• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
určite keď bude možnosť,tak si ju kúpim,prečítala som o čom je a zaujalo ma to :dizzy_face:
30. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz
autor
piekla som štriclu kakaovú :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je raz- dva pozriem ti to zajtra v tej knižke ale teraz sa idem venovať mužičkovi :confused: pozerá mi cez plece :grinning: tak dobrúúúúúúúúúú :dizzy_face:
30. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz
ahoj luci už sa vam bliži oslava :slight_smile: už sa tešite :wink: nech vam dobre dopadne, možno sa ešte do tedy stretneme :sunglasses: :sunglasses:
31. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz
Ahojte,mám na nič náladu,lebo idem do práce poobede :frowning2: ale jedno ma teší,že je zajtra voľno a v stredu idem do školy s našou malou školáčkou :dizzy_face:
31. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz
autor
Ahojte
danielka aj sa teším aj sa obávam lebo počko bode asi na prt a máme mať 35 ludíííííííííí :astonished:
luci napíšem do IP čo si xela :wink:
31. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz
a možno bude pekne no to bude teda oslava riadna :slight_smile: :wink: čo ste neboli na vatre decka tam jak jašili
31. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz
Luci vďaka :slight_smile: a tie dudlíky ma riadne pobavili :grinning: a dúfam,že ti muž nezakáže sem chodiť :sweat_smile:
31. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz
ahojky,varím rizoto a moc sa mi nechce :unamused: ešte že máme voľno,aspoň nejaká radosť v tom živote :sweat_smile:
Luci oslava sa vám blíži,čo ste kúpili malému? :slight_smile:
1. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz
autor
ahojte dadka robili sme na dome ,aby bola terasa a maly neposlúchal :confused: no dostal trojkolku ,ale už pred 2 mesiacminech využije dala som mu spraviť tortu, ja mu robim plienkovú a zaplatíme mu plávanie na zimu, a kopec oblečenia ale to musím kúpiť tak či tak :sweat_smile: a dostane autá od babiek a odrážatko
1. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz
bude z neho moreplavec :wink:
1. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz
autor
no dúúúúúúúfam že sa ktomu moru aj dostaneme ,lebo lietadlá nelietajú ako to tak sledujem :rolling_eyes:
1. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz
a cez akú let.kanceláriu idete?
1. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz
či cestovnú :grinning: ja som polepeto
1. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz
Luci a to kedy letíte? :sweat_smile:
1. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz
autor
maly konečne zaspal dalasom mu diso keks jaky bol jak čubro :astonished: ešte nemáme nič zajednané čakame na last minit po oslave ale teraz neviem :unamused: Dobrú idem pekne vystroj krstniatko do školy :grinning: aj Mužova neter ide už som jej nabalila kapsičku plnu sladkostí a vecí do školy :wink:
1. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz
čubro znamená špinavý? :grinning: :confused: tak dobrúúúúú :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz
autor
Ahojky ano ,učubrany je špinavý :grinning:
2. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz
autor
ako miška v škole ?
2. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz
ahoj,no keď sme sa blížili k pavilónu,tak sa rozplakala,že chce ísť domov,ale vysvetlila som jej ako sa veci majú,že do školy musí a bla bla,tak sa ukľudnila a bola potom ok,moja zlatá cica,taký malý vrabček to je môj :grinning: :dizzy_face:
a ty ako? všetko nachystané na oslavu? :wink: malý poslúcha?
3. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz
autor
ahojky ešte zdaleka nie ,ale čo už budem dorábať asi až do nedele :grinning: a malý je celkom kultúrny :sweat_smile: chvílami :confused:
prosím ťa kedy sme to dostali tu mrchu viem že bol piatok asi už 3 tyždne ? no neviem či mi to na tú dovolenku aj nepríde :angry: ale moje 2 tyždňové meškanie no možno to neako s pomocou vitamínu C oddialim a budem kojiť jak ďas aby to neprišlo :grinning:
3. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz
no vychádzajú nám na toho 11.9.,kedy letíte? Luci aké 2 týždňové meškanie máš? :sweat_smile: :confused:
3. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz
autor
ja stále mám namiesto 28 cyklu 42 dní :confounded: ale už mi to nevadíííííííííí ked mám drobca :grinning: aspoň šetrím :sweat_smile:
4. sep 2009 o 06:46  • Odpovedz
autor
luci ešte nemáme nič zajednané čakáme na last minit -pobalím a idem :grinning:
4. sep 2009 o 06:47  • Odpovedz
a ty čo tak skoro hore? :confused: malý nespinká? :slight_smile: 42 dní,dlho dlho to je :sweat_smile: tak nech vám vyjde tá dovolenka čo najskôr,že tu nebudem dlho sama :grinning: :sunglasses:
treba mi ísť na nákup,moc sa mi nechce,ale idem,treba nám aj mäso a darček pre segru,zajtra oslavuje narodky :wink:
4. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz
autor
ahoj segre všetko naj k narodkám :grinning:
4. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz
ahoj luci v nedelu nema pršať .len ma byť 19 stupnov ale to stači :slight_smile: nech vam to dobre dopadne potom popišeš detaili :sunglasses: :wink: ozaj minule sme sa stretli s malim merkovala ho tvoja mamina aky mal noštek dorantany
4. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz
autor
ahoj no ved on stále kdesi lezie, uteká a potom padá ale už to má pekné :wink: potom dám fotečky :sweat_smile:
4. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz
autor
som rozmyšlala nad tvojim problémom s fotkami a napadlo mi že ked odfotíš tak hned vo fotáku fotku príblíž, zmenši potom bude menšia a snád sa mesti sem na koňa :grinning:
4. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz
no vyskušam to a zabudla som sa opytať ake menu mate na zajtra :slight_smile: :wink:
5. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz
Ahoj. ja som tiež Lucka
5. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.