Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
11. máj 2009

andi aj u nas vzdy skusaju ci niekto nepojde naviac.nas sa tiez snazili prinutit ale na nas neplatilo nic.sli sm bud z vlastnej vole ked sme potrebovali nakupit a kedze s kamionom sa neda hocikde tak sme veru sli aj nadcas a raz nam zavolala sefka a pol hodine prehovarania sme privolili len tak ze ak by daco stalo tak to beru na zodpovednnost.velmi sa nam nechcelo lebo to bolo rano a soferovali sme non-stop od predosleho poobedia a mohli sme ist uz len hodinu.teoreticky sa to dalo stihnut ale v praxi to vzdy trva dlhsie 😠
kazdy vidi len tie peniaze co kamionista zarobi ale v sucastnosti je to nezaplatena robota.moj drahy dakedy zarabal ovela viac a ked sme nedavno jazdili obaja tak sme dokopy tolko nezarobili ako on sam pre 5 rokmi 🙄 a je to tak ako si pisala.sofer vsestko odrobi,zarobi peniaze u ktorych sa v setko vyplaca a pritom dostane najmenej hoci cely mesiac zije ako pes-spi v bude zere z misky a ostieva koleso 😅 tak to hovori moj drahy 😵 a tie prebdene noci a mnozstvo rizik tiez nikto nevidi.vsak v lete ked na,m vysla pauza cez den tak sme nespali ani 5 hodin.5 hod spanku a potom 25 hod byt hore pretoze ako ddvojica sme mali den krory netrval 24 hodin ale 30.ale vydretu almuznu zavidi kazdy.by som vstkych zavistlivcov posadila na mesiac do kamiona.by ani tyzden nevydrzali 🙄

monika0123
11. máj 2009

ahoj alionuska.vitaj medzi nami.sa nam to tu zacina rozrastat 😀 je miluto ze ste prisli o babo.v kolkom mesiaci si bola?to je aj u nas problem za peniaze.drahy chceel byt uz doma ale kupili sme domcek a potrebujeme ho poprerabat a dalsia vec co bude robit ked vie uz len volantom krutit?a navise ak by si aj daco nasiel tak by sme len tazko vyzili.tu by vela nezarobil.co sa tika magnetu tak to je finta na nove tachografi ale uz aj o tej vedia policajti a najhorsie je ze to ze mal magnet vedia zistit aj ked tam uz nieje.pomocou ziletky zistia ci suciastky okolo prevodovky su zmagnetizovane.ak sa ziletka pritiahne tak vedia ze bol pouzity magnet 🙄

dufam ze som napisala vsetko co som chcela.este mrknem na co som nereagovala

jaaaaaaaaaaj.tak mi sme s drobcom spali do deviatej.potom som bezala na kataster ci nam uz prepisali domcek no jeden papier zle zalozili tak sme to museli najist a napravit.normalne zacinam verit tomu ze na niekto zaklial.ved sa natahhujeme s tymto domcekom uz 4 mesiace ☹

aky mate vy den?

monika0123
11. máj 2009

ali a v ktorej firme robi tvoj drahy ak to nie je tajomsto 😉

andrejka10
11. máj 2009

Ahoj Alionuska. Neboj sa, tentokrát už určite všetko dobre dopadne. Som o tom presvedčená. A manželia, veru chýbajú aj nám. No my máme toto fórum 😀 Tak sa aspoň môžu porozprávať spriaznené dušičky. Mne manžel chýba pri bežných veciach. Napr. vypiť si tak poobede kávu, porozprávať sa, teraz bol štátny sviatok, pariky chodili spolu pekne za ručičky a ja stále sama. Tak mi je smutno. Alebo som bola na 3d ultrazvuku, taká nááádherná je tá malá a tatino ju ešte nevidel. ☹ Nemala som sa s kým potešiť. Ale toto nikto nevidí. Úžasné je to, že tatinko začal jazdiť, práve kvôli peniažkom a ani tie nechodia. Asi máme smolu. 😝

monika, veľmi dobre som sa pobavila, že žijú ako psy....... To som nepoznala 😀 😀 😀
A ten papier, hlavne, že sa našiel. Neboj sa, žiadne zakliatie, len ťa osud skúša, kolko vydržíš 😅

alionuska
11. máj 2009

Monika,dakujem.Ja som malicku normalne donosila a zomrela 80 minut po narodeni... ☹ Veru ako pises,kazdy si mysli,ze ake peniaze donesie domov,ale kolko sa narobi a na dnesnych cestach je to doslova adrenalin... 😅 Aj moj drahy hovoril,ze ked zacinal jazdit tak zarabal pomaly tolko co teraz...Nuz ide to dolu vodou,niekedy bol sofer kapacita a vazili si ho..a teraz s prepacenim to robi niekto aj za smiesne peniaze a potom to tak vyzera...Ale co si pomozu chlapi..su radi,ze maju robotu. Nie je to tajomstvo v akej firme robi,ale ja si ani nespomeniem ako sa vola...ta firma.Pan je z Trnavy a mal dva kamiony,len neplatil lizing,tak mu ich zobrali a teraz ma nejaky novy magnum 500 vega a to bol tatinov sen,tak isiel skusit..nevie si vynachvalit,ze je to parada na novom aute,len aby sa tak tesil aj ked bude vyplata. 😀 A ci bude nacas.Naposledy bol vonku cely mesiac vkuse a povedal mu,ze ked pride domov,tak dostane hned poeniaze a my sme boli tyzden doma bez penazi..meskal s vyplatou a aj tu mu dal na dvakrat,takze otras!! 😠

andrejka10
11. máj 2009

Alionuska, s tou malou mi je to veľmi ľúto. Držím ti všetky palčeky, aby to tentokrát dobre, ale naozaj dobre dopadlo.

A tie výplaty ach jaj. 😠

monika0123
11. máj 2009

andrejka aj mne chybaju tie"drobnost"ako je ranna pusa,prechadzky.spolocny obed ci vecera,pusa na dobru noc ...........a este aj hadky 😀 nemam sa na koho vadit 😎 mne tiez bolo smutno ked sme sli do parku a vsade komplet rodinky alebo otcovia venciaci deti aby si zeny oddychli doma pri vareni,upratovani,zehleni,...... 😀 proste vikendova pohodicka no vedla mna bola namiesto muza moja mama.nie ze by mi vadila ale francuzak by som od nej nechcela

ten osud by si s tym skusanim mohol dat pauzu nech si stihnem vydychnut.tak mi napadlo...................preco ma svokra kruhy pod ocami?lebo cert niokdy nespi!!!!!!!!! 😀 😀 😀



andi len tak zo zvedavosti,podla toho mala co o mne vies mi tipujes kolko rokov.ale uprimne!!!!!!!! 😉

andrejka10
11. máj 2009

No nemám páru, ani potuchy. Koľko som zvedavááááá???? Ale myslím, že budeš mladšia ako ja, takže v poho. 😝 😝

monika0123
11. máj 2009

to mi je luto s tou malou.zivot vie byt riadne kruty 🙄 😔

vies som sa pytala zo zvedavosti ze kolko si tipnes,lebo mam kamaratku co robi v bare a ked som sa minule tam u nej pocas vybavovaciek zastvila na kavu stretla som byvalu spoluziacku ktoru poznala aj barmanka petra.ked sa opytala ze skade sa poznam s paulou tak len krutila neveriacky hlavou ze my dve sme boli spoluziacky.vravela ze vie obom vek takze to sedi ale tazko si nas vie takto spojit kedze mame rozdielne zivoty.pauline starosti su v piatok a sobotu sa opit,zbalit nejakych chlapov,zivot je pre nu gombicka.tym ze chodi na vysoku skolu tak este ani nerobila.o mojich starostiach a aj o minulosti petra cosi vie a vravela ze paula ako by mala 15 a ja mam zivot 30-tnicky.ze si nas nevie predstavit v jednej lavici.pritom obe mame 22 😲 😅

andrejka10
11. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀
A menila by si??? Myslím, že nie. Aj ja chodím na výšku, síce externe, ale poznám tieto typy báb. Má svoju prácu, príde domov, tam sa im o všetko postarajú rodičia (navaria, poupratujú, operú.....) a príde víkend a rieši len žúrky. Keď príde debata o detičkách, tak povie, že má radšej psy.... No čo už. Ja by som nechcela porodiť šteniatko 😀

monika0123
11. máj 2009

ale porodu predchadza sex. 😀 😀 😀 hovori sa ze ked ma dieta vlasky tak zenu v tehu pali zaha.a steniatko je chlpate cele 😵

blondinka porodi a doktor hovori"vidim ze ste mali viac partnerov.mate blondaveho cernoska so sikmimi ocami" a blondina"preboha ale dufam ze nesteka"😀 😀 😀

jasne ze by som nemenila.vagabund sa hra vo vani tak mam cas.isto tam stravi aj pol dna 😵

a na aku chodis?5,6 poschodovu? 😀 aka je vysoka? 😵 jaj nejak ma chytila vtipna muza

andrejka10
11. máj 2009

Pozerám, že máš dobrú náladičku. 🙂 Ale je to nákazlivé. Taká som bola nasrdená a teraz je to OK. 😉

andrejka10
11. máj 2009

Zabudla som, už som si pozrela aj tvoj album, takže tipovala by som ti menej ako mám ja, to určite, ale či zrovna 22???? 😵

monika0123
11. máj 2009

aj ja som si pozrela.mas doma peknu princeznu a fesaka.ved ked sa to tak vezme tak nie je ovela mladsi odomna 😅

aj allionusku som si pozrela.tiez ma doma kocku.

gulomety na frajerov uz mate 😀 pri takych fesandach nebude za par rokov moct ani spavat co budu furf chlapci na okna vyklopkavat 😵

andi som rada ak som aj ja prispela k tvojej dobraj nalade.ked sa sem kukne fiona bude prekvapena kolko sme tu toho popisali.doteraz sme doli v celej teme dve len na zaciatku sme boli tri 😉

alionuska
11. máj 2009

No to je fajn,ako vas tu citam,hned mam lepsiu naladu...vy vtipalky!!! 😀 A mne by ste kolko tipovali? Hmmm? Nech sa zasmejem... 😅

monika0123
11. máj 2009

ja by som tak do 25 😕

so smiechom sa lepsie robi 😉

alionuska
11. máj 2009

No tak to sa mi dnes ako dobre bude robit!Hned idem upratovat ako si ma nastartovala,ze sa tu smejem.... 😀 este ked pridas 10 rokov k tomu,tak to je spravna odpoved! Ale pripadam si na tych 25 ako pises... 😀 😀

monika0123
11. máj 2009

😲 😲 klamarka aky dlhy mas nos? 😉 vsak by sa pinochio isto pri tebe hambil 😀 to dobre vizeras na svoj vek 😵

alionuska
11. máj 2009

No nos mam veru dost dlhy...po tatovi! 😀 Ale plastiky sa bojim,tak som si nan zvykla...chi chi 😀
Ved jasne ze pinochio by sa hambil,lebo je drevenny..ja som skutocna! 😀

andrejka10
11. máj 2009

Och babenky, pozerám, že sa zabávate. Tak ti alionuska 35???? 😕 😕 😕 . Oj tak to máš tak ako ja. 😀

andrejka10
11. máj 2009

Do pekla aj s tvrdkami, "ty" alionuska

andrejka10
11. máj 2009

alionuska, posielali ťa na amniocentézu??? kvôli veku?

alionuska
11. máj 2009

No ja budem mat v septembri az! 😀 Kasli na ypsilony...ja ti rozumiem aj s chybami! 😀

andrejka10
11. máj 2009

Aháá. Tak potom OK. Ďakujem za toleranciu v slovenčine mojej 😵

monika0123
11. máj 2009

ja som myslela ze by sa hambil ze ma kratsi nos ako ty.myslela som obrazne ze ho mas taky z klamania o svojom veku.na fotkach nevidno ze by si mala dlhy nos.a tie pekne torty si robila ty?

andi aj ja mam problem s i a y.snazim sa rychlo pisat a tak si niekedy neuvedomujem ake i pouzijem a az ked to spatne citam tak sa chytam za hlavu.andrejka tak si mala tiez prve babo "skoro" 😉

hned sa mi pri vas lepsie zehli.vas citam,dobru hudbbu pocuvam,slniecko svieti,drahy mi pred chvilou volal ze mu chybam.keby som nebola cert a mala kridla tak by som sa k nebu zniesla 😀 a andi neposielaj mi sem tvrdky.nech vas trapia pekne na zemi 😀 😀 😀 boze bolo v tej pepsi co je pre psi 😀 😀 😀 vsak vizem jak blazom ze sa len tak "bez dovodu"smejem

alionuska
11. máj 2009

Andrejka,kedy ti doktor povedal,ze to bude dievcatko?Ja idem vo stvrtok na kontrolu,ale to asi este nebude vidiet,ze?? 😅

monika0123
11. máj 2009

vsak dajme slovencinovi 😵

preco slovak nemoze lizat slovensku p..u?lebo by to bolo hanobenie slovenskeho jazyka 😀

alionuska
11. máj 2009

😀 😀

andrejka10
11. máj 2009

Och monča. 😀 😀 😀 Fakt máš dnes suprovú náladu. Ale to je naozaj nákazlilvé. Taká som bola rozčúlená s tej škaredej firmy ......
Alionuska, asi ti tak skoro nepovedia, čo to bude. 🙂 Nám to povedali až tesne pred odberom zo sona a amnio to potvrdila. A čo by ste chceli???
Monika, no pri Lukášovi sme sa "posnažili". Aspoň máš kamoša. No neviem, či by ste si mali čo povedať. Drží sa hesla, čo sa do 3 dní neurobí samo, nestojí za povšimnutie. 😀 Nie, chlapec nám robí radosť. Chodí na bilingválne gymnázium, a chce ísť študovať medecínu. Uvidíme 😅 Zabudla som, naučil malú včera bicyklovať bez pomocných koliesok.

monika0123
11. máj 2009

dnes je taaaaaaaaaaaak pekne.som sa normalne pri vas potesila az som na starosti zabudla.ale nemozme kazdy den len stresovat 😉

ali ak bude babo dobre otocene tak ti to mozno budu vediet povedat.moj bol hamblivy.v 6 mes mi povedali ze to bude asi chlapec ale velmi sa nechcel ukazat a teraz svoju pychu ukazuje kedy moze stripter maly 😵