Nákupy v Poľsku - Nowy Targ

mk1
8. okt 2012

Chcem sa spýtať, čo máte bližšie na nákupy do Poľska, čo sa tam oplatí pokúpiť, či už pre detičky alebo dospelých. Ďakujem

sympa1
8. okt 2012

@mk1 co sa tyka oblecenia ...niekedy davno to bolo ano vyhodne...teraz uz nie...ked hladam kvalitnejsiu vec vyjde nas rovnako aj s priratanym benzinom...co sa tyka inych veci..nabytku ci veci do domacnosti ..mozno este ano

vivia
8. okt 2012

suhlasim, potraviny sa oplatia, aj nabytok, ale oblecenie nie, ceny su porovnatelne s cenami na SR

lucka1987
8. okt 2012

@mk1 ja som kupovala vybavicku pre drobca v Nowom targu v obchode Babyboo, nabytok, rozne doplnky ako prebalovaci pult, flasky... to sa oplatilo, oblecenie sme tam nekupovali. maximalne zavinovacky, baldachyna podobne nevi.. do vianoc sa tam chystane ma trhy, ale uz nie do targu ale do jablonky, na zimne sanky a na potraviny.. 😉

monulienkamt
9. okt 2012

my sme boli pred cca mesiacom na nakupe, bola som z trhov sklamana, oblecenie bolo podla mna drahe, aj ked jasne, dalo sa aj tam najst za dobre ceny, napr. svagrina si kupila fajne tehotenske oblecenie a bracho paradnu softshelovu bundu, aj potraviny sa tam oplatia, ja som zamerana hlavne na detske kase, tie tam vyjdu lacnejsie

misenka0110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monulienkamt
20. okt 2012

@misenka0110 svagrina si kupila v targu na trhu, tam na zaciatku je aj "reklamna" cedula. ale aj v jablonke je obchod s tehu vecami

mamicka70
27. jan 2013

a co mlieko pocom je tam

janulka14
18. okt 2015

ženy neviete či v sobotu 31.10 budú v Targu trhy? ďakujem...

viva13
7. nov 2016

Budú trhy 12.11 prosím?

viva13
7. nov 2016

@samo_blaho prosím nevieš adresu?

hosenkova
6. apr 2017

chcem sa opytat či by vedel niekto poradit ,v sobotu 15,4,cize pred velkou nocou ,či budu trhy v Targu ,dakujem

viva13
1. feb 2018

Viete mi prosím niekto poradiť, či sa oplatí ešte ísť do Polska (Noweho Targu) nakupovať, zaujíma ma cca cena na chlapčenské postele a trampolína dakujem