Neuznaná reklamácia telefónu Samsung J5 2017

2057
24. nov 2019

Dobrý deň mám Samsung Galaxy J5 2017
Bol používaný krátko menej ako 2 roky čo je dĺžka záruky všetko bolo plné funkčné úplne super telefón a jedného dňa jednoducho prestal ísť nejde zapnúť, display poškodený nie je, obliatý nebol takže predpokladám,že základná doska nikdy nespadol ak áno tak len slabo mimoriadny pozor som dávala keďže naši ho na paušál zobrali a bol nosený nonstop v púzdre.
Naši ho zobrali do O2 na reklamáciu, ktorú nám neuznali ak chceme máme si ju vyplatiť avšak ako píšem telefón nikdy nespadol,nebol obliatý ani nič podobné...ako máme postupovať keď nám nechcú uznať reklamáciu? Prípadne má podľa vás takýto telefón ešte nejakú hodnotu?
Ďakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2057
autor
24. nov 2019

@bambulienka25 baterka je v poriadku 🙂 to sme sa tiež pýtali v O2

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2057
autor
24. nov 2019

@bambulienka25 tiež mám ten pocit že presne dva roky má vydržať teda asi dva mesiace chýbali do dvoch rokov

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2057
autor
24. nov 2019

@bambulienka25 ja mám už druhý telefón,ale ľúto mi je za tým Samsungom len leží v šuflíku a nefunguje a ešte stále ho platíme ...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nedielka
24. nov 2019

@2057 mám ten istý a frčí už tretí rok.. dvakrat rozbitý display..sklo asi 20x 😅 aký dovod zamietnutej reklamacie uviedli?

2057
autor
24. nov 2019

@bambulienka25 nie vôbec zamietli reklamáciu vraj je to naša chyba ale ako píšem nespadol ani nič iné ...

2057
autor
24. nov 2019

@nedielka aj tento išiel úplne dokonalo všetko v pohode až do toho dňa dôvod uviedli že to je naša chyba...

wandaw
24. nov 2019

A máš od neho fakturu? Obrať sa priamo na servis Samsung.
Čo ti napisali do diagnostiky?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
24. nov 2019

@2057 dajte ho do neautorizovaneho servisu tam vám ho opravia

wandaw
24. nov 2019

@nika82 určite ho neopravia v ramci záruky.

2057
autor
24. nov 2019

@wandaw faktúru máme neviem presne čo uviedli rodičia to riešili ale viem že neuznali

gamakage
24. nov 2019

Ak nejde zapnúť je to software. . to sa stalo aj mne tiež na Samsungu .. našťastie ešte počas záruky takže to opravili v pohode (len nahrali nový software) ... Ak je po záruke tak samozrejme bude každý chcieť aby ste si to zaplatili (možno ešte priamo nejaká predajňa samsung by bola ochotná to urobiť zadara ale samozrejme treba priniesť bloček a záručný list) . skôr ide o to aby ste to zbytočne nepreplatili. Spýtala by som sa aj inde koľko to vyjde a vybrala najlepšiu cenu ..

2057
autor
24. nov 2019

@gamakage môže byť neviem nevyznám sa v Tom, ešte je v záruke ale neuznali nám to

monkop
24. nov 2019

Nám sa stalo to isté presne so samsungom j5 a presne 2 mesiace pred skončením záruky... Avšak mne v o2 dali záručný list s ktorým som išla priamo do samsung v avione v Bratislave kde to opravujú a do druhého dňa bol telefón opravený, nahratý nový softvér a ešte aj baterku vymenili... A všetko v záruke, nič sme nedoplacali....

2057
autor
24. nov 2019

@monkop nás nikam neposlali len sme ho tam vzali aj so zárukou povedali že sa nato pozrú a dajú vedieť o také dva týždne volali že to neopravia lebo je to naša chyba a že keď chceme opravia ale zaplatíme plnú sumu tak sme šli po neho a to je všetko...

lyci
24. nov 2019

@2057 zavolaj vasim, nech ti precitaju dovod zamietnutia opravy v zaruke, lebo toto nema zmysel takto tu riesit

gamakage
24. nov 2019

@2057 tak to je divné .. ja som to mala našťastie cez Nay tak tam to opravili hneď .. skúsila by som teda určite priamo servis Samsung aj s bločkom (faktúrou) a zaručným listom

monkop
24. nov 2019

Áno aj ja by som išla priamo do samsungu sa opytat

miskakyska
24. nov 2019

V čom má mať akože nefunkčný telefón hodnotu?🤔....nechceš hádam povedať,že ho chceš taký predať?...alebo ešte lepšie.??darovať za poštovné😁......takých predajcov by tu bolo😁

ddaassuullaa
25. nov 2019

ach jaj, precitaj si svoje prava pri uplatnovani reklamacie. pokial chces expertny posudok, tak ten si musis zaplatit. nevies uviest ani dovod zamietnutia reklamacie. tak toto sa tu teraz riesi pokus o darovanie ineho tlf alebo co?

ddaassuullaa
25. nov 2019

a hodnotu nema ziadnu. je taky prebytok tlf, ze nefunkcny ti je na dve veci. tak darovat nejakemu kamosovi, nech si da opravit