Najzaujímavejšie a najvtipnejšie situácie.Aké sú vaše?

victory
8. aug 2006

Neviem,či táto téma patrí práve sem, ale týka sa v podstate nás všetkých 🙂 rada by som vyhlásila súťaž o najzaujímavejšie a najvtipnejšie situácie nielen počas tehotenstva,ale aj po ňom a proste všetko,čo sa týka našich najmilších ...

victory
autor
8. aug 2006

tak, asi by som mala začať ako prvá :
takže len tak v kocke príbeh mojej kamošky , keď otehotnela, mala iba 17 a strašne sa bála povedať to rodičom... Neviem,či sa to dá nazvať šťastím,ale vždy mala o pár kíl naviac,ako by sa patrilo 🙂 takže, to jej tehulkovanie si nik nevšimol až do deviateho mesiaca 😲 keď však dostala pôrodné bolesti, prišla pre ňu sanitka, pýtali sa jej,či je tehotná a ona ešte vždy svätosvete tvrdila,že NIE !!! tak ju zobrali na chirurgiu s podozrením na zápal slepého čreva 🙂 🙂 🙂 ibaže keď sa už maličká drala von, už sa to nedalo ukecať ... teraz má to slepé črevo 6 rokov a volá sa Laura 😀

kamilecka
8. aug 2006

Victory neviem ci " vyhlasila sutaz" je ta spravna kombinacia slov 😀

cucoriedka
8. aug 2006

no... stale vaham, ci sem dat moju reakciu...
victory, ten pribeh tvojej kamosky...je mi z toho dost smutno... ale verim, ze sa uz teraz sprava zodpovedne, lebo to, co robila 9 mesiacov bolo absolutne hazardovanie (nielen) so svojim zivotom... prajem jej, aby svoje dievcatko vychovala okrem ineho tak, aby sa jej nikdy nebalo zdoverit ked bude mat problem (hocijaky). 😉

victory
autor
8. aug 2006

kami
máš právdu,asi moc nie, išlo mi len o to, aby sme sa tu trošku aj pousmiali, pravdu povediac, niekedy sem prídem v pohode a po prečítaní zopár tém už mám také depky úplne na mašľu ☹

peha
8. aug 2006

viktory tak si citaj len vesele temy. 🙂

victory
autor
8. aug 2006

cucoriedka
si píš, že je zodpovednejšia... mala vtedy len 17 a vieš aké sú baby v takom veku, dievčatko je úžasné... ináč mne vtedy tiež nebolo všetko jedno, ale teraz sa už nad tým iba pousmejem ... je strašne zlatá, zdravá a hlavne : má rada svoju MATKU 😉

victory
autor
8. aug 2006

peha
také tu sú ??? kde ? hmmm ... 😉

alexandra
8. aug 2006

Ja som svojmu manzelovi pred poradnou v 12tt tvrdila, ze je to kacica, ze tehotna nie som, lebo som nemala ziadne priznaky ale testy aj ultrazvuk hovorili ine.. No a na poradni sa ukazalo to nase 5cm male, ktore ma teraz uz odusu kope 😅

peha
8. aug 2006

neviem, v kazdej teme obcas najdem cosi usmevne alebo aspon mile. ja nemavam depky 🙂 asi mam vela serotoninu 🙂
ale ak ti je smutno - dobra tema je tehotenstvo a mejkap, na tej sa vzdy pobavim 🙂

alex pekne 🙂

adkag
8. aug 2006

Peha, ty si take slniecko, ty si tusim nikdy nebola depresivna, to je super, rada yb som si z teba brala priklad. urcite ti to v zivote vlemi pomaha,ked sa zbytocne nedeprimujes a nestresujes 🙂 .

ja si myslim tiez,ze je tu kopec veselych tem, vsade je nieco pekne,len zalezi,ako sa na to clovek pozrie. aj ked uznavam,ze je tu aj kopec negativnych veci a problemov popisanych, ale ako som napisala,treba si z nich vybrat to pozitivne 🙂

expertka8
8. aug 2006

...vrátim sa k pôvodnej téme....
...keď bola dcéra ešte čersrvé bábätko,spravila som si doma na úľahčanie pamäte tabuľu,ktorá obsahovala údaje o čase kedy a koľko papala,akú mala stolicu,čiarku pre každodenné užitie vitamínu D..a pod. ...........po tom množstve prebdenýx nocí a obráteného režimu som bola taká doslovne *zmagorená*,že aj ja som sa raz pristihla po návšteve WC,že si zapisujem čiarku do Kristínkinej tabuľky 😅

adkag
8. aug 2006

expertka, pekne 😀

expertka8
8. aug 2006

..no a dnes pri mojom 5-mes. synovi som v takom štádiu,že v hypermarketox *čičíkam* tie veľké nákupné košíky v ktorýx mám kvantum tovaru/minule som sa tak spamätala pri pokladni/ 😅 ..syn je samozrejme v kočíku 😅

peha
8. aug 2006

🙂 🙂 🙂 😵

expertka8
8. aug 2006

...no a to radšej ani nespomínam na náš humor s manželom na pôrodnej sále 😀 ...skutočne je veľká pravda,že s humorom sa množstvo vecí zvláda oveľa ľahšie 😉

adkag
8. aug 2006

😀

astora
8. aug 2006

caute tak prispiem aj ja bola som v porodnici 5 tyždnov tak som si tam užila vela bab a jedna pani doktorka psychiatrička samozrejme ako rodička si uniesla vlastné dieťa to bolo dosť zaujímavé aspon som mala o zábavu postarané 😵

adkag
8. aug 2006

ty brdo,tak to je sila a este psychologicka. poslali ju potom k psychologovi? 😀

expertka8
8. aug 2006

..astorka..ja som vo svojom živote stretla neskutočné množstvo psyxológov a psyxiatrov/vďaka pracovnej oblasti/...že už mi nikto nevyvráti,že PSYXIATER/PSYXOLÓG=DIAGNÓZA 😅 😀 😀 😀

astora
8. aug 2006

expertka suhlasim na zaklade tejto skusenosti

adkag neviem či ju niekam poslali uz som ju viac nevidela

tilly
8. aug 2006

victory, tak to tá kamoška vyhrala, to je sila, že slepák 😀

shoshana
9. aug 2006

Victory, nohodou je to super tema 😉
Tie pribehy Expertky8 nemaju chybu 😀 😀 😀

sunny6
9. aug 2006

zatial ma napada len jedna-na druhy den po porode,ked sme prisli z mini me domov,a vecer sme isli spat-teda vam poviem to bol zabijak,akonahle som zhasla svetlo,spustila sa sirena,po zapaleni drobne spiace babo,a tak sa to opakovalo velmi dlho,az sme spali pri zapalenom svetle.Na druhy den sme si zaobstarali lampu na dotyk,takze sme mali tlmene svetielko a po case ziadne.Teraz sa nad tym smejem,ale bola to jedna z najtazsich noci v mojom zivote 🙄 😉

verulka
9. aug 2006

No ja mam takychto zazitkov uplnu hrbu, ale len 2 moje najoblubenejsie. Ked sa nam narodila prva dcerka, byvali sme u nasich v takej malej izbicke. Spali sme na takej 1,5posteli a strasne som sa bala, aby som malu neprilahla(i ked tam s nami nespavala, ale bala som sa, ze ju tam nehcam a ja zaspim) Raz v noci som sa strhla v hysaku, ze lezim na Ajke. Zobudila som muza, strcila mu do ruk moj vankus a nutila ho cicikat a kontrolovat Ajku, on ma posluchol a kedze nase dieta- vankus neplakalo, chcle ju ulozit do postele a tam si vsimol, ze Ajka je v postielke a sladko buvinka. Tak sme sa zasmiali. Ale Ajka bola pekelne babo, ktore vobec nespalo a my sme uz boli uplne zmatozeni

verulka
9. aug 2006

A druhy zazitok ma na svedomi moj muz. To uz sme mali vsetkych troch a prezivali sme asi najtazsie obdobie(nedostatok spanku bol uz na hranici unosnosti). Rano sa zobudim a vidim, ze muzov vankus je na detskom radiatore 😕 Nechapal som a on sa nechcel priznat...Nakoniec vravel, ze sa v noci zobudil s neuveritelne silnym pocitom, ze musi POLIAT deti, aby dobre rastli a neboli smadne. A tak zobral vankus, siel do kupelne, napustil do neho vodu. Uplne sa prebral az úpri detskych posteliach a snazil sa ich obliat- nastastie sa voda vsiakla do vankusa a nase deti mohli vklude spat. Tak sa zacal smiat, dal susit vankus a siel spat. Dobre nie? Nastastie potom uz nastalo kludnejsie obdobie a nase stavy sa vyrazne zlepsili 😎

sunny6
9. aug 2006

verulka to bolo fakt dobre s tym vankusom 😀 teda co dokaze nedostatok spanku 😉 😎

madeleine
10. aug 2006

verulka, no to polievanie nema chybu... 😀 😀 😀

svetluska.p
10. aug 2006

verulka - 😀 😀 😀 to ste uz riadne znirovani museli byt 😉 .

tomaslavka3
23. feb 2009

naj,naj,naj -bolo pre nas raz,ked sme isli s trojickami k doktorke-vsetko muselo byt tip-top,deti ciste,vyobliekane,upravene..........No a ja som zbadala u doktorky,ze jedno dieta ma obute dve lave a druha dve prave topanocky.Tak sa pytam najstarsej dcery,ci je slepa,ked ich obuvala a ona mi odpovie,ze ale mama to predsa ty si obuvala vsetky tri.

susik77
24. feb 2009

ja som zvyknuta, ze vzdy ked sa niekam chystame aj s malou, tak mam zbalenu tasku a vzdy mam: prebalovacie veci, caj, dudlik a nieco na jedenie pre malu-keksik a pod.
Tak uz sme boli v aute , vsetko som kontrolovala, pozrela som na malu, na manzela a hovorim si, ze ci mi na mm chyba - nema dudlik 😎 az potom som si uvedomila, ze on nenosi dudlik 😀 😀 😀