Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

liana03
2. apr 2014

@alcaf Chcem sa spýtať či už máte niekoho na upratovanie, ak by bola Vaša ponuka aktuálna, dajte prosím vedieť, som spoľahlivá, zodpovedná

misiba
15. máj 2014

Dobrý deň

hladam niekoho na upratovanie v Ba 1x tyzdenne, cca 6 hod, aj zehlenie, mzda za jedno upratovanie 30€. Info Do spravy. Dakujem

simona977
22. máj 2014

@vladko883
Dobrý deň som z Ivanky p./D a mám záujem o Vašu ponuku ak je ešte aktuálna. Mám viacročné skúsenosti s upratovaním. Ak máte záujem ozvite sa.
Pekný deň

bili22
26. máj 2014

@misiba ak je ponuka z Vašej strany ešte aktuálna, kľudne ma kontaktujte. Pekný večer.
Maca

jenny
7. jún 2014

Hladam niekoho na upratovanie 1x tyzdenne, prip len 2x do mesiaca. Cca 4 hod. Bratislava dlhe diely.

alenaam
23. jún 2014

@jenny
dobrý deň, mala by som zaujem ak je ešte Vaša ponuka aktuálna.
Ak máte záujem ozvite sa...
Pekný deň

alena.mesarosova69@gmail.com

katuskacik
4. júl 2014

@aleina nasli ste upratovacku? Poznam velmi spolahlivu a sikovnu pani.

aleina
7. júl 2014

@katuskacik ja nehľadám upratovačku 🙂

anka1307
15. júl 2014

Ponukam upratovanie vrakuna, podunaj. Biskupice,ruzinov 25eur/byt.

ada32
28. júl 2014

hladam spolahlivu a neklebetnu upratovacku - Bernolakovo

ivette2810
18. aug 2014

@ronicek ahoj mala by som záujem, platí ešte tvoja ponuka. Som z Ružinova.

ronicek
18. aug 2014

@ivette2810 ano plati

ivette2810
18. aug 2014

@mirell118 Dobrý deň, bolo by to ešte aktuálne? Hľadám niekoho na upratovanie dvojizbového bytu 1x do mesiaca. Ponúkam 6 EUR/hod. Ďakujem

myshaatko
20. sep 2014

Dobrý deň, hľadám pani na upratovanie RD v Bernolákove , raz týždenne, alebo 1xza 2 týždne, príp.dohoda.dakujem

babo78
2. dec 2014

Ahojte viete mi poradit niekoho kto tepuje sedacky v Bernolakove alebo okoli?
Dakujem

liana03
10. dec 2014

ak by ste mali niekto záujem, upratujem domy a byty v Trnave a okolí, ešte mám voľné 2 dni

oira
23. dec 2014

Ahoj, hladam spolahlivu pani, prip. mamicku na materskej dovolenke na pravidelne upratovanie mensieho rodinneho domu 1x tyzdenne cca. 4 hodiny. Mam zaujem o dlhodobu pomoc, sme priamo v Trnave. Jedna sa o bezne domace prace - povysavanie, umytie dlazok, kupelne, utretie prachu ... Prosim kontakt cez IP.

sisa1971
27. dec 2014

@myshaatko dobrý deň, je Vaša ponuka ešte aktuálna ? Silvia 🙂

denisaha
3. jan 2015

Dobrý deň, aj touto cestou si hľadám nové zákazníčky v Bratislavskom kraji na upratovanie domov, bytov, firiem a chát. V prípade seriozneho záujmu ma kontaktujte na t.č. 0907805873 Ďakujem Denisa

andrea1434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenin
23. jan 2015

https://www.modrykonik.sk/group/7027/ skupina bernolákovo pridajte sa

nikol411
27. feb 2015

Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť.Pravidelne sa starám o domácnosť rodinke s malým chlapčekom, žehlím a robím aj veľké upratovania, všetko čo rodina potrebuje aby mala vždy upratanú domácnosť. Som študentka VŠ prírodovedeckej fakulty UK a bývam na internáte.Som spoľahlivá a prispôsobivá. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.

martinkozoza
27. feb 2015

Zdravim som z ivanky,mozem hned moj kontakt 0948351612 🙂

erika2014
3. mar 2015

Upratujem rodinné domy, byty, kancelárie (základné upratovanie, veľké upratovanie,dlhodobé + jednorazové upratovanie,žehlenie, pranie, venčenie psov). Som flexibilná, cena dohodou. Najlepšie BRATISLAVA a okolie - Rovinka, Dun.Lužná, Kvetoslavov, Miloslavov, Alžbetin dvor, Most pri Bratislave, Šamorín - AJ DUNAJSKÁ STREDA a okolie.Kontakt:0948427110. Dakujem.

ivetka_kamo
27. apr 2015

Ahojte, zhana niekto upratovanie bytov resp, RD?
Senec a okolie, dakujem 🙂

andrea_b
28. apr 2015

ahojte,
zhanam niekoho na upratovanie bytu v Bernolakove - praca je cca na 4 hodiny - 1 den v tyzdni, idealne stvrtok-piatok.
dakujem
andrea

ivetka_kamo
28. apr 2015

@andrea_b ahoj, vieš mi napísať predstavu, co konkrétne treba upratať, o aký byt sa jedna, odmena za upratovanie, mala by som záujem, dakujem, Ivet