Používame cookies. Viac informácií tu. OK
traktor
24. feb 2012

neries 😉 ..ak ti taky album vadi, tak ho preskakuj..pripadne si vyber..mas tam moznosti, ci budes pozerat vsetko, alebo len Albumy • Krátke správy • Články..odkliknes si a mas to..mne taketo albumy nevadia, sama mam jeden..tehulky si ho vytvoria preto, ze sa tesia na babo, kupia pren nieco nove a tesia sa s toho, ved tie mrnave vecicky su krasne, ..ja ho mam napriklad preto, ze sa tesim, ze viem kupit nieco pekne aj v bazariku, na aukciach..a vôbec to nemusi stat kopu penazi...sama si rada pozriem takyto album, niekedy sa necham inspirovat, viem, kde nieco zozeniem lacnejsie..kde je prave akcia..tak ako tebe vadia taketo albumy, tak inemu zas môzu vadit niektore kratke spravy..a ine...kazdy ma svoj fotoblog a môze si tam pridavat co chce..samozrejme, musi to splnat pravidla..nikde nie je napisane, ze kazdy album musis otvorit..budme trosku tolerantne 😉

ikke
24. feb 2012

tie su aspon v ramci pravidiel, aj ked ak uz vystavujem garderobu, aspon by som ju mohla ozehlit... 😅
mna skor irituju rozcapene nozicky nahych deti, tehotne v spodnom pradle a v poslednom case sa nekonecne mnoziace fotky "receptov pre deti" bez receptov a bez toho, ze by to jedlo bolo zjavne pre dieta. a navyse casto uplne nevkusne odfotene. o ceckatych a penisovych marcipanovych tortach ani nehovoriac... 😝 🙄

emanka
24. feb 2012

No ja tiež nechápem tie, čo fotia detský šatník a vycapia to sem. Mňa osobne nezaujíma, čo budú nosiť niekoho deti, veď skoro všetko je rovnaké.
A krátke správy mi prídu tiež trápne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli