Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
21. apr 2009

ja som s mojim volala okolosiedmej a to mal uz 6 hodin pauzy za sebou.vikendoval 30 km od vykladky rano rychlo vylozil rychlo nal prvu nak a uz bol na spedicke.ale aj tak sa pohynal az o polnoci lebo v jeden den nemoze zacat dva vykony.este je prolem ako sa k nemu dostat 😒 .najlepsie by bolo autom ale kto ho vezmenaspat?este uvidime.sla by som za nim dnesaj tak dojde len po linz.plus minus nejake km podla ciest a ci bude tahat 10 hod.
vcera som ho podpichla lebo vo februari ma prekvapil ked vravel ze chce mat svadbu tento rok a kolega s ktorym bol vcera ma zenu kadernicku tak som mu povedala nech mi ju vybavy na svadobny uces.a on ze to ma cas kym sa daju veci okolo domu do poriadku ale ze nezabudol tak som zvedava ci splni tento svoj slub.inak ten kolega mal uzastne stastie.v mnichove na spedicke ho nasli odpadnuteho.dostal infarkt.hned ho brali do nemocnici a zachranili mu zivot.dali bypas ci jak sa to pise.mal stastie ze sa u to nestalo za volantom a podla mna aj to ze sa mu to nestalo na slovensku.kamaratka chodila na zdravotnu tak rozpoznala u svojho otca priznaky infarktu.sli s nim na pohotovost a tam im povedali ze je len prechladnuty.ona vedela ze je zle.sli natankovat ze pojdu do lc do nemocnici.kym tankovali ujo odpadol a tak bezali rychlo na miestnu pohotovost aj napriek prvotnemu zlemu vysetreniu.po piatich min konstatovala doktorka smrt 😔 jej profesorka robila pitvu a vravela ze stacilo keby dostal pri prvej navsteve nejaku injekciu

bezim za huncutom lebo mi usiel na dvor

monika0123
21. apr 2009

vsak ked budes mat vecer chut na spolocnost fesaka tak kukni 😉 ja asi dnes pozriem tie preteky smrti kde hra

monika0123
21. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=xUqeWrSgLco

tboznujem tuto pesnicku ale pri tejto verzii som mala slzi na krajicku.je to perfektne 😉

monika0123
21. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=z7rLF-TfQvI

ja nemusim tych nagelovanych krasavcov ale ked on je taky zlaty.aj ty si potes ocka 😉

fiona8
autor
21. apr 2009

paneboze mna porazi..........tuto pesnicku zboznujem!!!!!!!!

fiona8
autor
21. apr 2009

ked som ja jazdila dala som si tam vzdy svoje cdcko a tuto pesnicku som bliakala 😀 😉 dakujem potesila si ma🙂)
ivko mal tiez kolegu, kt. dostal infarkt...v luxembursku.....bol tam aj dlho v nemocnici.....a teraz mu prisla faktura z nemocnice...fuuu okolo 200tis Sk.... ☹

fiona8
autor
21. apr 2009

ja tu pesnicku poznam s Laurou Pausinni....je uzasna mam jej cdcko...a milujem talianske pesnicky...aj Erosa 😉

monika0123
21. apr 2009

eros a laura?

https://www.youtube.com/watch?v=Fps0S2N_N8U

moja oblubena.denne ju pocuvam niekolko krat 😵

koleginka vsimam ze sme rovnaka krvna skupina v hudbe.ja sice pocuvam z kazdeho rozku trosku.talianske zboznujem.taliani vedia robit tri veci perfektne- 1.kava
2.jedlo
3.hudba

a este som zabudla.robia najbombovejsie zapchy 😀 😀 😀 pondelnajsie rano a piatkove poobedie v milane 😀 no koment

monika0123
21. apr 2009

kebyze ten posledny odsek napisem dakej "kamaratke" tak by nechapala 😒 je fajn ked niekto vie o com je rec 😉 a o to lepsie ked zena

fiona8
autor
21. apr 2009

hehe som rada 😉
to mas pravdu, zboznujem aj talianske jedla 🙂 mnaaaam
monika pozeram kuriera a zastavilo sa mi to ale 54 min uz preslo...to sa mi zapne same...?? co mam stlacit prosim ta??

fiona8
autor
21. apr 2009

jeej a dakujem za pesnicky...su uzasne 🙂 🙂

fiona8
autor
21. apr 2009

az mi idu zimomriavky 😵

monika0123
21. apr 2009

vzdy ked mi stopne film tak zrusim stranku a ked chcem znova pozerat tak si to otvorim pustim od zaciatku a hned si tam dole kliknem na cas kedy to prestalo najdem priblizne ten cas a dopozeram.este by som ti odporucila ze ked dopozeras film tak pusti hocija ku somarinu aby si minula tych 72 minut lebo dalsi film sa ti nezacne pocitat od zaciatku ale bude pokracovat v ratani a takto po 54 minutach mozes pozerat zas 72 min.
sorry ze pisem tak neskoro.uspavala som maleho 😉

monika0123
21. apr 2009

byt nezadana spevacka tak s erosom naspievam duet 😵 ale ak by sa na mna pozeral ako lauru v klipe co som ti pred tym napisala od
2:45-3:00 min tak by som aj text zabudla 😀 snivat je pekne ale aj s realitou som velmi spokojna 😉

monika0123
21. apr 2009
fiona8
autor
21. apr 2009

si zlata dakujem 🙂 ja som sa len teraz vratila, bola som na stretnuti s babami z MK vsetky su z Vrabel, bolo nas asi 7dem a boli zlate aj tie ich deturence 🙂 uz aby sa aj to nase vyliahlo 🙂
no neviem neviem, keby sa tak na mna pozrel eros co by som robila.........ochhhhh 😀 😀

fiona8
autor
21. apr 2009

ach toho kuriera uz dnes asi nedokukam ☹ vypisuje mi tam,ze mam pockat 11min.....ale neviem ci to na nieco bude dobre...ved uvidim ☹ 😒

fiona8
autor
21. apr 2009

a vies co si pozri ak si nevidela.... film XXX ten herec je na zozratie 😉 nie ze by som bola na takych buchacov.....ale je to fajin pohlad 😉

fiona8
autor
21. apr 2009

no ten papagaj nema chybu heheeeee 😀 😀 😀

monika0123
21. apr 2009

jasne ze som xxx videla.ja si fesaka nenecham ujist 😀 😀 😀 .ja tiez nemusim v realnom zivote steroidmi nabuchanych praznohlavych svalacov ale musim ti dat za pravdu ze je na zozratie.....a aj keby sme sa on delili tak by nam vydrzal tyzden 😎 .....este sa mi pacili dieli daniho jedenacky.ten dani (neviem si spomenut na meno herca)je aj ked stary ale fesak,brad vie byt tiez zlaty(aj ked namysleny) a matt daimon tiez ujde.moj muz ked vidi ze ide nejaky film s bradom pittom tak mi hned hovori ze ide moj fesak.neletim ne neho ako ine zeny aj ked musim uznat ze nieco na nom.minimalne angelina 😵

fiona8
autor
22. apr 2009

😀 😀 😀
myslis georga clooneyho?? ci ako sa to pise 😕 ano tie filmy su tiez velmi dobre,....mne sa este pacia rychlo a zbesilo.........aj dvojka aj rychlo a zbesilo v tokiju 🙂
a komedie sa mi pacia prava blondinka....napr........
a s Angelinou Jolie je jedne perfektny film, taky thriller........len neviem nazov..........v tom filme caka dvojicky, a je tam policajtka.........je to fakt perfektne....a hra tam este ten Ethan Hawk.....ci ako 😅
ja som robila hned po skole vo videopozicovni....takze tak 🙂 pekny dnik dnes Ti prajem papaaa

monika0123
22. apr 2009

ano georga som myslela.radac si pozriem dobry film len teraz nemam vela casu 😒

monika0123
22. apr 2009

zas som cosi porobila kym drobec otravoval starku 😵 ked pride drahy domov tak to tu nespozna 😀 a to do piatku este nieco postihame.otec vypratal dielnu.bol tam riadny humus a vcera si tam dal svoje veci a vyzera to skoro tak isto ako predtym 😀 len na podlahe nie su smeti..............aj ja chcem robit vo videopozicovni 😉............. dnes co dobreho porabate 2v1 😀 mam dobru naladu tak som vtipna.dufam ze aj tebe sa to zdalo vtipne 😕 .dnes popri riadeni pocuvam karmu.poznas tuto chorvatsku skupinu?minulyy rok mali hit KO JE TA a teraz je ich verzia ceskej pesnicky v jednej reklame na nejaku hudobnu akciu alebo nieco take

https://www.youtube.com/watch?v=iVzXX8Iav6A


mame doma kopu ich cd.uz poznam texty naspamat.v kamione som skoro cd zodrala.mali sme tam take sitna radio ze ked islo cd 3 krat za sebou tak od prehriatia uz nechcelo hrat 😖 😀

fiona8
autor
22. apr 2009

😀 no to 2v1 bolo vtipne, moj drahy ma vola že kinderko 😀 jaaaj aj ja sa furt chystam upratovat...ale nejako sa neviem k tomu dopracovat 😠 lebo to ked rano idem na nakup, zastavim sa este v obchode kde robi svagrina a sedim tam cele doobedia ☹ tak to uz nemozem....jaj lebo tu doma zhnijem....aj sa hanbim otvorit dver 😒
inak ked som bola v meste, tak som sa na seba kukala do vykladov, a narastlo mi brusko...uz konecne vytrca 🙂 tak sa tesim velmi prevelmi....
tu skupinu karma poznam, tusim aj my mame niekde cdcko 🙂
a ozaj vy ste manzelia?? my nie sme, ale sme spolu uz 7rokov, a teraz sa konecne budeme brat...uz ani nie o mesiac 🙂 🙂 chceli sme sa uz aj minuly rok..ale dako z toho vzislo.......najskor sme si stale hovorili,ze ked budeme mat byt...auto.....trosku nasetrene..........a prd s toho..........
jaaj nie ste zobrati, sak si mi pisala ze si ho podpichla o tej kadernicke 😀 co ta ma cesat na svadbu 😀 😀
aj si daco varila?? ja som si urobila len taky salatik....zeleninka, krabie tycinky, losos, a zaliala som to smotankou...mnam

monika0123
22. apr 2009

som ti nechcela napisat ze kinderko aby si sa nehnevala ale myslela som na to.moj ma tiez tak volal 🙄 😀 .....
nejaky fajnovy obed si varila.jak v interhotely. 😉 dnes varila mama.len tak narychlo perkelt a halusky.ja budem zajtra robit mexicky gulas a pozejtra zemlovku.nasla som na nu perfektny recept tak od vtedy ju robim a tak a je perfektna.klasicka mi nechuti.idem uspat vagabunda 😠

monika0123
22. apr 2009

huncut zaspal bez problemov.idem vybrat postu do bytu 😉

fiona8
autor
22. apr 2009

no hod ten recept, zemlovku lubi aj drahy....zeby som ju spravila?? 🙂

monika0123
22. apr 2009

tak ja som to pekne rozpisala a neposlalo mi prispevok lebo som to dlho pisala 😠 teraz to namam cas druhy krat pisat tak to napisem neskor.tak ma to hneva.asi to budem pisat na viac krat.ale do piatku to isto stihnem 😵

ako prve si nastruhas jablka a nechas z nich vytiect co najviac stavy aby co najmenej pustili pri peceni.potom nakrajaj na kolieska rozky a daj ich do rury zapiect dozlatista.200 cca 5-8 min.potom ich vyber a nechaj vychladnut.v mlieku rozmiesaj vajce(1/2 l mlieka=1 vajce) a vanilkovy cukor.do toho narychlo namoc rozky.nevadi ked nebudu cele napite.budu mat stavu z jablk.ukladaj ich na maslom vymasteny plech tak aby nevznikla medzera

monika0123
22. apr 2009

....na to daj polovicu nakrajanych jablk.na jablka tvaroh vymiesany so zltkami,snehom,hrozienkami,vanilkovym cukrom(moze byt aj krystalovy alebo praskovy) a citronovou stavou alebo korou.na to daj druhu polovicu jablk a posip ich skoricovym cukrom.posledna vrstva su opecene a namocene rozky tak ako tia spodne ale tieto pre pekny esteticky efekt ja ukladam do radou a trochu cez seba aby vznikli vlnkyn a nyakazdy okruzok daj trosku masla.ja to peciem pri 180-200 stupnoch kym vrchne kolieska nie su zlatohnede.pred podavanim posip praskovym cukrom.....

monika0123
22. apr 2009

...dufam ze som nic nezabudla.predsa som to len rychlo napisala-nastastie mi maly dovolil..............dufam ze vam bude chutit 😉