Nebojíte sa v malých autách?

tilly
4. jún 2013

baby, co mate male auta, nebojite sa v nich?

ja mam teraz rodinne MPV, moj muz minivan (na oboch autach sa v podstate striedame), cize obe velke auta, ale tak uvazujem, ze jazdim len kratucke trasy, len po BA (ked som si velke auto kupovala, byvali sme 25km od BA, tak som potrebovala velke, co malo zerie), zle sa mi parkuje, decka v podstate nevozim, auto pouzivam len ako nakupnu kabelku, aj to nie moc casto, najradsej aj tak chodim peso...

len jednu vyhradu mam, neviem, ci sa nebudem v takom malom aute bat a teda vybavu v takom malom aute nebudem mat nikdy taku ako mam v tomto velkom, ale to by som prezila, kedze v aute travim max 15 minut vkuse...

len neviem s tou bezpecnostou, trosku tuknem a uz ma povezu... 😝 ako to vidite vy, co ste zvyknute na male auta? dik

macamac
4. jún 2013

@sissy27 zaujal ma ten link na testy-ale je v angličtine a ja neviem tak dobre...nedá sa to niekde nájsť v slov.jaz.?

tova
5. jún 2013

pre mna su vsetky nizke osobne auta male, aj passat. ja som v takom nesedela uz 10 rokov, mam jedno z vacsich SUV Ked stojim vedla napr. malej Toyoty coroly, ludia tam sedia ako o poschodie nizsie. naraz z bocnej strany si nechcem ani predstavit. do kamrata raz narazila zena s toyotou yaris, on mal vacsie suv a vosla do polovice pod jeho naraznik, musela ist do nemocnice, auto total a on len oprasil svoj zadny naraznik. Zase ti, co maju vacsie SUV si musia davat pozor, lebo male tuknutie z ich vyni do maleho auta a moze to skoncit fatalne.

sissy27
5. jún 2013

@macamac no to neviem či je to aj v SK, ale vľavo si tam vieš vyfiltrovať auto, ktoré si chceš pozrieť a stačí pohľad na farby a hviezdičky, hneď v tom má človek jasno 😉

tilly
autor
20. sep 2013

ahojte, tak nakoniec to vyhral golf, nie je to male auto, ani velke, je to tak akurat... je to sice trosku nizsie ako som bola zvyknuta, ale tak zvykam si... na to, co jazdim, je to aj nadstandard, to by stacilo nieco malinke trojdverove, ale v takych autach som sa citila ako v zapalkovej krabicke, tu mam vsetku potrebnu vybavu a tak... a este mi aj zostali peniazky z vymeny, tak mozem minat 😀

tilly
autor
8. nov 2022

Jej, natrafila som na túto svoju starú diskusiu 😅😅 . Nakoniec som s golfom vydržala rok, fakt som sa v ňom bála, tak mi muž kúpil o niečo vyšší tiguan a ten som rok na to vymenila za sharan a ten mám stále