Nedoručený balík. Kde je chyba?

andrejkubinec
25. mar 2019

Zdravím, mam problém s nedoručeným balíkom, odosielateľ hovorí že ho poslal v utorok 20.3.19 ako balík do 10kg na adresu.
Do dnes 25.3.19 Mia však nič neprišlo.
Platil som vopred, kde môže byť chyba?

masenkamedvedova
25. mar 2019

@andrejkubinec pýtajte si číslo zásielky podľa vyhľadávača na stránke pošty zistíte kde sa stala chyba.

nikolalili
25. mar 2019

alebo môžete skusit na pošte opytat, len od odosielatela zistite podacie číslo zásielky, a na pošte to ukázte pracovnickam....

mircalla
25. mar 2019

@andrejkubinec Ak ho poslal, ako balik ma cislo zasielky, ktore si vies zistit online cez vyhldavanie zasielok. AK ti neda cislo zasielky, tak ta oklamal
Mne vzdy balik dosiel do 2 dni

andrejkubinec
autor
25. mar 2019

Ďakujem za rady, už som ho teda kontaktoval.

lubik87
25. mar 2019

@andrejkubinec nech pošle.podacie číslo..bez toho sa tak veľký balík.poslat nedá

san_dra11
25. mar 2019

@andrejkubinec drzim palce aby to dobre dopadlo a dufam, ze to nebude dalsi podvodnik!

mircalla
25. mar 2019

@san_dra11 no obavam sa, ze ano

san_dra11
25. mar 2019

@mircalla no ved toto, ze aj mna to hned napadlo. V dnesnej dobe sa uz vobec neoplati platit nic vopred, najlepsie na dobierku!

marcelik88
25. mar 2019

Treba si to podacie cislo vypytat a podla toho hladat, popripade nech sa ide on spytat na postu a aj ty sa chod na vasu, mohol sa na niektorej z nich zapatrosit

renirv
25. mar 2019

Treba tlacit na danu osobu nech pozistuje aj na jeho poste, ak je to uz zaplatene tak nech to riesi

3009
25. mar 2019

@andrejkubinec jediné riešenie nech pošle podacie číslo a podľa toho si vieš aj sám pozrieť kde je balík na stránke pošty: https://tandt.posta.sk/. Hneď budeš vedieť na čom si.

flimelka
25. mar 2019

kto vie ci ho dotycny vobec poslal ☹ no to podacie cislo vsetko vyriesi. ak sa ti teda ozve, lebo vacsinou podvodnici uz viac nereaguju. no drzim palce aby to dobre dopadlo a aby si svoj balik dostal.

fazula1
26. mar 2019

@andrejkubinec tak ako, balík sa našiel?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dopolbokaodrata
26. mar 2019

@san_dra11 a v baliku si najdes nastrihane noviny, kto chce oklamat, tak oklame. Najistejsi mas osobny odber alebo ist do obchodu.

andrejkubinec
autor
27. mar 2019

Nie, ukázalo sa že to bol podvod, číslo nedostupné, email odstránení.
Bola to celkom vysoká suma, bol som to v banke nahlásiť, aj keď viem že to nepomôže, prinajmenšom som poučený.

dopolbokaodrata
27. mar 2019

@andrejkubinec posielať vyššie sumy nezemu človeku je ta najväčšia blbost
Keď už máš toľko peňazí na nejakú použitú vec už by som prihodila pár eur na cestu a mám istotu ze ma dotyčný neodrbe a tiež si tu vec môžem pozrieť.

nika3136
27. mar 2019

@andrejkubinec skúste zistiť napríklad aj tu na koníku (alebo iných sieťach), ak okradol/okradla viac ľudí, môžte sa spojiť a podať oznámenie. Je to dôležité aj do budúcnosti, aby neokrádal ďalších ľudí

lubik87
27. mar 2019

@andrejkubinec zajdi na políciu kamoška išla aj za smiešnych 7€ spísali s ňou trestné oznámenie zistili ďalších okradnutych ( bolo cez 200 ľudí

andrejkubinec
autor
27. mar 2019

Mam ísť rovno na políciu, lebo v banke pýtajú 25€ + poplatok jeho banky za údaje toho účtu.
Už som platil 5€ za tu žiadosť o vrátenie peňazí.
Počítam že budú chcieť tie údaje.

lubik87
27. mar 2019

@andrejkubinec skús sa.informovat.na polícii , možno je to tiež známa firma...a ak neobchodis rieš to s bankou