• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

17. decembra 2016 
@alcaf Chcem sa spýtať či už máte niekoho na upratovanie, ak by bola Vaša ponuka aktuálna, dajte prosím vedieť, som spoľahlivá, zodpovedná
2. apr 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň

hladam niekoho na upratovanie v Ba 1x tyzdenne, cca 6 hod, aj zehlenie, mzda za jedno upratovanie 30€. Info Do spravy. Dakujem
15. máj 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladko883
Dobrý deň som z Ivanky p./D a mám záujem o Vašu ponuku ak je ešte aktuálna. Mám viacročné skúsenosti s upratovaním. Ak máte záujem ozvite sa.
Pekný deň
22. máj 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiba ak je ponuka z Vašej strany ešte aktuálna, kľudne ma kontaktujte. Pekný večer.
Maca
26. máj 2014 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam niekoho na upratovanie 1x tyzdenne, prip len 2x do mesiaca. Cca 4 hod. Bratislava dlhe diely.
7. jún 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenny
dobrý deň, mala by som zaujem ak je ešte Vaša ponuka aktuálna.
Ak máte záujem ozvite sa...
Pekný deň

alena.mesarosova69@gmail.com
23. jún 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aleina nasli ste upratovacku? Poznam velmi spolahlivu a sikovnu pani.
4. júl 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskacik ja nehľadám upratovačku :slight_smile:
7. júl 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponukam upratovanie vrakuna, podunaj. Biskupice,ruzinov 25eur/byt.
15. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam spolahlivu a neklebetnu upratovacku - Bernolakovo
28. júl 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ronicek ahoj mala by som záujem, platí ešte tvoja ponuka. Som z Ružinova.
18. aug 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivette2810 ano plati
18. aug 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirell118 Dobrý deň, bolo by to ešte aktuálne? Hľadám niekoho na upratovanie dvojizbového bytu 1x do mesiaca. Ponúkam 6 EUR/hod. Ďakujem
18. aug 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, hľadám pani na upratovanie RD v Bernolákove , raz týždenne, alebo 1xza 2 týždne, príp.dohoda.dakujem
20. sep 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete mi poradit niekoho kto tepuje sedacky v Bernolakove alebo okoli?
Dakujem
2. dec 2014 o 11:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ste mali niekto záujem, upratujem domy a byty v Trnave a okolí, ešte mám voľné 2 dni
10. dec 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, hladam spolahlivu pani, prip. mamicku na materskej dovolenke na pravidelne upratovanie mensieho rodinneho domu 1x tyzdenne cca. 4 hodiny. Mam zaujem o dlhodobu pomoc, sme priamo v Trnave. Jedna sa o bezne domace prace - povysavanie, umytie dlazok, kupelne, utretie prachu ... Prosim kontakt cez IP.
24. dec 2014 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myshaatko dobrý deň, je Vaša ponuka ešte aktuálna ? Silvia :slight_smile:
27. dec 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, aj touto cestou si hľadám nové zákazníčky v Bratislavskom kraji na upratovanie domov, bytov, firiem a chát. V prípade seriozneho záujmu ma kontaktujte na t.č. 0907805873 Ďakujem Denisa
3. jan 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Toto bol aj náš problém hľadali sme a hľadali až sme sa rozhodli, že už máme dosť všeliakých gazdiniek a objednali sme si upratovaciu firmu Topservis http://www.upratovanie.topservis.sk/. Nielenže nám perfektne vyčistili látkovú sedačku, poumývali WC a sanitu, ale na naše prekvapenie poumývali aj chladničku a celú kuchynskú linku. Síce to bol trošku drachší špás ako ako nejaká dôchodkiňa, ale tak upratané sme ešte nemali. Vrelo túto firmu odporúčam a zároveň upororňujem, že je možnosť si u nich objednať aj čistiace prostriedky. My sme túto služby využili a iné už nechceme používať.
12. jan 2015 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/group/7027/ skupina bernolákovo pridajte sa
23. jan 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť.Pravidelne sa starám o domácnosť rodinke s malým chlapčekom, žehlím a robím aj veľké upratovania, všetko čo rodina potrebuje aby mala vždy upratanú domácnosť. Som študentka VŠ prírodovedeckej fakulty UK a bývam na internáte.Som spoľahlivá a prispôsobivá. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.
27. feb 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim som z ivanky,mozem hned moj kontakt 0948351612 :slight_smile:
27. feb 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upratujem rodinné domy, byty, kancelárie (základné upratovanie, veľké upratovanie,dlhodobé + jednorazové upratovanie,žehlenie, pranie, venčenie psov). Som flexibilná, cena dohodou. Najlepšie BRATISLAVA a okolie - Rovinka, Dun.Lužná, Kvetoslavov, Miloslavov, Alžbetin dvor, Most pri Bratislave, Šamorín - AJ DUNAJSKÁ STREDA a okolie.Kontakt:0948427110. Dakujem.
3. mar 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zhana niekto upratovanie bytov resp, RD?
Senec a okolie, dakujem :slight_smile:
27. apr 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zhanam niekoho na upratovanie bytu v Bernolakove - praca je cca na 4 hodiny - 1 den v tyzdni, idealne stvrtok-piatok.
dakujem
andrea
28. apr 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea_b ahoj, vieš mi napísať predstavu, co konkrétne treba upratať, o aký byt sa jedna, odmena za upratovanie, mala by som záujem, dakujem, Ivet
28. apr 2015 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok