• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najobľúbenejší český seriál

27. júna 2009 
my vsichni skolou povinni

a este sanitka
14. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poistovna stastia jednoznacne
14. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci a chlapi :wink:
14. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zikals, ja se hned vraatim... :grinning: tenty, aj ten som si dnes stiahla :wink:
14. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalupari a jednoznacne Navstevnici, uplna jednotka :wink:
14. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stare dobre casy to boli
zamilovana som bola po usi
a Voříška som lutovala furt, aj som plakala, nebola som schopna pochopit, ze je to len film :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala rada aj Skrecek v nocni kosili
14. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mna teraz vyhrava serial ulica :wink:
15. jún 2009 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemocnica,sanitka,hriesny ludia mesta prazskeho a z tych novych mam rada cetnicke humoresky :grinning: a teraz pozeram aj navsetvnikov,poistovnu nemusim
15. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VKV-cka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som "milovala" Život na zámku :slight_smile:
15. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemocnicu na okraji mesta, ale tu prvu seriu, to nemalo chybu :wink:, my vsichni skolopovinni - tiez dobre :wink:
15. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vsichni skolou povinni, zivot na zamku (ale ked ho v januari znova davali uz sa mi az tak nepacil :unamused: ), rodinne pouta (kym sa to nepremenovalo) a z tych novsich "miniserial" Proc bychom se netopili
15. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jednoznačne - My všichni školou povinní - videla som to miliónkrát a aj teraz by som si pozreli milióntýprvýkrát.
A stále som hovorila, že ako nemôže mať tá nervózna učiteľka rada toho chlapčeka, ktorého si adoptovali, že ja by som ho mala najradšej zo všetkých. :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este Takova normalni rodinka - na tom sa narehocem aj dnes :grinning:
15. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
život na zámku,chlapci a chlapi :dizzy_face:
15. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky čo ste pospomínali sú super ... aj teraz v nedelu začali chalupári a nestíham sledovať

norik, tak rodinka bola úžasná, Hanzlíka ako herca mám hrozne rada

ja teraz sledujem českú ordináciu
15. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Česko ma velmi dobre serialy a vybornych hercoch moje oblubene su VKVčka :dizzy_face: ,Chalupaři, Letište :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik, presne to ma napadlo ako prve :wink: . sice este v čb-farbe, ale vymakane :grinning:
16. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bylo nás šest
16. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poisťovna šťastia
16. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hanzlik a Bartoska to su zasa moji naj z ceskej plejady skvelych hercov - teraz myslim, ze ma uputali ako chlapi, lebo tych hereckych es by som mohla menovat a menovat a menovat a menovat a... :grinning:
16. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poisťovna šťastia...
16. jún 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1,ordinace a Kdyz se slunci nedari a plno dalsich starsich super serialov
16. jún 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ich veľa..klasika Nemocnice na kraji města-ale tá stará séria,od Dietla,tie novšue nestáli za veľa :confused:

Chlapci a chlapi..Bylo nás šest..z novších Pojišťovna štěstí-ale iba prvá séria,tie ďalšie nič moc,ani som to už nesledovala,nebavilo ma to :confused:

Život na zámku je fajn..len už ho toľkokrát reprízovali,že človek to vie pomaly naspamäť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale dá sa vidieť zasa :wink:

a Ordinaci na Nove si nenechám ujsť ani jeden diel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:

staršie seriály boli skoro všetky fajn..aj napr.taká Žena za pultom,čo poviete ?? :confused: :sweat_smile: nedávno to reprízovali na JOJ Plus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlapi a chlapci-zamilovana do Zounara,Sanitka,Poitovna
16. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordianci aceska, poistovna stastia, arabela.. stara; navstevnici; stare seriali , s vaculikom... len uz si nespomonam na vsetky nazvy. sanitka, nemocnica na okraji mesta....
30 pripadov majora zemana...
my vsichni skolou povinni... nemalo chybu..
16. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arabela, ako som mohla zabudnúť? No to už skôr baví viac baby ako mňa :slight_smile:
16. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a ešte taký seriál o rodine železničiarov,všetci hrali na nejaký hudobný nástroj,mali kapelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tuším Dynastia Novákovcov ,nie ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj to bolo dobré :slight_smile:
16. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik,takova normalni rodinka............to je proste klasika, ktoru mozem kazdy den.babicka co pise detektivky, raubiři, Kacenka, pauli,zelvicky, tetička :grinning: :grinning: ..............mala som rada Cetnicke humoresky,Chalupari, .............Hrisni lide mesta prazskeho :wink:........

Poistovna stastia sa mi paci z tych novsich, len nemuseli obsadit brozovu, z tej mi je fakt blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kdyz se slu
16. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok