Nemám sa rád - podľa mňa som škaredý

tobias123321
9. mar 2022

Ahojte Dosť sa trápim ako vyzerám. Nemám žiadne sebavedomie mám psychické problémy a aj sa sebapoškodzjem 😐. Mám 22 rokov mal som jednu lepšiu kamarátku možno priateľku neviem ako to nazvať 🙃. Vždy som mal blokádu pred dievčatami ale chýba mi to čoraz viac. Z matkou mám zlé vzťahy,bývam sám som samostatný každý kto ma pozná vraví že som vtipný. Meriam 194cm postava taká mužská nie chudá.Som dosť hanblivý typ 🙈.
Začal som posilovať chcem si dať tetovanie. Ako si aspoň trocha dvihnúť sebavedomie? Nepáči sa mi tvár, ja viem že najjednoduchšia by bola foto na posúdenie ale...😂.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malebiele
9. mar 2022

@tobias123321 vela muzov zmeni ak si nechaju upravit bradu, resp. narast alebo ostrihat, neviem co je tvoj pripad. pripadne navsteva kadernika tiez pomoze, tazko hodnotit bez fotky 🙂 jedine co je, pracovat na sebe a zmierit sa s tym co je, mozno by bola fajn navsteva psychologa, za vyskusanie clovek nic nedá

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
9. mar 2022

@malebiele ku psychologicke chodím do barbera tiež

denda007
9. mar 2022

Kľudne ukáž foto, veď modrý koník je plný milujúcich matiek ktoré si nedovolia kritizovať iného človeka. len neviem potom prečo má veľa ľudí po prosbe o radu na chvíľu chuť zomriet🤨😀

kiwi3
9. mar 2022

blokadu nastastie nemas, tu maju teraz inde.
a blok tiez nemusis mat, sa hovori, ze ked je chlap krajsi od certa, tak je vsetko v pohode.
zameraj sa skor na svoj osobnostny rozvoj a ked tak na hygienu, s nizkou by mali asi vsetky zeny problem. jedine zuby treba opravit, ak s tym mas problem, inak to urcite nebude take hrozne.

dievcacitajucelist
9. mar 2022

@tobias123321 môj ujo stále vravel, že chlap má byť len o niečo krajší od opice...žena má byť ozdoba muža....nechapem prečo máš komplexy a hlavne SEBAPOŠKODZOVANIE??? to už je varovný signál...pamätaj čo z toho, keď ma niekto krásnu tvar ale dutu hlavu, alebo prázdne srdce...zjavne nemáš vážne problémy, keď sa zapodievaš takými somarinami

tobias123321
autor
9. mar 2022

@denda007 môžem poslať súkromne foto do správy ? 😂

dadis
9. mar 2022

@tobias123321 U chlapov nie je taky dolezity vyzor ako charizma.

zuzahajdulka
9. mar 2022

@tobias123321 , mnohe baby krasavci doslova odpudzuju. Jednak preto, ze vacsina z nich su narciskovia a jednak preto, ze o neho furt musia bojovat s inymi zaujemkynami. V sucasnej dobe plnej smiesnych metrosexualnych hipsterov je normalny muz vzacnostou. Najsexi je prirodzenost, normalne spravanie, bez komplexov, bez predvadzania sa, bez ohurovania, ak si mily, pozitivny a nie ufnukany. Co sa tyka vyzoru, podla mna staci hygiena, ze si cisty, umyty, opraty, so zdravymi zubami a ostrihanymi vlasmi. 194 cm je bonus navyse 🙂. Crty tvare neries, tie su zaujimave pre tinedzerky.

denda007
9. mar 2022

@tobias123321 ale nieže sa zaľúbim🤨😀

kitycat
9. mar 2022

Škaredé tetovanie ta neskrasli

marion09
9. mar 2022

Poprosim ta o foto do spravy,odpoviem ti nezaujato,uprimne.

sszuzu8
9. mar 2022

Posli foto hneď ti dáme 100 dôvodov prečo sa mat rad

mabenn
9. mar 2022

@tobias123321 ja si myslim, ze vela zien - alebo celkovo ludi, neposudzuje krasu len zvonku, plus je to velmi individualne...ty sa mozes niekomu pacit, hoci by si bol aj objektivne skaredy, skrz svoju charizmu, osobnost, dusu...a na trvaly vztah o to aj ide, lebo casom vsetci zostarneme ajtak...na svojom sebavedomi urcite popracuj, hladaj sposoby a dokazy sam pre seba, preco si seba vazit, mat sa rad a stat za sebou

lyci
9. mar 2022

@tobias123321 mala som jedneho kamarata, tiez psych problemy, AD, a tiez si furt myslel aky je skaredy, hlavne o svojej tvari, vadili mu licne kosti a neviem co vsetko, a ze preto sa s nim ani nikto nerozprava. aj posilovat kvoli tomu zacal. tvar mal uplne normalnu, vobec nebol skaredy, ani na tvari nic, o com by sa dalo povedat, ze skarede. ale nedal si to vyhovorit. asi budes na tom podobne a myslis si to o sebe len ty

liz_lemon
9. mar 2022

mam v rodine pripad, ktory o sebe v mladosti hovoril, ze je skaredy ako pes (vobec to nebolo take hrozne), vzdy sa zalubil do nejakej baby, co ho chcela max ako kamosa, sebavedomie mal nizke, tak si zobral prvu, co ho chcela, o 10 rokov starsiu, uvaznil sa vo vztahu bez deti, a teraz ma po 40, a zrazu sa vsetko otocilo a idu po nom mlade baby, lebo ma svoj sarm, da sa s nim dobre pokecat, ma prehlad, je vtipny...ale uz je zenaty, a zenu nechce opustit, ked je uz starsia a ma zdravotne problemy
takze hlavu hore, kazdy chlap si moze najst zenu, len treba sebavedomie, zeny nepritahuju zufalci, co sa lutuju a neveria si

karolinakr
10. mar 2022

@tobias123321 pošli mne

karolinakr
10. mar 2022

@denda007 😅😅

karolinakr
10. mar 2022

Pošli mi foto najprv a poviem taky priklad : Miro Žbirka podla kriterii krasy by nikdy prve miesto nevyhral, ale z neho šlo strašne niečo sympatické, hrozne som ho mala rada..A ty nemusiš byr škaredý možno len preháňaš a nafukuješ.Ked maš 1.90 to je plus

santiago_segura
25. dec 2022

Škaredosť či krása sa nedá merať. To s tými zubmi som počul. Že to ženám vadí. Ale každý zabúda na to čo to stojí! Raz aj v TV zaznelo niekde že “slováci niesu na tom bohvie ako čo sa starostlivosti o zuby týka” a potom inde zase ministri vysvetlujú aká je na slovensku chudoba, ako málo zarábame. Práve to! Neraz sme sa rozprávali o tom s kolegami že čo sa deje že sú zubári tak strašne drahí. Za bežné úkony pýtajú 80-100€ a spraviť si zuby ako herec stojí tisíce eur. No kto má len tak tisíce eur len tak z fleku?
Tak v tomto majú niektorí muži výhodu že majú od prírody pridelelené pekné zuby. A kto ich má všelijaké krivé a štrbavé, môže platiť tisíce eur za zákroky.

lithrai
25. dec 2022

Kamarát, si ešte mladý. Snáď ti pomôže psychológ, aj kvôli sebapoškodzovaniu. Mám postavu ešte horšiu ako ty (píšeš, že máš mužskú), to aby som ťa aspoň trochu upokojil. Ja som ešte trochu vyšší, ale tenký ako slamka. Mám neprirodzene dlhé ruky a nohy. Nohy mám silné, ale mám krátky útly hrudný kôš (nie som vôbec "ramenatý" ako sa povie). Kupovať oblečenie je hotová tragédia. Zimná bunda, rolák s dlhým rukávom? Bavlnené nohavice? Som rád, že kúpim aspoň horko-ťažko nejaké rifle. A to tetovanie si za mňa nedávaj.

santiago_segura
25. dec 2022

Tak tak. Čo ľudia s nesúmernými postavami a 48-kami nohami? Nezoženú na seba nič. Ja ešte so svojou XXL postavou a 45-ami nohami som v norme obchodov. I keď na hornej hranici sériovo vyrábaného oblečenia. Ludia sa zvyknú posmievať škaredším že mumák, ťuťko, ale ani ťa neživia, tak nech. Tomu sebapoškodzovsniu nerozumiem lebo mne pud sebazáchovy nedovolí ani len výčnelok na koži odrezať. A niekto sa veselo seká. Niesom tapeta aby som sa tetoval. Pre mňa zbytočnosť.

zuzubb007
25. dec 2022

Nemyslim, ze tetovanie ti zdvihne sebavedomie, napriklad mne sa tetovanie absolutne nepaci za mna je to gicovina, ale zase nech si robi kto chce co chce, inac vysoky chlap je super, vacsina su maly trpaslici, treba pracovat a nebudes stihat sa sledovat a vsetko potom pride, hlavne ak byvas u rodicov tak sa osamostatnit tam je viac faktorov drzim palce

adrianka2606
25. dec 2022

@tobias123321 Moj manzel ma 197cm a mal od puberty az do dospelosti 67kg a to nejedol, ale zral. Teraz ma po 50tke a 110kg 😀
A vysoki muzi su urcite atraktivnejsi, ako ti co maju 160cm.
Tetovanie si nedavaj...

mimka2019
25. dec 2022

A práve preto máš len jednu "kamarátku"...lebo ženy nemajú rady mužov/chalanov, ktorí o sebe tvrdia, že sú škaredí...každý človek je pekný a každý niečim iným...tetovanie a svaly ti na kráse nepridajú...na kráse ti pridá iný postoj k sebe samému...Veľa šťastia!