Nakupovali ste už cez Eoblecenie.com?

nicky221
27. apr 2021

Nakupoval niekto cez túto stránku šaty? Kvalita?

sjuzn23
5. feb 2022

@alllexa pisala som aj ja na ten mail, tak som zvedava ale pochybujem ze vratia peniaze. Zaujimalo by ma kto sedi za tym messengerom na fb a odpisuje po slovensky s tymito trapnymi e-shopmi by uz mohli seknut

alllexa
5. feb 2022

@sjuzn23 no tak drzim palce... ale to bol niekto, kto zle rozumel, mozno cez nejaky prekladac to riesia... na mail nula bodov, jedine cez messenger sa ozvali

sjuzn23
16. feb 2022

Zeny dnes mi prisli peniaze 🙏🏾😂🙈 za kabat wooow 27,50 hned mam krajsi den ❤️🤪

kamtam
17. feb 2022

@sjuzn23 halloooo! Aj mne prišli,síce bez poštovného ale vrátili🙂

sjuzn23
22. feb 2022

@kamtam aj mne bez poštovného 3€ a vratenie 5,50€ cize 8,50€ fuc ale nevadi hlavne je ze vratili 🙂

kamtam
22. feb 2022

@sjuzn23 super,už nikdy viac🙂

sjuzn23
23. feb 2022

@kamtam u mna vyhráva jednoznacne fashionmania dresscode a sem tam premamku

registrujma
6. apr 2022

@nicky221 neodporúčam samé handry nedošite. Takisto neodporúčam ivet eu,alebo ivet shop.sk sú to podvodníci

megan777
6. apr 2022

@registrujma ahoj a ten ivetshop som chcela jedny šaty,myslis ze ich poslu

mariaadamcova
11. apr 2022

Ja mám odtiaľ veľa vecí a zatiaľ som bola vždy spokojná, teraz som si objednala kabát, tak som zvedavá

nikolettaivancova
13. apr 2022

@nikuss9 veľkými písmenami na stránke uvádzajú, ze pri vrateni je povinnosť vracať výlučne kuriérskou spoločnosťou.. tuším GLS.

nikuss9
14. apr 2022

@nikolettaivancova ďakujem, že si mi dala takú "múdru" radu. Isto si videla, ak vieš takto dobre čítať, že môj príspevok je z minulého roku a z màja, takže pred rokom, keď ešte len začali mali iné podmienky ako teraz ;) pekný deň

lumilo
13. jún 2022

Moja objednávka taktiež čistá katastrofa, neskoré doručenie, neinformovanie o odoslaní balíka. Môj komplet sukňa + sako nezodpovedal fotkám, číslo XS bolo skôr väčšie M a kvalita ? Ako z čias keď babka bola mladá. Čistá hrôza !
Tovar som vrátila a doposiaľ mi neprišli peniaze naspäť pričom prešlo niečo viac ako 3 mesiace. Telefónne číslo je pravdepodobne nesprávne (hneď po vytočení ma vypne) a mail je tiež chybný.
Odpovedala som im priamo aj na mail kde mi objednávku potvrdzovali, ten mail odišiel (zaujímavé je, že na rovnaký mail samostatný mail odísť nevie) a doteraz ani obraz ani zvuk. Prišla som o vyše 40€, rozhodne neodporúčam !

pacsal
12. aug 2022

@nicky221 prave mi dosiel tovar.cista katastrofa.telefon neexistujuci.peniaze spat uz nikdy neuvidim.Je to podvod.

putis
10. mar 2023

Mne dnes prišli veci a teda čakala som hrôzu po komentároch,ale som milo prekvapená ,5 kusov oblečenia a všetky veľmi pekné

zdenka280683
6. júl 2023

@nikuss9 Napodobne 😡 nikdy viac !

ankare
6. dec 2023

Viete tel. číslo na nich?

megan777
6. dec 2023

mne prisli pekne veci vzdy od nich

justice7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
putis
13. mar 2024

@megan777 aj mne,aj teraz balík za 100€