Nastreľovanie náušníc v Bratislave - Ružinov

hanka274
21. jan 2010

Ahojte, prosim ak poznate nieco overene s dobrym pristupom.
Pocula som, ze si to uz pekne "fixkuju" kde to maju prestrelit a pytaju mamicky ci moze byt...atd atd...
Pri prvej som absolvovala muky, a to uz zazit nechcem /ani mala/.
Vdaka!

hanka274
autor
22. jan 2010

nikde nic??
😔

nana77
22. jan 2010

viem, ze nastreluju v salone fantasy, na tomasikovej (oproti byvalemu ruzinovskemu prioru). ale neviem, ci aj takym malym babatkam... ani neviem, ako to tam prebieha, len ze to tam robia 🙂

hanka274
autor
22. jan 2010

dakujem...aspon nieco.
😉

pralinkaaa
22. jan 2010

áno presne tam to robia aj bábatkam od 2 mesiacov - minule som sa tam pýtala, salon Fantasy. cena 16eur

hanka274
autor
22. jan 2010

aj s nausnickami a veciami s tym prestrelovanim suviaciacimi??
maju aj web??

rainee
24. jan 2010

kde inde vramci ba sa este da prepichnut uska? to robia len v salonoch ci aj medi centrach? davate to aj uplne malym babatkam prepichovat /cim mensie tym lepsie?/ lebo aj ja nad tym uvazujem len neviem kam ist.

hanka274
autor
25. jan 2010

rainee, cim mensia, tym lepsie, ja mam uz z toho mindraky, neviem preco som to takto zanedbala, pri starsej som jej to dala ked mala 2 mesiace...no teraz...no ale aj tak idem, vzdy lepsie ako dakej starsej...aj si to bude pamatas a aj viac precitovat...netreba sa toho bat...a je to lepsie ako prepichnut, myslim to nastrelovanie 😉 ...ale uz su tu temy o tom...

ajka82
4. feb 2010

v poliklinike na mytnej nastreluje sestricka u dr. simovicovej 😉 my sme mali 4 mesiace ked sme tam boli dat nastrelit...odnesies len babatko a peniaze(len uz nepamatam kolko 😅 ) nausnicky ti ostavaju...mysmesi mohli vybratake chceme

habibi78
4. feb 2010

mojej malej prepichovali uska v Poliklinike v Ruzinove, velmi mily ujo doktor, mala ani nestihla zaplakat a uz aj bolo.... velmi rychlo to urobi, ani kvapocka krvi pri tom nebolal.... ani raz sa jej uska potom nezapalili, do troch dni ich mala zahojene.. mala vtedy 6 mesiacov...

zzuzzik
4. feb 2010

Veru v tom ma habibi pravdu, moja mamka mi vravela ze pri prepichovani menej hnisaju uska ako pri prestrelovani, aj ja neviem co robit, mala ma uz 5 mesiacov, prestreluju od siestich aj v ustave lekarskej kozmetiky v petrzalke.
Neviem ci dam nakoniec prestrelit, alebo mojej doktorke prepichnut, asi aby co najmenej to malu bolelo a nehnisalo hlavne.

smily
5. feb 2010

ahojte,
aj starsej aj mladsej som davala nastrelovat nausnicky ale ani jednej sa to nezapalilo, nehnisalo, pekne to mali zahojene.. nastrelovala nat to nasa detska lekarka za 10 eur (rok 2009, pri starsej si to nepamatam) aj s nausnickami
nie som z BA a chcem sa opytat - nerobia to vase detske lekarky?? tu v pd uz skoro kazda detska ma pistol na nastrelovanie

zzuzzik
5. feb 2010

to je super ze to pises, aspon si vyvratila co sa hovori, tak dam malej asi nastrelit, menej to boli, praveze moja doktorka to len prepichuje a preto hladam nieco kde prestreluju

smily
5. feb 2010

nejde o prepichnutie alebo nastrelovanie - ide o to ako sa tie ranky osetruju prve 2 tyzdne... my sme to mali natierat lehom a pretacat nausnicky, aby sa tie dierocky nezrastli. po dvoch tyzdnoch sme mohlki bud dat nase nausnicky,ake sa nam lubili alebo nechat tie povodne. ja som oba razy vymenila za nase, choci aj tie od dokiny boli pekne - mala som mznost vybrat farbu kamienkov...
mladsej sa bohuzial po 3 mesiacoch podarilo rozskrabat a trosku aj roztrhat dierocku na lavom usku (zozadu 😕 😕 😕 , a som si to neskoro vsimla, az ked som sa nahodo dotkla toho uska a mala spustila krik.dali sme jej tu nausnicu prec, aby sa to pekne zahojilo. uz to je cca polroka co nema nausnicku - nemozem jej to dat zas nastrelit lebo ona ma zlozvyk - tahat si presne to usko ked je unavena alebo ked zaspava. tak bojim sa aby si zas nevytrhla nausnicku...dokina povedala ze mam pockat kym z toho nevyrastie ,ale mam pocit ze to nebude nikdy lebo aj manzel ma taky zlozvyk, ale ten si zmoli limce na kosele alebo pyzame..

alca85
5. feb 2010

zzuzzik nám prepichovala detská lekárka a malá nemala vôbec zapálené ušká. Čistila som jej ich salicilovým liehom a repíkom. Za týždeň to mala úplne zahojené 🙂

hanka274
autor
5. feb 2010

no pri prestrelovani by nemal byt problem, ziadne hnisanie ani krvacanie, pretoze sa adrenalinom v momente tie cievky zavru...
ja som si pri starsej odtrpela aj to aj to...a uz prepichovat nikdy viac...z pochopitelneho dovodu, 1 usko ako tak, no z bolesti /prepichovanie viac boli/ sa do druheho trafila uuuuplne naprd, pretoze mala neskutocne plakala...takze za 2mesiace po zarasteni znova uskaaa..no uz nastrelit...nebol problem, tuk-tuk...potom jej doslo co sa robilo...plakala, no zachvilu bola ticho...len som cumela, pretoze viem co robila pri prepichovani...
takze ja rozhodne nastrelit...
smily...vidis, opytam sa detskej ci ma pistol nastrelovaciu 😉

hanka274
autor
5. feb 2010

a neviem co sa to tu presne rozoberalo...nastreluju detom aj mladsim ako 6mesiacov aj starsim ako 6mesiacov 😉 ...no samozrejme ako kde.

smily
5. feb 2010

no nasa nam nastrelovala ked mala mala mesiac tusim, cim skor tym lepsie, aspon si tie uska este nevedia poriadne chytit

hanka274
autor
5. feb 2010

hej, cim skor tym lepsie, to mozem potvrdit, teraz ja mam z toho nervy... 😔

katikaba
19. nov 2010

neodporúčam nastreliť v Dúbravke v salóne MEDEA pri skleníku,dcerke zle nastrelili,na jednom ušku jjej šrobik pichal do kosti za uchom,museli sme ist na pohotovost ☹

markato
30. júl 2011

salon fantasy na tomasikovej 7,a s tou fixkou myslis co.....treba to nakreslit aby boli v rovnakej vyske....

zuz23a
14. mar 2013

Prosím Vás a doktorku, ktorá nastreluje v Nitre, alebo v Leviciach nepoznáte?

sokolik1
4. apr 2013

@smily
@smily ahoj,

dcerke po vybrati nausnicky ,ked ju mala na usku uz 3mesiace, ta dierka pekne zarastla?

dakujem za info

smily
4. apr 2013

@sokolik1
ano, po vybrati nausnicky, ta dierka sa pekne zahojila. po roku sme jej dali zas nastrelit nausnicku na to usko. teraz ma 4 roky a nausnicku v kazdom usku 🙂

sokolik1
8. apr 2013

ahoj smily , dakujem za info. Tie dierocky na usku teda zarastli zhruba za rok? alebo si radsej tak vela cakala s dalsim nastrelovanim lebo mala zvyk chytat si usko?

lucia9199
7. okt 2013

Ahojte neviete mi poradiť kde nastrelujú babatkam uška v Petržalke a za kolko dakujem

lucia9199
17. okt 2013

Ahojte našla som jednu pani ktora mi to spravila v Dubravke DK kozmetika za 13€ bola milá ochotná a dobrá mala zaplakala a potom bole dobre nemá to ani červené ani jej to nehnisa mala ani nevie ze ich má. Odporucam tu pani je dobrá.

frangipani
8. jan 2014

mamicky, nastrelovali ste nausky aj po 12tich mesiacoch? dcerka ma 14mes, netusim, ci si to tam stale bude chytat, alebo ju to mozno prejde po par dnoch co budem davat pozor..poradte 🙂

oliandgabi
27. jan 2014

Ahojte. Som zufaly ocino. Nasa mala bude mat v aprili 6 a dnes sme jej boli nastrelit nausnicky. Uz ona sama chcela. Vsetko prebehlo v najvacsom poriadku. Nechcela, aby som bol pri tom. No ,ked vsak prisli von .... V pravom usku ma nausnicku mimo.... Nestrelili jej to pekne do stredu laloka ako aj v lavom usku. Je viac pri kraji a vyssie. Co mame robit? Poradte prosim Vas!!! Mame jej to vybrat na rok ako som sa tu vyssie docital? Zarastie to pekne? Potom budeme moct nechat znovu nastrelit? Ufff!!! Som z toho naozaj zufaly, ked si pomyslim, ze do konca zivota ma mat nausnicku jednu dobre a druhu mimo ... ☹

matafilipova
27. jan 2014

@oliandgabi Ahoj, ak náušničku vyberiete, za pár týždňov jej dierka zarastie a potom dáte nastreliť znovu, netreba byť zúfalý 🙂 len jej to dajte nastreliť inde, kde dokážu správne trafiť.