Najromantickejšia pieseň, akú poznáte
rada by som pocula vase typy na tu najromantickejsiu piesen na svete ktoru poznate
sisidl, som bola zvedavá, či túto pieseň niekto dá, je nádherná
ja mám rada aj túto, aj ked teraz je riadne obohraná
https://www.youtube.com/watch?v=938XY6DX02wsisidl no trafila si do cierneho ja som tu mala rada,ale spomienky na nu vo mne vyvolavaju len hnev a .. 😠 😢
este ma napadlo toto, je to trosku rockovejsie ale nadherne... 😉
https://www.youtube.com/watch?v=WC0crcKYs9Usom rada ze sa paci aj vam..
viem,ze piesen hned pripomenie aj dobre aj zle,ale ja proste pri Depeche mode zabudam na vsetko zle ,ich hudba vzdy u mna prebije aj tie zle spomienky..a zostava len to dobre a vychutnavam si to.. 😉pekny den a co najmenej zlych spomienok pri oblubenej pesnicke..
ahoj neviete kde by som nasla pesnicku od DJ lucifer hviezdicka bliskava??kedysi som ju milovala a spaja sa s niecim krasnym v mjom zivote,nema ju niekto,alebo aspon link na nu.dakujem
mracik, mne sa ta pesnicka neobohrala este stale 😉 😉
inak z toho, co ste tu povkladali, moje srdcovky su Sheakespeare sisters- BOMBA
Baverly Craven - to mooozem 😉 😎
moje
https://www.youtube.com/watch?v=buzVBu0bR-w a
Bonnie Tyler - Total Eclipse of The Heart a prespievana Westlife - Total eclipse of the heart
naša svadobná pieseň a pre mňa tá najkrajšia 🙂
a este toto nema chybu 😉
https://www.youtube.com/watch?v=whp2_wYawVIje prekrasne
oblubeny film...plakala som od zaciatku po koniec...more slz
a toto je moja srdcovka v tomto prevedeni 😵
moje srdcovky: Chris Issac - Wicked Game, Sade - No ordinary love, Roxette - It must have been love...
mel, to je krasna pesnicka 😉
este jedna vykopavka, ale to tu musi byt 😉

ja milujem tuto a vsetky pesnicky od nich.. 🙂