sa tiez nestihal cudovat aj ked napr pri prvom kroku a pod bol doma ale ked odhadzal tak to boli len nesmele krocky a po 3 tyzdnoch uz behal.
fotky nahodim ked drahy odide do roboty.kupelne su uz hotove a aj obyvacku mam vymalovanu,teraz sa robie 2 velke izby na prizemi

fiona8
autor
14. okt 2009

Moni cau
tak preto sa neozyvas 😉 mas medovy tyzden 😀 😀 supeer ,len si uzi pekne muzika 🙂
teism sa uz na fotky vasho domceku..som na to velmi zvedava 🙂 papa

monika0123
20. okt 2009

no tak najist nasu temu da teda zabrat 😅
alicka ani nemam cas pofotit.ale snad si coskoro najdem par minut a dam potom foto do albumu.
ako sa mate maminky?ako sa dari?

fiona8
autor
20. okt 2009

ahoj Moni
verim, to s tym casom je horor 😖
my sme boli od piatku u nasich v ZM, ani sa nam nejako nechcelo domov ☹ tu mi je smutno 😢 Jurko dnes stale mrnčal ešte aj v kočíku, čo inokedy čučí ☹ neviem co mu bolo ☹ zajtra ideme do LV na očkovanie proti TBC a na sono klbikov....tak drzte palce....bojim sa toho očkovania...aby neplačkal a nemal horúčku 😢
Adi vy ste to očkovanie ako zvládli? a už ste zdravé??
Ivko príde v sobotu tak uz sa straaaaaaaaaaaaaasne neviem dočkat!!!!
papapaaaaaa

fiona8
autor
22. okt 2009

žienky žijete?? čo porábate?? 🙂 kde ste?? 🙂

andrejka10
25. okt 2009

Awojte maminy 😉 Fiona, tak už dnes máš medové chvíľky 😉 Záááávidíííím. Náš tatino ešte nejaké 3 týždne. ☹
Fiona, my sme na očkovanie ešte s malou Sárou neboli. Myslím, že proti TBC mi ju očkovali v nemocnici. Na sono nožičiek sme už boli, ale ešte stále balíme na široko. Babenky, kúpila som si tú odsávačku na hlieny na vysávač. Tak to je fantastická vec. Škoda, že som ju nekúpila skôr. Možno, by malá Sára nemusela brať antibiotiká. 😖 Ale zaparila sa nám dupa neskutočne.(zrejme z antibiotík) Vyskúšala som asi všetky možné krémy a až nejaký imazol začína pomaly zaberať. Dúfam, že sa to zlepší. Takže ja takto stále v jednom kolotoči. 😝 😝 Školu, žiaĺ vôbec nestíham. Škoda, posledný ročník. Nevadí, dokončím na rok.
A vy ako? Stíhate?
Moni, tebe ako sa darí. Pracuješ stále v tej poisťovni? Mohla by si popísmenkovať aj častejšie. Alebo, tiež máš drahého doma? 😵 😵 😵

monika0123
25. okt 2009

nie, drahy odišiel pred týždňom a ešte 2 bude preč. Dnes som bola na výlete.kusok za hranicami je jedno múzeum fosilíí. Na začiatku bolo perfektné 4D kino, potom exkurzia a potom 3D kino. Bolo to perfekné. Ešte stále som v poisťovni

andrejka10
29. okt 2009

No maminy, kým som našla našu tému, normálne som sa zapotila. 😀 Uff, uff. Flákame to tu nejako. Musíme sa polepšiť. 🙂
Monika, ty si teda akčná žienka. Stíhaš prácu, domácnosť a ešte aj výlety. Ja teda nestíham vôbec nič. 😖 No zamyslím sa nad sebou a nastane reorganizáááre....... 😀 😀 😀 😀
Fiona a ty ako, zvládaš, stíhaš??? Keď drahý odíde, ozvi sa nám. Pááá, babulky a píííííšte.

monika0123
31. okt 2009

no, ja som sa vrátila v noci z ba. vo štvrtok a piatok sme tam mali ekolenia, Tešila som sa, že budem mať na hotely kľud a pokojne sa vyspím, ale boli sme tam super partia z celého slovenska, tak som bola 2 dni bez spánku 😀

fiona8
autor
1. nov 2009

ahojte
no tatinko nam uz odisiel 😢 malinky tu spinka vedla na gauci, je mi ho luto dat do postielky, musim ho mat pri sebe, chrobacika 🙂
baby ja nic nestiham.....teda nechce sa mi..ked Jurko zaspi som rada, ze si trosku oddychnem....alebo ideme von kocikovat, takze doma nic z domacich prac 😒 ale neva....Ivko mi teraz dost pomohol, donutili sme sa aj zehlit...to z duse neznasam 😠 teraz ked bol doma snazila som sa varit kazdy den to sa dalo, lebo ked Jurko zacal plackat Ivko bol pri nom tak som si mohla vsetko dokoncit....uz sa Jurko s nim kupal aj vo velkej vani 😀 strasne nam to leti, ved pomalicky uz budeme mat 6tyzdnov....
my sme boli palit sviecky vo Vrabloch a v piatok sme boli v BA tiez palit....
Monika aspon si si uzila zabavu, to je super ked si tak sadnes s kolegovcami...niet nad dobre vztahy na pracovisku 😉
Adi o tej odsavacke som pocula aj ja, kde si to kupila aj ja ju chcem suseda hovorila ze je to naozaj velmi dobra vec, aj ked to znie hrozivo....nie ze mu to vysaje aj mozog 😅 😀

fiona8
autor
1. nov 2009

a veru len pekne píšte neflakajme to🙂
Adi ake plienky pouzivate?
my pampersky, pacili sa mi viac ako Huggies....teraz na ne bola aj dobra akcia v Bille 108ks po 15eur a v METRE 74ks za 11,60....
citate Mama a ja? je to paradny casopis 😉

andrejka10
3. nov 2009

Awojte "tiráčky" 😉 😉
Fiona, ako tak čítam, si na tom podobne ako ja. 😀 Zrejme všetky maminy s malými detičkami sú na tom tak ako my dve. Hlavne, že máme náááádhernéééé deťúrence, čo tam po nevyžehlenom prádle.......... 😵
Tú odsávačku som kúpila v lekárni. Stála do 400 sk. A nemusíš sa báť, že vysaje aj plienku cez nos. 😀 😀 Plienočky používame pampersy, aj keď moje deti sa zvyknú práve z pampersiek vyhádzať. Zrejme obsahujú nejakú kvalitnejšiu absorbčnú vrstvu a zadky mojich detí sú rozmaznané. Dokonca pri Andrejke som ich musela prestať používať. Časopis Mama a ja je perfektný. Pri Andrejke som ho aj odoberala. Ostalo mi veľa starších čísel a už nemám toľko času na čítanie. Vtedy tatik ešte nejazdil a Andrejka bola po 13 rokoch. Takže mali sme spúúúústu času. 😀
Monika, veru aj ja by som si šla zažúrovať, samozrejme v medziach normy. 😝 😝 😝

monika0123
4. nov 2009

ahojte kočky, ja som tiež nikdy nič nestíhala 😀 my sme používali aj pampersky, ale ešte viac sa mi páčili tesco plienky, Sú dva druhy a tie drahšie sú perfektné, dobre sali, všede sú gumičky, takže sme nemali úniky, huggies boli hrozné 🙄
ja som tuež každý mesiac kupovala mama a ja počas tehotenstva a potom do dvoch rokov a bola som veľmi spokojná, časopis maminka sa mi tak nepáčil

andrejka10
5. nov 2009

Čafte maminky. 🙂
Monika, ja som tiež používala, tie drahšie tesco plienky, ale oni ich "vynovili" a už nie sú také dobré, ako boli tie vo fialovom obale. Sú tenšie, slabšie sajú a v zadu už nemajú vôbec gumičku a celý chrbátik sme mali pokakaný. 😠 Teraz sú v zelenom obale, stoja tak ako tie fialové ale je ich v bale menej. Takže sme prešli na pampersy. A tie s aloe vera, mi kráááásne voňajú. 😀
Babenky, tatinko nám ide domov po piatich týždňoch. Príde až na budúci týždeň, ešte vykladá Rumunsko. Strááášne sa teším. Veď malú ani nespozná. 😵 😵 😵
Monika, tá kúpeľna je skveláááá a náááádherná. Ale keď to bolo zbúrané, no nezávidím ti........ Teraz je to supriš.
Fiona a ty ako? Ozvi sa nám, ako sa ti darí.

fiona8
autor
5. nov 2009

caute caute 😉
monika to co si vymyslela na tu stenu? to su nalepky? to je jednoducho paaraaaadaaa 😉 super ! a ta kupelna nema chyby...nadherna ziariva kombinacia farieb 🙂 🙂 🙂 velice pekne 🙂 🙂
o tesco fialovych som aj ja pocula,ze su velice dobre ale zatial sme ich nemali....a huggies sa mi vobec nelubili 😝
my mame teraz zlte pampers a mali sme aj oranzove tie boli s vonou camiliek 🙂 aloe vera su akej farby? take sme este nemali....
viete aka som sprosta? chcela som dat nove fotky z mobili sem, a kartu som strcila do takeho puzdierka,lenze to bolo moc malinke a tak sa mi to zastrcilo do PC ze viac to nejde von!!! ja krava!!! 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 asi ho idem zaniest do servisu....tam ma vysmeju ako hlupanu, budem sa cervenat....sak povedia si blondyna no neeeee 🙄
inak nie ste prihlasene na Facebooku? to je tiez velmi dobra stranka tam mam viacej fotiek....
som zufala, lebo neviem ci som Vam spominala robim gelove nechty.....doteraz mi nikto nevolala a dnes mam zeravy telefon.....aj by som zarobila ale neviem co s Jurčekom.....bojim,ze 2hodky pokial ich niekomu urobim nebude hajat....moze sa prebudzat..... ☹ jaaj dokelu ked koruny by sa zisli dake....ale nema ho kto postrazit.....zase sa trepat do ZM dat ho mamine...to viacej minem na benzin ako zarobim..... 😒
inak dnes sa chystam do Vrabel za babami trosku si vyhodit s kopytka 😉
adi ze po 5tich tyzdnoch...joooj to je dost...fakt malinku Sarinku ani nespozna...ved mne sa Jurko meni kazdy den...mi pripada iny 🙂 inak musim sa pochvalit, boli sme vcera na poradni a Jurko ma 4100g a 58cm....narastol o 10cm a pribral o 1100g 😵 😵 😵 a dneska v noci krasne spinkal....od pol 9tej do rana do pol4tej....Adi Tebe ako spava Sarka? a Monika Nico ako hajaval? 😉 majte sa kočky papaaaaaaaaa 😵

monika0123
5. nov 2009

alicka, už som si ťa našla na FB a poslala som Ti žiadosť o pritaľstvo
mne spával malý dobre, od 2 mesiacov celú noc od 20:00 do 8:00, tie nove plienky sme neskúšali, už pá mesiacou som nekupovala, lebo už ich vôbec našťastie nepotrebujeme