• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

17. decembra 2016 
ahoj ak by chcel niekto upratat byt,dom ozvite sa na bea1@pobox.sk najlepsie bratislava stare mesto,lamac,zahorska bystrica dakujem
29. apr 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám spoľahlivú a energickú žienku na pravidelné upratovanie 1 x do týždňa so začiatkom od stredy 6.mája na RD v Budmericiach vrátane žehlenia. Na jednu návštevu to časovo vychádza asi 7-8 hodín nepretržite za cenu 4 Eurá/hodinu. Nutné sú predchádzajúce skúsenosti s upratovaním, dobré referencie a spoľahlivosť. Píšte prosím do správy. Ďakujem.
30. apr 2015 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedeli by ste opdorucit nejaku serioznu zenu na upratovanie rodinneho domu v dedine Cierna Voda/Chorvatsky Grob. Dakujem
12. máj 2015 o 20:57  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam pani na upratovanie velkeho bytu v Ruzinove, dvakrat do tyzdna, cca 6 hodin na jeden krat, cena dohodou, dlhodobo. Vyzadujem cistotnost, preciznost, spolahlivost, preferujem nefajciarku, skusenosti a odporucania vitane. Kontakt v sprave. Surne.
18. máj 2015 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam pani na upratovanie rodinneho domu v chorvatskom grobe, v starej casti. Kazdy druhy tyzden, cca 5 hodin. Idealne stvrtky doobeda.
V pripade zaujmu ma kontaktujte.Dakujem
2. jún 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam pracu v domacnosti upratovanie som zo Senca moze byt aj blizke okolie Senca
24. júl 2015 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcaf ahoj ja chodim upratovat...kludne napis
27. júl 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienooocka ahoj ja chodim upratovat uz 5 rokov. Ak by si mala zaujem napis
27. júl 2015 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam serioznu pani na pravidelne upratovanie 4 - izboveho domu v Bernolakove. Interval upratovania cca 2 x do mesiaca cca po 4 - 5 hodin. Ak mate zaujem, pripadne o niekom zodpovednom viete, tak sa mi ozvite :slight_smile:. Dakujem.
29. júl 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluskatka
dobry den prajem
zaujimam sa o pracu upratovanie v domacnosti, som zo Senca, dva roky pred dochodkom a rada by som poznala vasu predstavu o tejto praci

pekny den Amelia333
29. júl 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluskatka dobrý deň, mala by som zaujem, prosím kontaktujte ma v správe, ivet
29. júl 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hľadám spoľahlivú študentku, príp. pani na upratovanie 3-izbového bytu na Dlhých Dieloch v Bratislave. Jedná sa o 3-4 hodiny za týždeň, klasické práce ako vysávanie, umytie dlážky, WC, kúpelne a utretie prachu, ale aj občasné práce navyše ako žehlenie, umytie okien alebo presádzanie kvetín. Píšte do IP. Ďakujem.
29. aug 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som zivnostnička. Tiez poskytujem upratovacie sluzby. Mam uz nejake stale klientky aj jednu malu firmu. No este si hladam dve domacnosti na dva dni v tyzdni. Som nefajciarka,mam rada preciznu a dokladnu pracu. Upratovat mozem od ranych hodin do 14 hod.Budem rada ak sa mi ozvete. V pripade potreby mi moje klientky urcite radi daju odporucanie,ak by si ho niekto vyzadoval.
Moje tel.cislo 0904 154 896
25. sep 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete prosím niekto poradiť alebo odporúčať energickú a spoľahlivú osobu na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach. Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. Prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.
19. okt 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som veľmi pekne chcela poradiť o pomoc pri hľadaní alebo aj odporúčaní energickej a spoľahlivej osoby na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach. Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. Cena je 5 Eur/hodina. Prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.
19. okt 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienooocka Ahojte,som zivnostnička. Tiez poskytujem upratovacie sluzby,som z Cifera. Mam uz nejake stale klientky aj jednu malu firmu. No este si hladam dve domacnosti na dva dni v tyzdni. Som nefajciarka,mam rada preciznu a dokladnu pracu. Upratovat mozem od ranych hodin do 14 hod.Budem rada ak sa mi ozvete. V pripade potreby mi moje klientky urcite radi daju odporucanie,ak by si ho niekto vyzadoval.
Kontakt:0904154896.
19. okt 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, hladam niekoho na upratovanie rodinneho domu, pravidelne 1x tyzdenne, 5e na hodinu, cistiace prostriedky su v domacnosti. Dom sa nachadza v okoli Bratislavy, oblast Most, Studene (upresnim v sprave pripadnej zaujemkyni). Dakujem
10. nov 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@s1 dobrý deň, mala by som zaujem, poprosím do správy, ďakujem, Ivet
10. nov 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
UPRATUJEM RODINNE DOMY A BYTY. SOM SPOLAHLIVA, ZODPOVEDNA A PRECIZNA. PRACUJEM SAMOSTATNE, NA CENE SA VIEME VOPRED DOHODNUT. JEDNORAZOVO AJ DLHODOBO. 0940837298 SENEC
26. dec 2015 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som študentka. Upratujem rodinné domy a BYTY. SOM SPOLAHLIVA, ZODPOVEDNA A PRECIZNA. PRACUJEM SAMOSTATNE, NA CENE SA VIEME VOPRED DOHODNUT.
25. jan 2016 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalija4630 zaujimave ze mas taky isty text ako pre tebou
25. jan 2016 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, hľadám pani, slečnu na pravidelné upratovanie RDV v Bernolákove. Precízne,zodpovedne A spoľahlivo....najlepšie priamo Z Bernolákova, alebo blízkeho okolia
15. feb 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajaprochazkova dobrý deň,viete mi napisat viac o vašej predstave so správy? Mala by som zaujem, ďakujem, Ivet
15. feb 2016 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajaprochazkova dobrý deň, mala by som o pravidelne upratovanie. Upratovať chodím pravidelne 3 krát do týždňa a tak rada by som si ešte vyplnila voľné dni. Budem rada al mi viac o vašej predstave napíšte do správy alebo ma môžte kontaktovať aj tel.na 0904 154896. Ďakujem Monika
15. feb 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, hľadám študentku VS, pripadne mamičku na MD na upratovanie rodinného domu - bungalov, Ba Ruzinov, 1x týždenne, doobeda, utorok - štvrtok, najlepšie ten štvrtok, cca 8:30-13:00, klasické ,,sobotne" upratovanie + žehlenie. Odmena: 4-5€/hod podľa dohody, zapracovaní...
Prosím kontaktujte ma cez IP. Ďakujem
23. feb 2016 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som poprosiť o pomoc pri hľadaní energickej a spoľahlivej osoby na upratovanie 1 x týždenne RD v Budmericiach (okres Pezinok). Ide o upratovanie 2-podlažného domu, nepravidelné žehlenie a sezónne práce ako umývanie okien a podobne. Povinná je prax, spoľahlivosť a bezúhonnosť. Nástup ihneď. prosím, píšte mi do správy. Ďakujem.
16. mar 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, hladam spolahlivu pani na upratovanie RD v Rovinke pri Bratislave. Vie mi niekto poradit?
Dakujem
28. mar 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upratujem rodinné domy, byty(základné upratovanie, veľké upratovanie,dlhodobé + jednorazové upratovanie,žehlenie, pranie, venčenie psov). Najlepšie BRATISLAVA a okolie - Rovinka, Dun.Lužná, Kvetoslavov, Miloslavov, Alžbetin dvor, Most pri Bratislave, Šamorín, Malinovo, Zálesie, Ivanka pri Dunaji.Kontakt:0948427110 alebo upratovanieservis@gmail.com
23. jún 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok