Neochotná predavačka. Mám podať sťažnosť?

29. okt 2021

Dnes som mala nepríjemnosť s predavačkou, nakoľko som od nej chcela 40 plátkov šunky na chlebíčky. Odmietla mi to narátať, vraj za mnou čaká veľa ľudí a nemá čas. Povedala som jej, aby mi zavolala niekoho, kto ten čas má a drzo mi odvrkla, že možno vedúca čas má. Mám na ňu podať sťažnosť? Veľmi ma to urazilo.

lesnajahodka
29. okt 2021

Ak ti na tom tak záležalo, mohla si jej stať za chrbtom a rátať namiesto nej, ja by som zareagovala tak isto ako aj ona.💁

gladys_07
29. okt 2021

A bolo vela ludi…? Ak by tam chodil kazdy s takymi poziadavkami, neviem neviem

zmrzlinka2021
29. okt 2021

Pokial viem, pyta sa gramaz, nie pocet.
Ale jej povinnostou bolo sa zachovat profesionalne a povedat ti to slusne a s uctou. Ak to tak povedala, je to podla mna OK.

autor
29. okt 2021

@gladys_07 Nie je to môj problém, že tam bolo veľa ľudí. Každého má obslúžiť ako sa patrí a ako si zažiada.

autor
29. okt 2021

@lesnajahodka Asi ste tiež predavačka

autor
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 Vulgárna nebola, to by som ta urobila cirkus. Urazila ma jej arogancia.

mata1001
29. okt 2021

Ved ako krajala, predpokladam si stala oproti nej, mala si si to ratat...🙉

dudka121
29. okt 2021

Urcite by som isla za veducou a oznamila jej nech si svojich pracovnikov usmerni, ja si bezne pytam na kolecka a neni problem....nas zakaznik nas pan

janai1
29. okt 2021

Preboha 🤦‍♀️ toto je už fakt choré

autor
29. okt 2021

@mata1001 Ja som si pýtala už z nakrájanej

gabu_lienka
29. okt 2021

Nie nemas podat na nu staznost, nikomu nikde o tom nehovor. Usetris si hanbu a zamyslanie ludi nad tym, ci si normalna. Ale ano, mala ti nakrajat - 41 🤣 aby si sa zase mohla stazovat.

mogaa
29. okt 2021

ja síce momentálne tiež som predavačka, problém s rátaním by som nemala, ale úprimne ...naozaj ti záleží na tom či dostaneš 40plátkov šunky alebo 45?občas ak sa krája na tenko , sa jedne roztrhne - zarátať ti ho, či nie?🙂

autor
29. okt 2021

@dudka121 Určite na ňu podám sťažnosť

h2
29. okt 2021

Čo sa to s ľuďmi deje? Že sťažnosť?! No tak ju teda podaj, keď budeš potom šťastnejšia. Mohla si ju poprosiť, aby Ti odvážila jeden plátok, vynásobiť to 40-timi a vypýtať si výslednú hmotnosť.

bikarbona
29. okt 2021

Omg.... 🤦‍♀️

belllinka
29. okt 2021

@dudka121 lebo keby si dostala o kolecko viac, tak co by sa stalo? Boze, taketo buzeracie 🙄

zmrzlinka2021
29. okt 2021

Ak sa spravala arogantne, tak treba vzdy onamit veducej predajne, aby ju mohla napomenut, alebo disciplinarne potrestat.
Bez ohladu na poziadavku z druhej strany, pokial s nou komunikuje zakaznik slusne, ma vediet slusne a uctivo reagovat. Zakaznik je klient, vdaka nemu ona ma pracu, ma z coho zit, platit energie.

Kazdy chce tu neviem ake platy, ale pracovat uz nie

mogaa
29. okt 2021

nakrájanú ti ani nemôže rátať na kolečká, to prepáč ale to by ti z nakrájanej nerátal nikto....ešte ak ju krája na stroji tak ok, ale z nakrájanej?

renata1405
29. okt 2021

Ja by som sa ti tiez vysrala ratat 40ks platkov a nie nie som predavacka.A dokonca uz bola nakrajana? Tak to sorry ale ty si riadna truba.

lusilla
29. okt 2021

Ja som neni predavacka a teda zachovala by som sa rovnako, pyta sa gramaz nie kusy, absolutne prakticka vec, ma tam vahu nie pocitadlo odkrojenych kuskov na rezaci, ona ti to nie je povinna pocitat, to ze ti to mozno odvrkla je jedna vec, to ze jej veduca asi casu ma tiez ina vec je to tam system padajuceho hovna a ona to oddrie. Vies co ja by som ti dopriala aby sa ti kazdy druhy kus tej napocitanej sunky rozpadol a “nevyslo ti to” cisto za tvoju aroganciu.

h2
29. okt 2021

Čožé? Ty si si pýtala už z nakrájanej, aby Ti ona odrátala po jednom 40ks? Pri úvodnom príspevku som si myslela, že to mohla urobiť, veď kde je problém počítať si, keď krájam. Ale takto? Prepáč, to je ozaj prehnaná požiadavka.

snehulak77
29. okt 2021

Pýta sa vždy gramáž. Nepoviem, že ak chceš na raňajky 4 plátky šunky, tak som už aj ja pýtala. Ale 40 je naozaj dosť. Možno keby si sa Skúsila vžiť do jej situácie. Práce ma naozaj veľa, ani ich neobchadzaju choroby, bôle, zlá nálada. Ja viem, že my zákazníci si myslíme, že sme v tom obchode najdôležitejší, ale keby sme všetci mysleli na ostatných, tak by sa nám lepšie žilo. Určite by som nepodávala sťažnosti ani nič podobné. Možno by som sa na pani usmiala, povedala ze ju chápem, ale veľmi mi na tom záleží. Niekedy je totižto správanie ostatných zrkadlom toho nášho. Zvlášť ak už sme reagovali aj my a následná reakcia je ešte horšia...

kristina74
29. okt 2021

Tak toto mi este nenapadli, pytat si urcity pocet platkov sunky, tak ked potrebujem viac, ze robim nejaku oslavu alebo tak, kupim pol kula a vo sa zvtsi, pouzijem do varenia.
A ked uz, keby si ju milo poprosila, urcite by ti neodpovedala arogantne, ako si to tu opisala.
To sa fakt chces na nu stazovat, nemas co robit? A co konkretne ta tak strasne urazilo?

ovechkin
29. okt 2021

Ty musis byt strasne nestastna zena. Co sa to s ludmi deje?! Zadas absurdnu poziadavku a este budes podavat staznosti a strapnovat sa. Nejaka chudera, co sa potrebuje aspon na predavacke vyventilovat. Nabuduce budes chciet, aby ti to krajala pri tom ako robo stojku na hlave, lebo nas zakaznik, nas pan?

ivanka12311
29. okt 2021

Sa tej predavačke ani nečudujem tak isto by som reagovala darmo sa ty ofukuješ a sťažuješ nepoviem keby si pýtala 30-40dkg 🤦 žiadna predavačka ti to nebude rátať, pre jeho výsosť na chlebíčky

midori123
29. okt 2021

Akoze nie som predavacka, ale normalne mi zostal rozum stat nad tvojou poziadavkou🤦‍♀️
Si vies predstavit, ze by to takto zacali robit aj ostatni zakaznici?
A za chvilu si povies ze chces napocitat co? 50 ks fazule, 100 ks sosovice a 150 kvapiek z Lenoru?? Lebo vam ako rodine to bohato staci a viac nepotrebujes?
Ono ja tu pani predavacku aj chapem. Blba poziadavka= blba odpoved.

haley7897
29. okt 2021

40 plátkov šunky? Seriózne? Tak kúp balenu, tam vidíš koľko plátkov ma balenie. Tvoja požiadavka bola nonsense. Predávajú na váhu, jasne majú aj stanovené ceny podľa váhy. Co bude nabudúce, špeciálne nakrájať 0,6 mm hrúbku bravčovej a 0,4mm kuracej? Nonsense, sama si seba aj ju dostala do hlupej situácie

lesana25
29. okt 2021

Minule sa tu jedna chválila ako sa vyziapala na predavačky v jednote, že poobede nemali rožky. Nebola si to ty?

dudka121
29. okt 2021

@belllinka mne isto nic 🙂

marca12
29. okt 2021

Hlboko sa sklanam pred predavackami,co tie musia vsetko strpiet,ste si ich pomylili so sluzkami. A obdivujem aj teba v piatok si pytaj napocitat kolieska sunky? Je mi to smiesne,ze toto aj niekoho napadne 🤭 keby si mal takto pytat kazdy jeden zakaznik,tak by ma slak trafil stat v rade a cakat,kym kazdemu narata kolieska sunky. Ludia,ked sa uz stazujete,majte aspon trochu sudnosti a ludskosti v sebe.