Náušnice pre dievča

pingu66
1. feb 2022

Ahojte. Dcérka 2 roky dostala na narodeniny nové náušnice keďže tie co mala od bábätká jej boli už tesne. Ma veľmi vysoko prepichnute uška. No ale aj tu sa mi zdá ze to zapínanie je jej malé alebo to nevadí a ma to tak byť? Pridám foto. Tie maličké biele zlato mala predtým a krúžky žlté zlato teraz. Ďakujem za všetky rady.

monillia
1. feb 2022

Nie som odborník ale tie detské nausnicky sa mi zdali byť ok,skôr by som sa bála týchto kruhov aby tam v spanku nestačila prst a neublizila si

pingu66
autor
6. feb 2022

@monillia na foto vyzerajú byt veľké ale nezmesti sa jej tam prstik sú to fakt malinke krúžky 🙂 foto skresluje. Ja som není stotožňena stým zapínaním že ho má tak tesne na ušku. Možno to tak ma byť. Fakt neviem :/

rejaa
6. feb 2022

Mne to na tej foto pripadá, že má v tom uško stlačené ako v tých bábätkovských náušničkách. Ale to musíš ty vidieť naživo lepšie, či sú natesno. Ja by som išla do zlatníctva vymeniť za iné a vezmi aj dcéru, nech si ich vyskúša. Neviem koľko má dcérka rokov, ale určite ešte porastie a aj uško, tak radšej nejaké voľnejšie zapínanie.