Neprevzatá dobierka z H&M

lullka8
11. jún 2017

Zdravím, objednala som si tovar z H&M. Pisalo tam dodanie 2 - 3 dni, prešiel týždeň a tovar ešte neprišiel. Ja cestujem preč, takže ak neprevezmem tovar, vráti sa potom späť? Nebudú mi účtovať nejakú pokutu za neprevzatú zásielku? Ďakujem

bergsta
11. jún 2017

Kedy ti prisiel e-mail o dorucovani?

lenkuliak
11. jún 2017

skús zavolať na ich zákaznícky servis 0800 333363.. ja som tiež objednávala minulú sobotu a ešte nemám, no v piatok poslali mal, že meškajú s objednávkami a večer, že ju odoslali..tak rátam pondelok, utorok ju mám..kedy odchádzaš? ked tak zavolaj a zneň dodaciu adresu na niekoho, kto by ti to mohol prevziať

angelyana
11. jún 2017

Ja som minule objednavala a neprevzala som dobierku, lebo som sa pomylila a objednala zle cislo. Nedalo sa to zrusit a pani na infolinke mi odporucila neprevziat balik. Len by sa to nemalo stavat casto-max 2x, inak ti zablokuju konto.

lullka8
autor
11. jún 2017

No ja som rátala s tými vecami, že si ich vezmem a tak už som si kúpila iné. Skôr ma zaujíma že keď to neprevezmem, či mi nepošlú nejakú faktúru s pokutou alebo čo. V piatok mi prišiel mail že odoslané, zajtra idem preč

lullka8
autor
11. jún 2017

@angelyana takže nemala si z toho problém? A to si kurierovi povedala že nechceš prevziať?

bergsta
11. jún 2017

@lullka8 K tomu dodaniu - tie 2-3 dni sa tykaju dorucenia odo dna odoslania (ked Ti prisiel informacny e-mail). Nie dodania celkovo.
Co sa tyka nakladov s tym spojenych, idealne by bolo kontaktovat zakaznicky servis ako Ti poradila
@lenkuliak. Z obchodneho hladiska na uhradu nakladov na dopravu a balne narok maju. Ci to aj realizuju budes vediet, ked budes kontaktovat infolinku.

janette321
11. jún 2017

Nemaju narok na nic za neprevzatu dobierku . Ani ziadna pokuta ani nic ....

bergsta
12. jún 2017

@janette321 Preco si to myslis?

janette321
12. jún 2017

@bergsta lebo je to zakon a 10 rokov mam eshopy a dobierky sa mi nonstop vracaju a mozem si akurat tak piskat ... ☹

angelyana
12. jún 2017

@lullka8 ano, ked mi kurier volal, povedala som mu, ze sme sa s obchodom dohodli, ze neprevezmem balik a on "ok".

lullka8
autor
12. jún 2017

@angelyana ok ďakujem za radu

pretty_woman
25. jún 2022

@janette321 no nie je to tak, len ide o to či to chceš riešiť
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/143514-za-nep...