Neviem ako ďalej, cítim sa osamotená, nepotrebná, neužitočná

10. nov 2019

Zaujimalo by ma ci sa tu najde niekto kto ma podobny problem ako ja - citim sa osamotena, nepotrebna, neuzitocna, degradovana proste na samom dne. Casto ma zavalia vlny placu a strach zo vsetkeho a aj to ze by som sa radsej odpratala zo sveta. Absolutne neviem ako s takym niecim bojovat napriek tomu ze ma druhy ludia takto donicili

suesue1983
10. nov 2019

Navštívte odborníka

zuzikak
10. nov 2019

Moja zlata toto co.popisujes su jasne znamky depresie a to celkom slusnej. Ak ti uz emocie prechadzaju do vln placu, je cas vyhladat odbornu pomoc a to co najskor. Dnes je vikend ale v pondelok pekne zdvihni telefon a objednaj sa urgentne na sedenie. Lekar uz zhodnoti a poradi ti. Toto nie je len nedostatok cinnosti, ci sebalasky. Prosim do zajtra to vydrz a ries to.

katkami123
10. nov 2019

Dosť silne depresie, ale dajú sa liečiť 🙂 držím palce, ty to zvládneš a budeš sa opäť usmievať. Len určite chod za odborníkom, nie je to žiadna hanba, každému sa niečo také môže stať.

tatiana74
10. nov 2019

Ahoj. Ak ste z Trnavy... viem poradit kvalitneho odbornika.

lienoccka85
10. nov 2019

Najlepsie co mozes urobit, je ze ked budes mat taketo nejake stavy tak sa snaz ukludnit, nadych a vydych, ktomu by si mohla ist este aj na nejake kvalitne psych. vysetrenie.

klarissa25
10. nov 2019

Smer psychlog 😉iné sa nedá poradiť ak to bude horšie tak rovno psychiater 😉

sara07
10. nov 2019

objednaj sa u psychologa, hned do telefonu povedz aj prečo takto ako si tu napísala to stačí
skus si kupiť psika alebo ked sa nedá tak do utulku ist pomôct, povenčit, ked na tom budeš lepšie môžeš pomáhat v detstkom domove, hosipic, domove dôchodcov - tam žiadne zadky utierat nebudeš, ale napr hrat človeče, karty, pokecat si, čitat, poropravat , učesat a možno nájdeš zmysel života ked prídeš a oni sa na teba usmeju

3009
10. nov 2019

smer psychiater, hneď zajtra sa objednaj. Toto je depresia a veľmi silná. Tu už psychológ nepomôže. Psychiater ak zváži, tak ťa aj on pošle psychológovi. Nečakaj lebo to sa bude každý deň len zhoršovať až nebudeš vedieť stať ani z postele a nepôjdeš medzi ľudí. Ihneď konaj.

zuzi56
10. nov 2019

Zajatí hneď za psychiatrom, dá ti lieky a budeš sa cítiť ako nový človek , majú aj nežiadúce účinkami, tie po mesiaci prejdu
Mne lieky zabrali po dvoch mesiacoch, je to individuálne

1didiana1
11. nov 2019

ak mas az taketo stavy a tak casto, tak by som to nenechavala len tak, ze to proste zmizne samo. podla mna by si sa o tom mala s niekym porozpravat, hlavne s nejakym odbornikom

zuzzinka
11. nov 2019

Zdvihni sa, oblec sa a chod von. Prechadzky, beh, v prirode, v meste, hocikde za kazdeho pocasia. Nie je nad lepsie antidepresiva. Ver mi..mna to zachranilo a uz je to ako droga, telo si pyta endorfiny. Urob to sama pre seba a nelutuj sa, lebo to ta bude tahat len dalej ku dnu. Pozri si modre z neba a podobne, aby si videla, ze nie si na tom az tak zle, este stale totiz moze byt horsie. Drzim palec. 🌞

nini1010
11. nov 2019

Mate deti,rodinu,pracu,domacnostzaujmy?asi nie,lebo normalna zena mama taketo pocity nema lebo na ne proste nema cas.Mam pocit ze mate vela volneho casu.takze skuste proste psychologa.

sandokanka36
11. nov 2019

rozhodne si myslim, ze by ti moc pomohlo, ak by si sa o tom proste mala s kym porozravat. a mohla by si si aj najst nieco, co by ta tak povediac aj bavilo, aby si mala taku zabavku a mala ako travit cas