Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

zuz11
19. dec 2008

Ajet sa to cita 😉 hej ale Filip nie je netradicne 😀

lyongirl
19. dec 2008

Ayet nebol náhodou v tom seráli Čarodejnice? Je to pekné meno, už tam sa mi páčilo 😉

lucinka1104
19. dec 2008

zuz 😉
inak aj Sven je pekné

zuzana76
19. dec 2008

mne sa paci Vivien, Amelia z netradicnych, pre chlapceka Maximilian, ale to je trochu dlhe

slaviq81
19. dec 2008

mne sa zacalo pacit meno Alec. Uz len syn mi chyba 😀

s.bea
19. dec 2008

ahojte,mne sa velmi paci meno Kemal, Ryan, alebo Kolin.
co poviete niesu zlate??

🙂

timinka1984
19. dec 2008

moja dcera je timea nana, zacalo sa mi pacit valery-valeria
pradedko bol vendelin 😉

lyongirl
19. dec 2008

Ja mám známeho Vendelína a toto meno sa u nich dedí, čiže aj jeho syn sa tak volá

renka9
19. dec 2008

moja prababka bola Ursula,jedna babka Irena,druha Šarlota-to je velmi pekne.paci sa mi aj ceske Šárka.aj mamina sestra sa volala Šarlota,hovorili jej Lotka,no ludia rozumeli ze Lydka,tak nakoniec z nej bola Lydia,aj sme jej tak vsetci hovorili. 🙂

saska.t
19. dec 2008

Chcela som dat svojej dcere meno Mia, ale bohuzial sa tak vola uz 7 rokov moja havica 😀

lucinka1104
19. dec 2008

A Melanie,Megie, Samea, Jiohanna, Hanach

lucinka1104
20. dec 2008

Ešte ma napadlo , že Amy sa mi páči
V nemecku som zase mala kamarátov Afrim, Aron, Agron, Aret, Arzen, Besim, Lejla, Evelina, Tara, Zaira

mirrinka
20. dec 2008

v škôlke kde chodí moja dcérka sú Zaira a Xénia 😉

monuska_9
1. jan 2009

mne sa pacia netradicne mena ako napriklad: Lyah, Nico, Leo...tak isto sa mi paci jedno chlapcenske meno asi je ruske neviem presne: Sasu...zrejme by som ho svojmu dietatu nedala ale paci sa mi 😀 ..tak isto sa mi pacia chlapcenske mena s x...Maddox, Dixon, Lex, Maxx 😎

simonn
1. jan 2009

Ja mam dievcatko LAURU,ale paci sa mi meno KIARA,SHADIA.

cherries
1. jan 2009

neviem ci je to netradicne ale moje babo je Maxim len Maxim nie Maximilian .......................

vinka
1. jan 2009

Ja mám dcéru Vivien a syna Damiána.A teraz čakáme asi dievčatko a chcela by som Scarlet ale mužovi sa páči Chiara tak neviem čo vyhrá. 😀

lolalola
1. jan 2009

Netradicne moze byt ked aj z klasickeho slovenskeho mena spravite zdrobneninu. My sme si dali Dorotku a na matrike sa im to zdalo byt velmi "netradicne".Inac som planovala, že sa bude volat Sorina, ale to mi muz neschvalil..;o))A prva dcerka je Charlotte.

Kamaratka ma dceru Ameliu Saru a jedna znama ma syna menom Robin.

oskar75
1. jan 2009

Ahojte, ja mám dcérku - Olivia, a kamoška syna - Maxim 🙂))

kotenko
1. jan 2009

tak, kamaratke sa v nedelu narodil zdravy syncek, dali mu meno ANTONIO. chceli najprv SAMUEL ANTONIO, ale ostali iba pri "tonovi".

dadat
4. jan 2009

Ja ked som bola mala tak sa mi tiež nepáčilo moje meno Dáša, a to ani nie je nejake extra zvláštne. Proste sa mi nepáčilo, že som jedna z mála. Ale teraz by som ho za nič na svete nevymenila.
Ja poznam Artur, Aurel a mne osobne sa velmi pacia nezvycajne mena napr. Mia, Evelyn, Lilli, Enrico krásne sú tiež Nataša a Mateo

lucinka1104
4. jan 2009

Mathias, Methiu, Meg, Megan, Nelly,

nika.peska
14. jan 2009

Ahojte...Ja ked budem raz tehotna rozmyslam nad menami:Rebeca,Jessica a Chalise a chlapcovi by som dala meno Aaron,Brandon, Dilen

nika.peska
14. jan 2009

Ja keby som mala mat dievcatko volalo by sa bud: Jessica,Rebeca bo Chalise a chlapcovi by som dala meno Aaron,Natan,Brandon..

marcelllooo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia76
14. jan 2009

😉 Známa zmenila Slovenské Dáša na DASHA- keďže žijú v Mexikul 😵

erosinka
14. jan 2009

Kamoška dala meno synovi Egon

erosinka
14. jan 2009

A jedna známa dala meno dcére Vivien Emily

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea.m
15. jan 2009

môj synátor má v škôlke spolužiaka ktorý sa volá Xavier