Nedoručený balík

10. nov 2021

Ahoj, mate niekto skúsenosť? Balík odoslaný 29.oktobra a stále nikde... Tiež sa mi nezdá, že by jednu objednávku balili do 4 krabíc a váha 0,1kg už absolútne nie, keďže ide o minimálne 8kg 🙈
Písala som dotaz na poštu, prišiela automaticka odpoveď, že sa tým budú zaoberať.
Myslíte, že by to mohlo ešte prísť, alebo to niekde pošta proste zapatrošila?
3 objednávky mi už medzitým došli, čo som minulý týždeň objednávala tiež cez Slovensku poštu.

javorinska
10. nov 2021

akoze ono sa mohlo kludne stat aj to, ze toho maju vela. a co sa tyka tej hmostnosti, tiez to moze byt preklep v systeme. nechces sa tam ist radsej opytat osobne, ak sa ti da a mas cas? lebo automaticka odpoved, je aspon pre mna take odbitie cloveka len 🙂

0silvia0
10. nov 2021

oni ti do pár dní odpíšu a uvidíš podľa odpovede.

nikanu
10. nov 2021

Ale jasné, že to pôsobí tak, že ho zapatrošili niekde, keďže si spomínala, že ti už dávno iné balíky prišli. Len nech ho hľadajú 🙂

asfodelka
10. nov 2021

Tiez som im raz pisala ohladom balika, ktory nechodil. Po automatickej odpovedi do par hodin balik zmenil svoj popis - prevzaty na dorucenie a prisla odpoved ze na dalsi den bude doruceny. Si v poradi, cakaj, poriesia 🙂

landsmanka
10. nov 2021

@asfodelka nooo tak aspon ze tak. ako je dost mozne, ze toho maju proste vela a ludi malo

anickalieskovska
10. nov 2021

Mala som taký istý problém,no balik sa nenašiel.Riešila som to cez poštu,kde som ho posielala-reklamaciou,pošta mi uznala stratu balika a vrátila peniaze-hodnotu veci v balíku.

autor
10. nov 2021

Vďaka za reakcie. Dnes sa mi po 4 dňoch ozvali z pošty. Žiaľ nevedia ho doručiť kvôli pochybeniu to strany odosielateľa. 🙄

lenkalea7
24. júl 2022

@landsmanka myslím že to robíš úmyselne je dosť veľa ľudí ktorým sa to stalo... takže je to zvláštne