Nájdu sa tu koniari?

simona55
21. feb 2009

mate niekto radi kone alebo aj vlastnite?

lencici
28. feb 2009

rusky traken s niečim no neviem s čím.........My sme ho kupili za lacno od našich spoluobčanov ked mal ani nie rok a pol...taraz bude mať 9 rokov...Otec ho využíva na prácu a aj na jazdenie....

simona55
autor
28. feb 2009

toje chladnokrvny kon.?

sumienka2525
28. feb 2009

Aj ja mam rada kone ako 14- rocna som aj jazdila a starala sa o kone. Su to pekne zvierata.

janazuza
28. feb 2009

Ahojte. Ja som sa nikdy o kone nejak nezaujímala, až keď som sa vydala.Môj muž má rád kone, chodí rád ne preteky pokukať a aj robí nejaké veci nakone.. 😉

simona55
autor
28. feb 2009

kone su velmi krasne zvierrata, je pekne vydiet ked sa mama kobyla ozrebuje. toje ak ked my mamy rodime to iste, je to super

bobicek5
4. mar 2009

ahojte, aj ja som pozitivna. Jazdim (teda jazdila som) len rekreacne, naposledy pred dvoma rokmi som mala tu cest a zajazdila som si v Egypte na arabskom zrebcovi - uzasny zazitok. Kone milujem odmalicka, avsak nikdy som nemala tu moznost, priblizit sa im natrvalo. Snad sa aj ja raz dockam vlastneho kona a dufam, ze aj moje deti budu mat ku konom (a k zvieratam vobec) pozitivny vztah.

sorrelia
4. mar 2009

jeeej krasna tema 😀
zdravim vsetkych

tak koniky mam moc moc rada... kdesi na VS som trenovala aj detvaky... S mojim byvalim tirednym som robievala detske tabory s konmi...
No uzila som si ja s tymi stvornahacmi peknych par rokov 🙂 ... Mozno ak motyka vystreli a pan Boh da aj ja budem mat konika

simona55
autor
5. mar 2009

je to krasne hobby moj manzel by sa nasich koni nevedel nevedel vzdat raz sme predali kobylu ktora sa unas narodila a vychoval si ju do 2 rokov . no dostal dobru ponuku ze si ho kupia no to ste mali vydet on no rmalne vzdichal ked okolo mastale siel aj vnoci spat nevedel no potom si kupil druhu a ties unas vyrastala a je do teras bude mat4 roky ale by som mu uz nedovolila predat lebo je to strasne sa nanho divat ked je smutni.

jerry
6. mar 2009

ta koníky na koníku 🙂
moja srdcovka, kedysi som mala koňa, nádherného pstružieho belka, bol to polovičný žrebec, nádherné zviera, bohužiaľ som ho musela predať ked sa narodila Lucka nestíhala som ho jazdiť a on sa chudáčik nudil a vymýšľal koniny. Bol to polovičný arab, dosť temperamentný, ale úžasný, stále mi je za ním smutno a raz by som si ho chcela opäť kúpiť ak sa to bude dať.

sorrelia na ktorej vs si trénovala? tiež som učila jazdiť tu u nás v jednej jazdeckej škole, veľmi ma to bavilo, chcela by som to ešte niekedy robiť.

sorrelia
6. mar 2009

jerry

sem tam som trenovala deti na SPU v Nr
ale predtym v Ivanke pri Dunaji a Marianke 🙂

bola to prca z deckami, i ked vacsina prca bola s tymi z mensich miest.... tie deti mali uplne iny pristup ku konikom 🙂

jerry
6. mar 2009

sorrelia 🙂
ja som tiež chodila na SPU, kedy si chodila a aký odbor?

ja som učila aj deti aj dospelákov a najväčšia sranda bola s chlapmi, ktorí prišli ako veľkí frajeri, že chcú jazdiť aby sme im dali koňa a nakoniec z nich vyliezlo, že v živote na koni nesedeli, a tvrdili, že však "sadneš a ideš"
"to sme sa potom nasmiali"
len oni nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
7. mar 2009

Ahojte, ja milujem kone, aj som jazdila aktivne 9 rokov, len teraz som na MD a aj prilezitosti je pomenej kedze v Motesiciach sa to totalne zhumplovalo ☹

krasulka
7. mar 2009

sorelia, aj ja by som chcela vlastneho kona..tak snad niekedy

krasuliak
7. mar 2009

krasulka sak mas mna 😀 😀 😀

gween
7. mar 2009

Krasuliak- a chcel si povedať, že si dobrý kôň? Nič v zlom! 😀 😀 😀

krasuliak
7. mar 2009

gween myslel som ze moze na mne jazdit od rana do vecera 😀 😀 😀 😀

a dobry som ale nie kon 😀 😀 😝

gween
7. mar 2009

Ty si tiež číslo! už ma bolia brušné svaly od smiechu! 😀 😀 😀

krasuliak
7. mar 2009

aspon posilnis 😀

jenna7082
7. mar 2009

nestastnik 😀 😀 hybaj uz krasulka za nim, lebo tu sprzni vsetky slusne temy 😀

sorrelia
7. mar 2009

ahojte 🙂
jerry
ja som bola vseobecne polnohospodarstvo...
ale viac ma bavilo trenovat v mensich kluboch...

krasulka
Motesice by mal mat Magal ak sa nemylim ... ak je to tak ani sa necudujem...
btw. jj vlastny konik to by bolo nieco 😀

krasuliak
7. mar 2009

sorre je tam 😉 😉

simona55
autor
8. mar 2009

aka sexsy tema tuje gde su chlapi tam to neni cudo 😀 😀 😀 😀

sorrelia
8. mar 2009

krasuliak

sa potom skutocne necudujem 😒

titkovamiriam
19. jún 2009

konickarky idete do motesic tento vikend?
a motesice su magal ako cierna voda

nicky11
19. jún 2009

ahojte babule...aj ja inak od malicka milujem kone 🙂 🙂 strasne by som chcela chodit niekde jazdit...vraj tuto pri nas v kamenicanoch su stajne...

dianga
20. jún 2009

moj drahy je trener dostihovych koni v taliansku... takze koniky vidime stale... momentalne mame na starosti 4 ale buduci tyzden pridu vraj tri nove.... tak to ho uz vobec tatika neuvidime.... ale aspon zarobi kedze my sa stale kojime a robit teda ist nemozem...

adrianamickova
21. jún 2009

Ahojte,my sme včera boli ako diváci na furmanských pretekoch,krásne grošované kone v záprahu,bolo sa na čo
pozerať,súťaž sa konala v Pavlovciach,mali tam aj kone na krorých sa mohli aj deti voziť,a moje mali z toho veľkú radosť 🙂 🙂

zicon
21. jún 2009

Tiez som dlhorocny koniae, stryko kedisy mal parkuraky, a ja som mu pomahal - takze nieco mam najazdene a kto sa vyznate tak viete co to je vyjazdit parkuraka, hlavne napriklad taka krokova vychadzka.

sasrnka
21. jún 2009

Ahojte. Pridavam sa k vam. Mam kona, ale casu na neho veelmi malo. Nastastie mam kamaratku, co sa o neho stara a aj dobre ustajnenie. Co som otehotnela, tak som prestala jazdit a teraz uz len s malou chodime pozerat a kontrolovat. Mala kone zboznuje, boji sa len ked zacne nahlas erdzat, a to sa i ja niekedy zlaknem, ked tak odrazu 😀

simona55
autor
23. jún 2009

ahojte koniarky a koniary prepacte otvorila som tuto temu ja ale neja ko sa malo dostanem na pc .v auguste budu konske pretekyv Golianove pojdeme tam lebo bez mojho muza to nemoze prebehnut. 😀