Nakupovali ste už cez Eoblecenie.com?

nicky221
27. apr 2021

Nakupoval niekto cez túto stránku šaty? Kvalita?

essenceee
27. apr 2021

nikdy som o nich nepočula, ani ich nikde nevidela. šaty, sukne si kupujem na differenta

laurinka239
28. apr 2021

@nicky221 pripnem sa,tiež by som chcela objednať,len hľadám recenzie a nikde nič

marybell0
29. apr 2021

@nicky221 áno, tovar pošlú na dobierku, neinformujú o tom mailom len ti kuriér za 7- 10 dní zazvoní a donesie. Veci sú pekné, ja som spokojná a čo nesedelo sa dá poslať späť a pošlú peniaze na účet do 30 dní.

dodka6
23. máj 2021

Ja som objednávala pred týždňom a prišli mi 2 maily a informovali ma ohľadom objednávky aj platby. Už len aby tovar prišiel v poriadku...

nikuss9
23. máj 2021

Ja som objednala, prislo v poriadku, no vratenie je uz ine. Poslala som tovar na danu adresu postou ako je uvedene, no zasielku ani neprevzali. Riesi to SOI. NEODPORUCAM!!!

dodka6
23. máj 2021

@nikuss9 vracali ste tovar kvôli kvalite?

nikuss9
24. máj 2021

@dodka6 àno

dodka6
24. máj 2021

Mne dnes prišiel tovar, 2x šaty a jedna sukňa. Šaty sú jemne priesvitné. Sukňa krásna.

essenceee
24. máj 2021

a nejaky eshop s kvalitnym oblečenim viete odporučit? Kde si často kupujete oblečenie?

sonahorvathova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domijan22
27. máj 2021

@nicky221 ja som objednavala, čistá katastrofa. Produkty vôbec nezodpovedajú fotkám na stránke

werony
31. máj 2021

@nikuss9 zial rovnaka skusenost. Ako ste dopadli? Ma vobec vyznam to riesit? Vdaka

nikuss9
31. máj 2021

@werony Àno, napisala som na SOI presne cely pripad, oni ich kontaktovali a moj vrateny balik uz je zrazu vybraty a vratenie vybavene

werony
31. máj 2021

@nikuss9 ja som vrateny balik zial prebrala 🙈, ale skusim napisat. Snazim sa dovolat do eshopu, ale telefon nikto nedviha.

ivai
13. jún 2021

@nicky221 Ja som si od nich objednala overal. Žiadny potvrdzujuci email.Overal síce prišiel, (je to tovar s Číny,) ale bol rozparaný. Telefon nikto neberie. Poslala som ho naspäť. 28.4.Doteraz nemám vrátené peniaze. Zablokovali ma na fb. aby som nepísala recenzie. A tak isto nekomunikuju ani cez messenger. Keď som chcela peniaze, takisto ma zablokovali.

euka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
polina89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
polina89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuss9
25. jún 2021

@euka6 par tyzdnov to trvalo

nikuss9
25. jún 2021

@polina89 jedine co ti pomoze je, obratit sa na SOI

vanesa8890
10. júl 2021

@nicky221 pozerala som stranku a to oblecenie je identicke s tym co predavaju na aliexpresse či ebayi ;) jasne ze kvalita tym padom bude všeliaka..je plno internetovych obchodov ktoré beru veci odtial a potom to predavaju u seba za vyšie ceny ;) len dodacia doba je dlha kedze aj z Číny to trvá nejaký čas ;)

katykaxy
28. júl 2021

Moja skúsenosť je tiež nepekná. Žiadny potvrdzujúci mail o objednávke, tovar poslali na dobierku. Nezodpovedal fotkám. Poslala som späť. Telefón nikto neberie. Komunikujem s nimi cez fb. Uz je to cez 30 dní a peniaze stále neprišli. Pýtajú odo mňa všetky udaje nanovo, dokonca aj sumu ktoru maju vratit. Aj ked vsetko to maju uvedene vo formulári na odstúpenie od zmluvy. Katastrofa.

bohumila2411
30. júl 2021

@polina89 ten problém mám aj ja s nimi

sandra151
11. aug 2021

Jaj baby mne sa strašne páčia jedny šaty z tejto stránky :( je aspoň nejaká minimálna šanca že budú ako na fotkách?
Alebo sa na to radšej vykašlať?

nikuss9
11. aug 2021

@sandra151 vykaslat, lebo ked sa ti nebude pacit,mozno nikdy nevidis svoje peniaze.. radsej tie saty hladaj inde, isto maju aj v inych eshopoch

sandra151
12. aug 2021

@nikuss9 nenašla som,a to som prehľadala už všetko :(
Takže tovar pošlú len s vrátením je problém?

natanell
12. aug 2021

Chxem sa spýtať objednala som si gate z eoblecenie ale nechxem ich zajtra mi ich kurier ma doniest ked nepreveznem nic sa nedeje??? Nemusim?

lenkaklj
12. aug 2021

@sandra151 ahoj, ja som odtiaľ objednávala už viackrát a vždy som bola spokojná, veľkosť mi vždy sadla úplne super (vyberala som podľa ich veľkostnej tabuľky). A keby aj nesadla, určite by som kvôli pár eurám tovar nevracala, ale radšej posunula niekomu v okolí, veď tie veci sú tam tak lacné, že to by som ano nemrhala časom s riešením reklamácie. Tovar posielajú na dobierku a mne vždy dorazil balík do 3 dní 😊 neviem, či som mala fakt šťastie, ale tovar vždy zodpovedal obrázku, raz bola troška iná farba, ale za tie peniaze to vôbec nevadilo 😊

nikuss9
13. aug 2021

@natanell Nie, nemusis. Mas narok odmietnut balik

sandra151
13. aug 2021

@lenkaklj ďakujem,asi to risknem teda