• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Netradičné mená

28. februára 2017 
@dianna3571 krasne meno aj super skombinovane.
1. dec 2016 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Netradicne , to ano. ale naco dve???? :wink:
@dianna3571
1. dec 2016 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suelop No Natália sa páčilo a manželovi a Alexis je po mojom ockovi ktorý je Alexander :slight_smile: a ked bude veľka tam sama si môže zvoliť ako ju budú volať
1. dec 2016 o 17:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@larmimi áno máte pravdu skôr je to slovenska zaujatosť,neprijat nič cudzie....deti cítia srdcom,a srdcom si máme aj vyberať mena.....
28. dec 2016 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucipac mna by zaujimalo, akym srdcom vyberala meno mamicka, ktora pomenovala svojho syna Braien. Bolo to v clanku o prvych detoch roku 2017. To jej aj srdce nasepkalo, aby do zahranicneho mena pridala extra pismenko a trochu ich tam pomotkala?
Akoze sorry, ale nejde o zaujatost, ale o zdravy rozum. Nebudem predsa davat dietatu meno Thomas a volat ho Thomasko, ked existuje meno Tomáš a mozem ho volat Tomáško.
4. jan o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@warholette toto bolo tak trefne napisane. a s tym max suhlasim. Chudata deti s takym zbytocnym komplikovanim.
4. jan o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucipac ved v poriadku, ze srdcom. ale aj s davkou sudnosti. naco su tie cudne vymyslaniny mien, ktore maju slovensky ekvivalent. v nasom meste sa narodila cynthia s takym sedlackym priezviskom, ze je to na smiech. inak by to priezvisko bolo uplne v poriadku, no to meno ho akurat tak dalo nechtiac do popredia. a rucim vam, ze deti o "vynimocnost" mena naozaj nestoja. z praxe viem, ze za vyplod svojich rodicov sa vacsinou hanbia a meno si same komolia a zdrobnuju alebo pouzivaju prezyvku len aby sa tomu svojmu skvelemu menu vyhli....
4. jan o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@warholette a Braien je dokonca na adopciu.Mama sa ho vzdala.
5. jan o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka snad sa dostane do dobrej rodiny!
5. jan o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka tak nech ho ma niekto kto ho vychova slusne a so vsetkym co potrebuje. A mozno mu da aj "normalne" meno :wink: :slight_smile:
5. jan o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatimuska
Kunikunda je brutal :joy:
28. feb o 17:03  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok