Venušine guličky - názory

lennyd23
24. máj 2021

Ahojky.
Chtěla bych se vás zeptat na váš názor na VK, popřípadně zda by jste mi mohli nějaké doporučit, nebo stránku z které je objednat?
Děkuji

dskjhfdlkdjhl
24. máj 2021

Nejako sa tu venusine gulicky rozmohli, teraz sa to este niekto snazi aj hodne spatnou cestinou sem prepasovat? 🙊

lennyd23
autor
24. máj 2021

@dskjhfdlkdjhl hodně špatnou češtinou? Jakože prosím? 😂

lennyd23
autor
24. máj 2021

@dskjhfdlkdjhl ale pardon, nevšimla sem si diskuze už na toto téma

dskjhfdlkdjhl
24. máj 2021

@lennyd23 ano, toto je skor parodia na cestinu😉

petulka2021
24. máj 2021

Teraz letia Fifty Shades of Grey - je to veľa druhov, je len na tebe aké si vyberieš 👀👀👀👀

mamamasama
24. máj 2021

@petulka2021 FSoG leteli dost davno a gulicky este davnejsie 🤭🤭🤭

mattkapd
24. máj 2021

@lennyd23 napisat sem takúto otázku vieš ale ze by si si pogooglila nejaké venusine gulicky to už nie.. Btw také gulicky co sú príjemné a vhodne pre mna nemusia byť vhodné pre teba.. Ak máš viac otázok otvor si pusu v sex shope... Tam ti radi zodpovedajú tvoje otazky

karolinakr
24. máj 2021
karolinakr
24. máj 2021

@dskjhfdlkdjhl ešte bude jedna diskusia od chlapa na tému: ?*Chcem kúpiť manželke k 50, výročiu sobáša venušine guličky*

dskjhfdlkdjhl
24. máj 2021

@karolinakr no, poviem Ti, z takeho daru by ma piclo😀

gabika20
24. máj 2021

venusine gulicky tu boli odporucane aj lekarmi a nie je to zo srandy ale na posilnenie svalov panvoveho dna, nie ako sexualna pomocka.. uplne seriozne..ja neviem ale vzdy ked otvorim nejaku diskusiu, tak su v nej zeny ktore len rypu, zosmiesnuju..

petulka2021
24. máj 2021

@gabika20 to sú tie čo všade boli a všetko vedia 😆

gabika20
24. máj 2021

https://www.zdravie.sk/clanok/57357/8-skvelych-...
zial s vyberom nemam take skusenosti..dolezite je dodrzat hygienu vkladat, vyberat s cistymi rukami a pod.

essenceee
24. máj 2021

pouzivam ich a mam ich rada. Su dobre aj po zdravotnej stranke. Občas si ich dam i do prace

mattkapd
24. máj 2021

@gabika20 práve preto hovorím ze si treba otvoriť ústa v sex shope.. Iné sú pre ženy co ešte nerodili a iné pre ženy co už rodili atď.. Tiež som si ich kúpila na cvičenie no poradila som sa priamo v obchode

bianca11
4. jan 2022

@essenceee ktoré guličky konkrétne máte? Či je to úplne jedno? Ide mi o posilnenie panvového dna. Po druhom pôrode kde mal drobec takmer 4,300g mám problém pri kychnuti, smiechu... Už mi to lezie na nervy.