Nastavenia na Facebooku

kristina27299
23. apr 2020

Ahojte, dá sa na facebooku nastaviť aby sa nedalo kliknuť na profilovú fotku ? Likovanie a komentovanie mám vypnuté. Ďakujem za každú odpoveď. 🌷

korunka1
23. apr 2020

Nerozumiem ako nekliknuť. Že kliknes na foto a nehodi ta na dany profil? To nejde

1sally12
23. apr 2020

Akože aby ti ľudia nemohli kliknúť na tvoju profilovku?resp. aby sa nedostali do profilových fotiek? Keď si klikneš na svoju fotku tak hore napravo pod menom si nastav ten zámok(obyčajne je tam zemgula-pre verejnosť a tí dvaja panáčikovia - pre priateľov)

veronykacs
23. apr 2020

Otvor si fotku a vpravo hore máš svoje meno, pod ním dátum a vedľa dátumu ikonku zemegule/postavičiek.. tak na ňu klikni a tam si nastav ako chceš, bud "only me", ak chceš aby ju nevedel otvoriť nikto, alebo iba priatelov.. ako budeš chcieť

kristina27299
autor
23. apr 2020

Toto ovládam, to nastavenie "Iba ja".
Ale stále sa dá rozkliknuť tá profilovka (ale už sa nedá likovať ani komentovať).
Ja len by som chcela, aby ak niekto navštívi môj profil, nemohol kliknuť na profilovku. Neviem či vôbec niečo také sa dá nastaviť tak skúšam. :D

sunny8
23. apr 2020

Veď si ju daj preč z profilu keď nechceš aby na teba čumeli 🤦

1sally12
23. apr 2020

Myslím, že to sa nedá aby sa vôbec nerozklikla. Aj keď máš nastavený ten zámok "iba ja" rozkliknut ide,ale nejde komentovať ani dať like. Ale nerozklikne sa až tak ako normálne - na celu obrazovku

kristina27299
autor
23. apr 2020

@1sally12 Ďakujem

basska_b
24. apr 2020

@kristina27299 Profilova je verejná, vždy na to upozorňujú, že nech si uvážime, čo si tam dáme

eccike
25. máj 2021

@kristina27299 kde sa dá prosím nastaviť, aby Ti nemohli komentovať fotku? V minulosti viem, že existovala tato možnosť, ale teraz sa k tomu akosi neviem dopracovať 😳🤔