Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
5. sep 2009

Ahojte,no konečne sa niekto pridal,vitaj Lucka,som rada 😵 a povieš nám niečo o sebe? 😉

linka
5. sep 2009

Luci díky za blahoželanie 🙂 iste máš plné ruky práce na zajtrajšok,tak nech vám všetko dobre dopadne a Sebastiankovi prajem vštko len to naj naj naj a hlavne veľa zdravíčka 😵

luciankasebastianko
autor
5. sep 2009

ahojte vitaj Lussy 😉 dakujem Lucka aj ja za blahoželanie som len na skok mame tu navštevu maleho krst.rodičov budu tu spať tak sa budem venovať zajtra snáď večer ked bude klud a budem vládať niečo napíšem 😉

linka
5. sep 2009

Luci a hoď aj nejaké fotky potom 😉 ak chceš samozrejme 😉

lussy23
6. sep 2009

Ahoj. Ďakuje za privítanie. Rada vám niečo o sebe poviem. Jasom sestra jednej baby, ktorá sem tiež píše. Možno ma niektoé ,,poznáte" z témy Michael Jackson. Rada kreslím a pečiem. Naša majsterka je však naozaj hrozná ☹ A všetci sa mi posmeivajú. Čo mám robiť?
Ale rada s vami pokecám.

laurinkadanielka
6. sep 2009

ahoj a prečo sa ti posmievaju

linka
6. sep 2009

lussy kolko máš rokov?

luciankasebastianko
autor
6. sep 2009

ahojky o chvílu to vypukne 😉 http://www.facebook.com/album.php?aid=5662&id=1... pozdej dám ďalšie

linka
6. sep 2009

Luci ty máš ešte čas sem prísť? 😀 pekné,jak malá svadba 😅

laurinkadanielka
6. sep 2009

ahoj super išli sme aj okolo baloniky boli pekne kto ti robil taku peknu tortu 😉

luciankasebastianko
autor
6. sep 2009

ahojte na vás mám čas vždy 😀 a tortiu robila jedna cukrárka z Ozoroviec bola výborna 😝
luci aká si nová a pekná 😕

laurinkadanielka
7. sep 2009

ahoj luci prajeme všetko najlepšie sebastiankovi k narodkam 🙂 vela zdravička,štastička a nech poslucha maminu a mamine pevne nervičky,lebo ty naši špunti nas vedia niekedy vytočiť 😉 😀 😀

lussy23
7. sep 2009

Ahoj. Tiež prajem Malému Sebastiánkovi všetko najlepšie. Inak veľmi pekné meno.

luciankasebastianko
autor
7. sep 2009

ahojte ďakuvala 🙂

laurinkadanielka
7. sep 2009

a ako dopadla oslava?mali dostal ale vela darčekov 😉 dobre poslucha 🙂 😀

linka
7. sep 2009

ahojte,tak aká bola oslava a budú aj fotečky? 😉

linka
7. sep 2009

už som pozrela,toľko darčekov pokope som už dávno nevidela,paráda 😵 určite nevedel čo skôr rozbaliť a s čím sa hrať 🙂

luciankasebastianko
autor
7. sep 2009

ahojky no bol úúúúúúúúúúúppppppppplllllllllllllne bez seba 😀 ale bol statočny na to kolko bolo ludí 😅 inak všetko vyslo na 100% 🙂 nakoniec aj to počko

linka
7. sep 2009

Luci a z tortičky mi pošleš?mňam dala by som si 😝

linka
7. sep 2009

srandujem 😀

luciankasebastianko
autor
8. sep 2009

"kúsok torty" posielaaaaaaaaaaaaaaaam 😲

linka
8. sep 2009

ahoj,dnes som si chcela kúpiť rifle a myslíš,že som kúpila,to sú obchody,samé detské veľkosti majú 😠
čo ste dnes robili? malý ako? 😉

luciankasebastianko
autor
8. sep 2009

ahojky dnes sme boli zajednať tu dovolenku 😀 😀 😀 ideme na Malorku 😎 jjjjúúúúúúúúújjj teším 🙂 letíme 12-sobotu dúfam, že ta mrcha nepríde ani mne ani tebe 😀
asi prídem nakúpiť k vám hlavne topánky potrebujem malé 35-36 😒

laurinkadanielka
9. sep 2009

super tak nech vam to vyjde 😎

luciankasebastianko
autor
9. sep 2009

Ďakujeme 😉

laurinkadanielka
9. sep 2009

a lussy sa nejako nechce s nami popisať ☹ 😒 už si to vzdala?

laurinkadanielka
9. sep 2009

a na kolko dni sa idete slniť 😎 😎

linka
9. sep 2009

ahojte,Luci no paráda,aj ja chcem ísť 😀 užite si to teplo,lebo keď sa vrátite,tak tu už možno bude riadna kosa 😅

luciankasebastianko
autor
9. sep 2009

ahojky no čertik zaspal až o 22:00 😒 a ja tiež teraz som sa prebrala 😕 a idem znova dakujem no dúfam že bude teplo a pekne ale hlavne že bude tata s malym 🙂 odpadám dobrúúúúúúúú

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre