• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Napísanie knihy. Ako na to?

10. marca 2011 
@eldxar ja tiež píšem a tiež prevažne fantasy :slight_smile: som síce trosku starsia, ale ved to nevadí :wink: držím place
P.S.: Dá sa to niekde prečítať?
27. feb 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinka @eldxar Uz to tu pisali, ale rozhodne skuste www.mamtalent.sk, uz vydali kopu knih ludom ,co sa tam prezentuju. A budete mat aj komentare, rady a nazory ostatnych a ak sa postasti, tak vam to zhodnoti aj odbornik. A ak sa postasti velmi, vydaju vam knihu :grinning:
Aj ja tam mam svoje rozpravky :slight_smile:
http://www.mamtalent.sk/bublinkove-rozpravocky-alias-snivalkovo.phtml?program=1&ma__0__id_b=4907
9. mar 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@flowerfairy dakujem za typ... :slight_smile:
10. mar 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja jsem letos napsala knizku, ale spis popularne naucnou. Zacinala jsem psat clanky do casopisu (kdyz nepocitam povidky, pohadky a basnicky... literarne jsem tvorila od cca 5. tridy na zakladce). Kdyz jsem vydala dost clanku, tak jsem se vrhla na knizku. Musim rict, ze za cca 4 roky, co vic pisu, jsem se hodne vypsala a pisu o hodne lip nez na zacatku. Taky musis pocitat s tim, ze pises "do supliku" a bez zaruky, ze Ti neco vyjde... ale jinak drzim palce! Jinak literarni vzdelani nemam zadne a znamosti taky ne :wink: .
10. mar 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, a napsani knihy mi primo nabidlo nakladatelstvi, takze jsem si jeste malinko privydelala.
10. mar 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok