Napísanie knihy. Ako na to?

claudinka
26. sep 2009

Ahojte, v poslednej dobe sa častejšie stretávam s myšlienkou napísať knihu.. skôr ma inšpirovala kniha, ktorú mi mužík kúpil dva týždne dozadu na narodeniny a nedá sa skoro vôbec čítať, ja viem teda napísať lepšiu 😀 ako na to?
viem, že denníkov už bolo vydaných požehnane, ale mne vyhovuje štýl denníka písať. Alebo by bolo lepšie písať o nejakej tretej osobe? Čo si myslíte vy?

trinka
27. feb 2011

@eldxar ja tiež píšem a tiež prevažne fantasy 🙂 som síce trosku starsia, ale ved to nevadí 😉 držím place
P.S.: Dá sa to niekde prečítať?

flowerfairy
9. mar 2011

@trinka @eldxar Uz to tu pisali, ale rozhodne skuste www.mamtalent.sk, uz vydali kopu knih ludom ,co sa tam prezentuju. A budete mat aj komentare, rady a nazory ostatnych a ak sa postasti, tak vam to zhodnoti aj odbornik. A ak sa postasti velmi, vydaju vam knihu 😀
Aj ja tam mam svoje rozpravky 🙂
http://www.mamtalent.sk/bublinkove-rozpravocky-...

trinka
10. mar 2011

@flowerfairy dakujem za typ... 🙂

veruska007
10. mar 2011

ahojky, ja jsem letos napsala knizku, ale spis popularne naucnou. Zacinala jsem psat clanky do casopisu (kdyz nepocitam povidky, pohadky a basnicky... literarne jsem tvorila od cca 5. tridy na zakladce). Kdyz jsem vydala dost clanku, tak jsem se vrhla na knizku. Musim rict, ze za cca 4 roky, co vic pisu, jsem se hodne vypsala a pisu o hodne lip nez na zacatku. Taky musis pocitat s tim, ze pises "do supliku" a bez zaruky, ze Ti neco vyjde... ale jinak drzim palce! Jinak literarni vzdelani nemam zadne a znamosti taky ne 😉 .

veruska007
10. mar 2011

Jo, a napsani knihy mi primo nabidlo nakladatelstvi, takze jsem si jeste malinko privydelala.