• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa niekto, kto aranžuje kvety?

10. novembra 2016 
inak vyrabas len take ze susene a aranzovane veci alebo aj dake male veci ako su ozdoby na stromcek alebo kraslice? ja by som chcela skusit tu spendlikovu techniku. co na karton napichas spendliky a potom bavlnkou motas a potom sa to cele zafixuje skrobom a ked to uschne spendliky sa vytiahnu a cele sa to da dole z kartona. robili sme to na zakladke este
20. okt 2008 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som cackala dom u rodicov,
teraz budu vianoce vo "vlasnom"..
a priatel je dost moderny,
nechce ani decky,
tak uvidime co mi povie na taketo skraslenie :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis mu to vysvetlit ze to je umenie :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale namiesto tej pevnej a hrubej tyce by som zvolila nejaky iny prutik :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradsej robim zo susenych kvietkov, zo zivych, kytice, ikebany, vlastne vselico, ale tie ozdobky, kraslice a take malinke vecicky moc nemusim... je to prilis jemne a nesmies to pokazit... pri aranzovani ked to pokazis tak to mozes napravit... ale to s tymi spendlickami to vyzera dobre :wink:
20. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ta hruba tyc je drsna. tiez by som tam dala nieco jemnejsie :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://artmama.sk/?q=aranzovanie/ruze-z-javorovych-listov-4
to iba tak skrutia tie ruzicky,alebo ako?
je to mile :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono si napichas spendliky podla toho co chces mat. napr. zvoncek. o jeden spendlik uviazes koniec a potom to tam prepletas tak z kriza alebo lubovolne ako chces. ked je to z kriza tak potom to vyzera ako hackovane. neviem to vysvetlit ale ked budem mat foto tak ukazem
20. okt 2008 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to pekne, to musia byt velke tie listy aby sa tak dali stocit...
20. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mima1-som zvedava viem si to priblizne predstavit,
ale na foto tobude lepsie :slight_smile:
tak len aranzujme a potom posielajme foto :slight_smile:
ja sa zajtra chystam do lesa nazbierat nieco :slight_smile:
idem uz hajat,tak sa majte aranzerky :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj,dakujem moc pekne za ten postup :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si to asi predstavit. tesim sa na obrazok :wink:
teba bavia vyrabat take vecicky?
20. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavi ma vsetko. aj ked sa to nepodari aspon to skusim. toto si pamätam este zo skoly ako sme to robili a chcem skusit. bolo by to pekne na stromceku
20. okt 2008 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc aj tebe a nech nazbieras nieco velmi pekne :wink: a nech naaranzujes nieco nadherne :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stromceku to urcite bude pekne :slight_smile: . potom ak to urobis tak posli foto a mozno sa na to dam aj ja a vyzdobim si stromcek s tym aj ja :wink:
20. okt 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim zajtra podla casu. inak sa tesim ked budeme mat svoj dom a budem moct robit vselico. teraz som videla krasne kvety v okne na jednom dome. bol to kvetinac tak valovcek a v nom naaranzovane slnecnice. aj ked neviem ci boli zive ale bolo to kraaasne
20. okt 2008 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja este nemam svoj dom a teraz som momentalne v zahranici a tu sa to tiez neda moc :cry: ale coskoro uz budeme mat prerobeny dom tak ja budem tiez vela aranzovat a stale to budem menit. joooj, uz sa tesim.
ja slnecnice milujem... chcem mat modro-zltu kuchynu a naaranzovane slnecnice :slight_smile:
myslis, ze tie slnecnice v okne boli zive? ja neviem, asi nie, podla mna to boli len tak naaranzovane, ale muselo to vyzerat super
20. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna asi umele. teraz neviem ci su slnecnice. mna teraz napada vselico. napr. paci sa mi vchod domu na jsen a ked tam maju take tie tekvicky. alebo su po travniku porozmiestnovane. alebo rozne vence na dverach. juuuuu :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne pekne su tie veci a rada to robim z umeleho alebo zo suseneho materialu aby to malu dlhsiu zivotnost :slight_smile:
20. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne to su pivonky tusim teraz uz sa neda vyrobit ale paci sa mi to
20. okt 2008 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja umele moc nie. dako mi je to proti. ale obcas nieco pouzijem tiez. ale velmi malicko.
20. okt 2008 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je tiez zaujimave... obycajny konarik a do toho sa naaranzuju nejake listky, kvietky... tiez velmi pekne.
ja zo zivych kvetov robievam len kytice, ale pri takychto veciach musim mat po ruke tie umele a susene
20. okt 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, zabudla som to poslat, tak tu to je:

http://www.shambhala.org/eventimages/ikebana_TR.jpg
20. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tie konariky sa mi tazko hladaju. som narocna vzdy sa mi nieco nepaci. :grinning:
20. okt 2008 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola si uz na vystavisku flora v brne? ja este teda nie, ale ked sa vraim domov tak tam urcite pojdem :slight_smile:
tam to musi byt nadherne a musi sa to tam hemzit nadhernymi kvetmi.
20. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde v lesiku snad budu tie konariky :wink:
a teraz tie farebne listky, no nieco nadherne... normalne mam chut ist nieco pekne vytvorit :grinning:
20. okt 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie na vystave som nebola. nakupujem rozne veci v baumaxe alebo ikeii alebo tak rozne ked nieco najdem. odkial si? lebo ja to mam do brna kusok dalej :grinning:
20. okt 2008 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok