Neviem, čomu sa mám ďalej v živote venovať.

nini1010
10. aug 2019

Zacnem takto.Uz dlhsie pocitujem potrebu zacat nieco tvorit,ale neviem co.Chcela by som sa zacat venovat niecomu kreativnemu,niecomu co by mi davalo zmysel,co by ma naplnalo ale neviem comu.Mam pocit ze nic zaujimave neviem robit.Ani neviem ci by to malo byt vyslovenie vyrabanie niecoho alebo robit nieco nove,v zmysle nejakeho hobby,prace.Aby ste rozumeli.Som momentalne na materskej,ale uz dlho som citila aj v praci tuto potrebu.Pracujem roky v korporate,velmi slusne zarabam,mam za sebou manazerske pozicie,ale uz ma to nenaplna.Nie je mojim cielom sa tym teraz hned zivit,nepotrebujem to,ale skor najst nieco zmysluplne,co by ma bavilo,naplnalo.A tak by som sa chcela opytat tych z vas,ktore ste takto otocili svoje pracovne kormidlo,ako ste prisli na to,ze prave toto jeto prave pre vas?Ako ste zistili comu sa chcete venovat,co vam dava zmysel?A odkial ste zacali? Citim ze to potebujem ale neviem odkial zacat.Uz velmi dlho nad tym uvazujem.Dakujem za vsetky zmysluplne komenty a inspiraciu.

jajka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majuska167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka113
10. aug 2020

Ja som na materskej a stále rozmýšľam čo budem robiť potom keď budem mať nastúpiť do roboty. Do starej práce nastúpiť nechcem. Skoro 8 rokov som robila v administratíve to posledné asistentky a všetko čo bolotreba za nič ma tam nikto nemal a za minimálne prachy.
Vždy som túžila byť sama sebe paňou aj keď makať ale pre seba. Neviem cimamist cestou krása a zdravie-manikura, kozmetika,kaderníctvo to ma bavilo. Alebo skôr si otvoriť nejaký podnik aj po tom som túžila.
Ale všetko chce počiatočný kapitál, ktorý žiaľ nemám.
Mám na to ešte skoro 2,5 roka ak nebude druhé bábo ale už nad tým rozmýšľam skoro 2 roky a stále neviem...
Nejaká rada/y? Ďakujem

kaya7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jess2019
24. jan 2022

@nini1010 mňa by aj spätne zaujímalo ako sa to u vás vyvinulo? 🙂