Nevidno srdiečko v 9tt

nikolatr
19. dec 2018

Som v 9 týždni a doktorka mi povedala že nevidno srdiečko o dva dni mám kontrolu, no bojím sa čo povie.

baby213
19. dec 2018

@nikolatr ahoj, ja som presne to iste co ty prezivala pred tromi rokmi.Mna zavolali na kontrolu az o tyzden.Teraz bude mat maly sibal dva roky 😉 treba sa pozitvne naladit a bez stresu aj ked je to tazke.Kazde babatko sa vyvija individualne nie podla tabulky.Drzim palceky aby to vsetko dobre dopadlo 😘

danielanicka
19. dec 2018

Ja som takisto. V piatok mi brala sestricka krv a zajtra idem znova. Nebolo vidiet srdiecko, tak testujú či rastie HCG. Dr. mi vravela, ze ovuláciu som mohla mať neskôr. No uvidíme. Tebe prajem nech všetko dobre dopadne

mirola
19. dec 2018

Aj moj takmer 7 mesacny terorista co v noci 15x vstava bol najprv nebijuce srdiecko, kde som uz mala ist na kyretaz...

ona12
19. dec 2018

@nikolatr ahoj toto som zažila aj ja pred 2 týždňami....mňa nechal čakať týždeň ale sám mi povedal,že keď v 9-tyzdni nebije srdiečko tak nebude ani o týždeň...nedúfala som,že sa to zmení...ľudia v mojom okolí ma utešovali,že sa ešte rozbúcha srdiečko ale nie.Sla som na sono s tým,že už nebije...keby som verila a dúfala,asi by to bolo horšie.Vo štvrtok mi to oznámil a minulý pondelok som bola na zákroku.

veppa
19. dec 2018

pred 6 rokmi som zazila to iste, ani HCG mi nepodskocilo ako malo, a uz som bola na prijime na kyret, ked kontrolne sono potvrdilo,ze akcia srdca je pritomna. Drzim prsty a nadej umiera posledna a to doslova...

anielslza
19. dec 2018

@nikolatr ahoj minuly rok v decembri som išla k doktori stim ze mi meska menzes dr.mi povedal ze tam vidí tehotenstvo ja som bola šťastná ale hovori ze bi mu malo biť už aj srdiečko ale dal mi neake vitamíny a o tizten ma zavolal znova zaz mi dal ďalšie vitamíny a zavolal ma 8.1.2018 a vtedy mi povedal uz to nemôžem odkladad mohlo by sa stat nieco vam tak som isla na zakrok a povedali mi ze o 6 mesiacov môžem otehotniet znovu no ja som zistila ze som tehotna opet ten to meciac a teraz som mala spontany potrat a stavila som try dni v nemocnici tak ze ja mam stim zle skusenos ale tebe silno drzim palceky nech tito vide nikolatr.

nikolatr
autor
22. dec 2018

Tak nakoniec nič s toho nebolo, včera som podstúpila kyretáž., a je po šťastných Vianociach.

natali8581
22. dec 2018

To ma veľmi mrzí 😫😫😫

anielslza
22. dec 2018

@nikolatr ahoj velmi ti drzim vsetky palceky nech ti to dopadne dobre

anielslza
22. dec 2018

@baby213 veľmi ti dakujem .

anielslza
22. dec 2018

@baby213
@mirola
@ona12
@veppa vemi vam vsetkim dakujem a ostatným drzim palceki ved aj man bude dobre a prajem šťastné a veselé vianoce.

anielslza
22. dec 2018

@ona12 to ma velmi mrzi ja ta velmi dobre chapem ja som to tento rok mala 2 krat.

anielslza
22. dec 2018

@nikolatr ved ani neviem čo povedat bed silna 😳😳😳

baby213
22. dec 2018

@nikolatr velmi velmi ma to mrzi 😢 posielam ti vela pozitivnej energie nech to zle nejak rychlo prejde, nech sa rychlo cez to dostanes a mas uz len pekne chvile a radost z tehu 😐✊❤🍀

baby213
22. dec 2018

@anielslza ❤😢 mas velmi smutny pribeh.Je mi to naozaj velmi luto Zelam vela stastia pri dalsom tehu aby to uz vyslo a tesila si sa zo zdraveho babatka 😘

aritana
19. nov 2020

@baby213 ja som tiež v 9tt a Dr nevidela akciu srdiečka, dala mi čas do utorka že mam prísť na kontrolu. Dr bola však skeptická. Alw ja stále verím,že to vyjde. Mam za sebou zamlčaný potrat vo februári tohto roku už.

nikolatr
autor
23. nov 2020

Ďakujem vám veľmi pekne.... Ale našťastie sa mi podarilo otehotnieť a 3.2.2020 sa mi narodila krásna zdravá dcérka

aritana
23. nov 2020

@nikolatr to je krasna sprava! tesim sa s tebou