Návšteva svokrovcov bez manžela

7. júl 2022

Ahojte, chodite na navstevy svorkovcov s detmi aj bez manzela ? ak manžel dlho pracuje cez tyzden , alebo napriklad cez prazdniny ked mate volno a aj deti a muz je v robote ? ku mojim rodicom zavse zajdem aj sama na autobuse, ale ku svokrovcom je mi to blbe, nemame dobre vztahy a tak mi tam chodit sama neni prijemne.

pribinak
7. júl 2022

Tak tam sama proste nechod. Muž má možno volno cez víkend tak choďte spolu cez víkend.

lenuska9999
7. júl 2022

Tak tam nechoď ak ti to nie je príjemné. Ja tiež nechodím sama, ale preto lebo mi to je proste blbé tam ísť bez muža. Ale tak napríklad minule keď som bola chorá a nevládala sa starať o malého tak dobehla svokra k nám a muž tiež nebol doma

ritalein
7. júl 2022

Pokial nemate dobre vztahy, tiez by som nechodila sama. My so svokrou vychadzame dobre, takze ja hocikedy vybehnem s detmi ku nej a bez muza.

autor
7. júl 2022

ono rozmyslam nad tym ze portom je svokra ukratena o vnucata, ze ked ja cez prazdniny viem ist aj na tyzden k nasim alebo kockedy len tak na den, a k nej sa mi nechce a muz vie ist len v nedelu

pribinak
7. júl 2022

Muž zrejme eviduje že máte zle vzťahy, nie? Tak musí rozumiet že tam sama nepôjdeš

Ak by svokra bola ukrátená o vnúčatá tak by aj sama vyvíjala nejakú aktivitu aby ich videla, napr prišla poobede k vám, alebo navrhla stretnutie niekde v zmrzlinární

Svokra nič?

autor
7. júl 2022

@pribinak ona nevyvija nejaku extra aktivitu voci detom, par razy povedala aj ze pride, aj som ju cakala a neprisla, takze tak.
cize to neriesit ak ona sama neriesi ? len mam fakt take vzcitky..ze moji rodicia nas maju castejsie ako ona. ale naor ked ja nepridem k nasim, tak nasi pridu k nam, ze nas chceli vidiet.

pribinak
7. júl 2022

Tak vidíš, svokra sa nejako nehrnie za vnúčatami. Takze by som tam sama nešla, ak teda máte zle vzťahy

lubina
7. júl 2022

Mozno keby si isla sama s detmi obcas, tak aj vztahy by sa napravili. Ja som u svokry byvala s detmi aj sama, muz v robote a vecer tam prisiel z prace a ja s detmi cely den tam. Bolo to fajn, svokrovci aj deti pobavili, som si aj oddychla. Ale tak ja som mala so svokrou dobre vztahy (zial uz nie je medzi nami). Ale aspon raz to vyskusat urcite mozes, mozno svokru prekvapis a bude aj rada, ze si prisla.

januska20
7. júl 2022

Ja chodím aj sama, bez muža. Presne preto, že mi je ľúto, že svokra nevidí detičky. Sama za nami prísť nevie, takže idem s deťmi tam.

monuska112
7. júl 2022

tak ak nemam dobre vztahy premyslam, ci tam vobec pojdem s manzelom a nie to este bez neho....a ked ani extra zaujem o deti nema...kvoli comu mas tie vycitky?

autor
7. júl 2022

@lubina ked ja som aj introvert , cize aj keby boli vztahy zle, neviem co by som s nou kecala a takto uz vobec neviem.

evinea
7. júl 2022

pokial nemate dobre vztahy, tak by som tam nesla, ale my napriklad sme relativne v pohode, takze s tym nemam problem. Kolkokrat aj ked mam cestu okolo svokrovcov alebo tak, tak im zavolam a zastavime sa s malou na kavu alebo tak.

autor
7. júl 2022

@monuska112 tak ja s nou nemam dobr evztahy, ale muz je s nou ok a deti tiez ok. zase tie vztahy niensu take ze by sme ju uplne odstrihli, muz by bol nestatsny

autor
7. júl 2022

@evinea toto by som aj ja tak chcela, ze prist a pokecat a tak, ale asi ani ja na to nie som taka povaha no.

lubina
7. júl 2022

Pre jeden raz skusit a uvidis, ako pojde navsteva. Mozno sa bude hrat s detmi a ty si v klude das caj alebo kavu a ani kecat nemusite a ak budete musiet je xy tem, ktore su nezavazne 🙂 ako napr. ze je zasa horuco a vsetko je suche, alebo ak ma rada nejaky sport, tak o tom sporte, alebo o nejakom jej hoby....proste nezavazna tema na lahky rozhovor 🙂

monuska112
7. júl 2022

ved to je ok su aj ine moznosti, ak chce vidiet deti moze prist alebo jej ich odovzdaj sprav si den volna, alebo tam chod s manzelom ked on nepracuje ak to je pre teba ok, len nerozumiem tu nutnost ze musim lebo nasi su s detmi castejsie....ja mam so svokrou dobry vztah ale tiez nemam velmi potrebu tam vysedavat, dam deti idem kadernicke alebo manzel tam ide ked som v praci aj s detmi alebo pride ku nam ja sa potesim ze sa postara o deti idem za kamoskou, potom su vianoce a oslavime ako rodina, niekto neni urazeny vsetci su spokojni

autor
7. júl 2022

@monuska112 no deti mame este pomerne male, dve dvojicky 1,5 rocne, a ona je uz starsia, a nevladze za nimi, ma aj zdravotne problemy, chrbat... aj na mna je to dost dakedy, to jak dve tornada male. a tak rpeto je lepsie ak by som tam bola aj ja.

mer12
7. júl 2022

My máme rodinu 400km ďaleko a ja som doma s malým.. chodievam raz za mesiac a pol niekedy častejšie, niekedy menej často na týždeň alebo dva, spavame so synom u mojich rodičov a teda k svokrovcom chodievame pravidelne na návštevy podľa dohody, nechcela som ich ukratit o čas s vnukom čiže sa snažím to nejako prežiť, vzťahy nemáme nejaké skvelé, ale ani zle a predsa syn nemôže zato, že muž pracuje a dovolenky toľko nemá, aby s nami chodil tak často.... keď sú decká s nimi radi a svokrovci majú záujem nevidím dôvod nato, aby tam človek nechodil😊

lienka9
7. júl 2022

Chodim.idem s detmi k nim na tyzden na prazdniny.nemam s tym problem a oni sa tesia.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
7. júl 2022

Ved tam pôjdeš s ich vnúčatami, nie sama (ty 1 človek,), co sa nevieš rozprávať, babka nech sa teší s vnúčatami,a ty si listuj časopis,alebo relaxuj na záhrade,balkone, gauči...
Ja sa teraz ako sa zobudí mladší chystám k svokre na záhradu, staršieho nechám tam,a ja si obehnem (je to moja rodná dedina) znamych živých aj mŕtvych 🍀🕯️

avanka
7. júl 2022

Ak máte zlé vzťahy,asi by som nešla..
My mame vzťahy dobre, ja nemám problém ísť len tak na kávu,bola som tam týždeň s deťmi,keď mal manžel nočnú..mám ich rada a rada s nimi trávim čas,chodíme spolu na turistiku

tykat
7. júl 2022

Chces deti vybehat? Ak ano tak prekusni nedobre vztahy, upec kolac a zavolaj ci su doma a ci mozete dojst. A mozno aj vztahy sa casom zlepsia.
Neviem ake velke mas deti. Ja som cca od 12tich chodila k babke sama. Bola to mamina mama, s mojimi rodicmi sa moc nemusela ale nas so sestrou rada videla. Tak sme chodili same autobusom napr.na vikend

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz