Náš svet je bunka

tomasskalicky
17. okt 2020

Jedno ráno som rozmýšľal nad naším životom a svetom že náš svet je bunka.
Keď sa pozeraťe do mikroskopu tak vidíme bunky,tak keď sa pozeráme do mikroskopu tak prečo nemohli bunky pozerať na ďalšie bunky, iba mi to nevidíme
tak ako sa na nás môžu pozerať iné bunki na nás iba mi to nevidíme .....

nominativ
17. okt 2020

Gratulujem, teóriu celého vesmíru si vylúštil, ešte rodný jazyk ovládať a už to bude top.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
10zabka
17. okt 2020

a ta ho študovať pravidlá slovenského pravopisu. Stephen Hawking by mal z teba radosť... keby sa toho dožil 😉

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzie26
17. okt 2020

Buď užívaj menej liekov alebo nejaké začni

amelia000
17. okt 2020

@tomasskalicky neviem sice co, ale rada to kupim od teba..cena?

voleksi
17. okt 2020

@amelia000 radšej dílera zisti,ten ti to da možno lacnejšie.

budembabka
17. okt 2020

Mikroskop na teba nepozrel ešte?

kittykat22
17. okt 2020

iné bunki 😩😩😩😩 Boze preco???

evalin88
17. okt 2020

Nepozeral si teraz niekedy film Muži v čiernom ?? Myslím, že sa tam niečo podobné objavilo, len to bola "galaxia" nie bunka.. ak nie kukni, možno dáš upgrade bunky 😂

evalin88
17. okt 2020

@budembabka neaký fajný satelit ho už videl určite 🙂

andreatytler
18. okt 2020

@tomasskalicky A teraz si predstav ze tvoje telo je subor milionov buniek, Kazda z tychto buniek si zije svoj zivot. Zober si jednu bunku srdca. Tato bunka mozno vie ze vedla nej je dalsia bunka srdca lebo sa jej dotyka ale to je asi tak vsetko co vie. Urcite nema ani sajnu ze existuju aj bunky koze, mozgu, ocnej duhovky a ze vsetky tie bunky dokopy tvoria ludsku bytost. Teraz tuto teoriu prenes na nas vesmir. Predstav si ze nasa galaxia je ako ta jedna bunka srdca. Mozno tak isto ako ta bunka srdca ani my nemame sancu pochopit coho sme sucastou.

Alebo ides po dazdi po chodniku a vidis tam dazdovku ako sa plazi. Zodvihnes ju a prenesies par metrov vedla na travnik. Ako si to ta dazdovka vysvetli ze co sa stalo. Nedokaze ta vidiet ze co robis. V jednom momente bola na hladkom chodniku a v druhom je na steblach travy. Mozno nieco podobne sa deje aj v nasich zivotoch....

nominativ
18. okt 2020

A ja prispejem ešte jednou haluzou z istého dokumentu, nikto nevie, ako svet reálne vyzerá, mozog nikdy nebol vonku aby si to popozeral. :D Naprogramoval sa z vnútra z hlavy. Ako chcel.

osky
18. okt 2020

@suzie26 😂🤣😅

tripetta
18. okt 2020

A ocenenie "Bludný balvan" získava - tomasskalicky
Pán Grygar by obracal oči nielen nad myšlienkou autora príspevku, ale verím, že aj nad pravopisom.

heidi4
18. okt 2020

@tomasskalicky áno, spiaca... 😉🤣

budembabka
18. okt 2020

@nominativ Ak na tomto zistení feši začne rozvíjať svoju okatú teóriu, aký Matrix bude nasledovať?