Nakupovali ste už cez www.otehotnenie.sk?

lana8
30. mar 2013

Ahojte baby, chcem sa vám spýtať, či už ste niekedy nakupovali cez www.otehotnenie.sk
Ako rýchlo dodávaju tovar, a hlavne v akom balení by ma zaujímalo, pretože čo kamarátka raz objednávala a ja som bola akurát u nej na návšteve a prišlo jej to v takom balíku, že ja na jej mieste by som sa asi prepadla pod zem od hanby......
sú zabalené balíky tak aby nikto nevidel čo v nich je?

lana8
autor
31. mar 2013

nikto? :(

karin3k
1. apr 2013

čau 🙂 ja som odtiaľ objednávala už viac krát a vždy mi to prišlo v balíku kde som nevedela čo v tom vôbec je, diskrétnosti sa nemusíš báť. Väčšie obchody si už na takéto veci dávaju pozor.

lana8
autor
3. apr 2013

@karin3k ok ďakujem za info.

pempusik
3. apr 2013

@lana8 ja som tiez objednavala gel a potom aj teplomer a vzdy to prislo tak, ze nikto ani len netusil, co to je, takze spokojnost 🙂

lana8
autor
4. apr 2013

@pempusik výborne, ďakujem... Už som si odtiaľ aj ja objednala 🙂

leanice
11. sep 2015

Baby, nakupovali ste odtial už? Platili ste niektorá pri objednavke už vopred? A prišiel vám potom všetok tovar?

lilianna28
1. sep 2016

ahojte mamičky, aké máte skúsenosti s prípravkami zo stránky www.otehotnenie.sk? Je táto stránka spoľahlivá???? ďakujem 🙂

leanice
1. sep 2016

@lilianna28 ahoj, ja som nakoniec kupila od nich. A odvazila som sa aj zaplatit dopredu. Ale myslim ze sa da aj na dobierku. Tovar mi dosiel rychlo. Bolo to diskretne zabalene. A poslali mi aj darcek 🙂

lilianna28
1. sep 2016

super, ďakujem pekne 🙂 ja tiež rozmýšľam, či si mám od nich objednať prípravky...neviem, či už máš skúsenosť s ich prípravkami... 🙂

leanice
2. sep 2016

od nich mám len maca prášok ;) určite niečo pomohol... @lilianna28

lilianna28
2. sep 2016

super....aj ja rozmýšľam, či si od nich niečo neobjednám, už aj viem, čo by som chcela, len sa toho "bojím", či to celé nie je nejaký "humbuk"

leanice
2. sep 2016

@lilianna28 určite nie, ved písali baby vyššie, síce dávnejšie, ale že objednávali. A mne to došlo úplne v pohode. Tak si daj dobierku, a zaplatíš až ked si vyzdvihneš tovať, nemusíš platiť dopredu ;)

lilianna28
2. sep 2016

presne tak isto som si myslela, že si to dám na dobierku....dúfam, že aj tie ich prípravky budú stáť za to :D 😉

leanice
2. sep 2016

@lilianna28 no nepoznám celý ich sortiment 🙂 Vtedy som hľadala len tú macu, a oni mali zrovna akciu na tú lepšiu, a zdá sa mi ozaj dobrá. Kúpila som si vtedy hned aj teplomer od nich, tak ja len toľko. Snad si dobre vyberieš a pomôže 🙂

lilianna28
2. sep 2016

ja som im tam písala, opísala som, v čom je u nás problém a mi pani odpísala a rovno mi poslala aj linky na "prípravky", ktoré by sme mali užívať 🙂 Ďakujem Ti veľmi pekne za odpovede 🙂