Netradičné mená

cicushka
26. feb 2008

Su tu nejake maminky s detickami, ktore maju naozaj netradicne mena?

oslo1
27. dec 2017

@h2 Nie, necuduje sa tu nikto, Marian je velmi popularne meno a vacsinou sa uz kazdy aspon s jednym Marianom stretol. A az sa niekto nestretol, tak mu to strucne vysvetlim, ze na slovensku sa dievcenske mena (okrem Ruth) koncia na a, tz dievca by bolo Mariana. A az ma niekto ze posmesky, tak poviem, ze to meno zdedil po otcovi, potom uz kazdy zmlkne. Tos, kazdy si cti rodicov.

@obsadenemeno vies co, ani nehovor, si este pamatam, ked som chodila na porodnicu, to fakt bolo, ze cim mensia inteligencia, zubov v hube a financny prijem tym infantilnejsie mena. A fakt tie mena, ze Shantelle, Chantelle, a aka entel isli na dracku.
Kolega dal tiez take mena svojim detom, ma tri, pamatam si iba jedno, ze Sky. Kolegina ma Tajsu (neviem, ako sa to pise), tiez som sa to ucila asi pol roka.
Momentalne tu fici Sophia a viem, ze starsia generaci ma s tym problem, lebo vsak original je Sophie. Ale to bola asi jedina vyhrada, co som ohladom mien pocula.

obsadenemeno
27. dec 2017

@oslo1 teraz si spominam na chlapca co mal meno Loki ci Floki (GOT). Jayden ci Brayden mi tiez otvaraju nozik vo vrecku.

Inak zase badam, ze sa moda mien opakuje, kolega ma syna menom Dexter (velmi popularne meno v 70tych rokoch) a kamoska dala Rupert (aj ked zdrobnenina Ruppie mi pripomina indicku menu).

0silvia0
28. dec 2017

@h2 u nas v rodine je Marian velmi frekventovane meno. Mame dokonca 3 ks. Jeden pracuje v DE a tam si ho premenovali na Marosch, lebo skutocne ako pises im toto meno evokuje zenske meno Maria.

lucipac
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka92
30. mar 2018

@mirka285 No taka Shakira ma syna meenom Milan

kikataldikova
30. mar 2018

Neviem či aj pre vá budú netypické ale moji sú Ivan Svätopluk a mladší Samuel Izák 🙂

sabi97
17. apr 2018

@mischelka23 Viem že je to už pár rokov od komentáru :D ale môžem sa opýtať kedy oslavuje Arwen meniny? je to nádherné meno

katkakatarina006
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex93
24. okt 2018

@princia dobrý deň chcem sa opýtať keď máte dcérku Saskia mi chceme dať take meno, pokrstili Vám v kostole bez problémov? Alebo ste museli dať ešte jedno meno

drimonna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drimonna
24. nov 2018

@mravvcek Simona :D Sisi,Sofia,Sandra,Silvia...Atď

drimonna
24. nov 2018

@sabi97 nwm

drimonna
24. nov 2018

@mravvcek Simon,Šimon,Saman,Samo...

drimonna
24. nov 2018

@dianna3571 Poznám Jednu 😂😂😂😂

drimonna
24. nov 2018

@mana85 Bálint ty kokos...Valentín znamená Bálint

drimonna
24. nov 2018

@amiranolan WTF? Chudiatka :( Nolan ujde,ale Kilian? Kill me...

dianna3571
24. nov 2018

@drimonna a co je natom az take smiesne??

drimonna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drimonna
1. jan 2019

Augustus,Titanilla,Emir ( to sa mi páči)... Títus....atď

drimonna
1. jan 2019

@dianna3571 ? Nič

drimonna
19. feb 2019

@silvia74 Obi dve...Ako ste sa rozhodli?

drimonna
25. feb 2019

Poznám chlapca menom Kornél...+V rodine máme Chanel a Dáriusa

marty_4
25. feb 2019

@drimonna darius sa mi paci, podla mna je to pekne meno 🙂

chelseanelly20
18. máj 2019

Ja mám syn Ricardo Španielska a dcéra je Chelsea Nelly anglické

mamartinka
23. júl 2019

@rivatha ved nemusis dat Stela ale naprklad Stella z dvomi L.Mne sa paci nahodou.

viera173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mravvcek
13. sep 2019

Maminy a co tak Tiana ? 😉

lilith111
16. jan 2020

@elena111 dala ste meno Nikita nakoniec, viem uz je to 10 rokov 🙉🙊🙈 ja mam dceru Nikitu narodila sa v roku 2002 🙂

elena111
24. jan 2020

@lilith111 nie mam Sarah a Vanesu

1majinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz