• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte,vítam ťa Lucka :slight_smile:
Luci čo si varila? my sme teraz prišli z nákupov,všade veľa ľudí :confounded:
23. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz
autor
ahojte a vitaj lucka, varila som granadyr alebo ako sa to píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som dnes na kontrole priedušky o.k. ale tie hnačky no dúfam, že prejdu ked doberiem ATB a brala nám aj ster tak uvidíme :confused: čo ste kupovali papať ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz
ahojte no mne sa dnes s varenim nedarilo svokra my zarobila na palacinky ale podarili sa my len 3 tak som zarobila na tarhanu ale ani ta my moc nevyšla uvidim čo budem zajtra variť dajte tip :unamused:
23. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz
autor
luci to už plánujete dhuhé Natálka poslucha ? ja si to neviem ani predstaviť s mojim mrchošom :angry: :grinning: a odkial si ?
23. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz
no aj my hnačkujeme ale zo zubov pred chvilou som dva razy prebalovala ale už buva idem aj ja :slight_smile:
23. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz
autor
dobrúúúú Dada
23. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz
autor
ahojte ja som dnes varila morčacie prsia na šampinonoch a ryžu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz
autor
ideme so TO trochu pokúpiť trochu odychnuť bez malého :grinning:
24. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz
ahojte a ja som nevarila nič,prišla som z práce a nič sa mi nechce,tak sme si objednali pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz
autor
mňam pizza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som dnes chcela ísť s mužom :frowning2: ale nakoniec budeme doma
24. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz
prečo Luci? čo vám to prekazilo?
24. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz
autor
luci najskor sme maly isť na tovar pre muža a stade som sa xela zastaviť na pizzu,ale muž čakal ešte jedného klienta a ten je ešte unás ,takže pojdeme možno zajtra :wink:
24. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz
ja idem zajtra do nočnej :frowning2: čo zajtra varíš? ja kurča,len neviem na aký spôsob,lebo muž má nariadenú od dr.diétu na mesiac :confounded:
24. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz
autor
lucinka navyší čas skúsiť super dietné kurča na kg soli :wink:
24. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz
autor
nám ostalo zo dnes :slight_smile: možno koláčik :sunglasses:
24. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz
Luci a koľko soli dávaš?
24. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz
čaute,ako ste strávili dnešný deň? ja sa chystám do nočnej,no veľkú radosť nemám :frowning2: už aby bol piatok
25. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz
autor
ahojte luci pre teba :wink: http://www.dobre-recepty.sk/detail/4281-kura-na-soli/ :grinning: boli sme v kúpeloch bolo super a dnes chodil ježiško a doniesol nám Dolce gusto :slight_smile: zajtra sa teším na super kafé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz
ahojte no my sme včera varili aj vonku boli aj mrkotili no luci to je dobra kavička dobre posluchaš ked už chodil ježiško :slight_smile: pridem na kavu ale srandujem :wink:
26. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz
čaute mamky :wink: som totál vyradená,sa cítim jak pred popravou,už dávno sme nemali nočné a zvykať si zas to bude tvrdé,ale dajak vydržím,Luci díky za recept,niekedy vyskúšam a nie je to slané? :confused: kúpele by som brala hneď,vy sa máte :dizzy_face: a na kávu prídem aj ja :grinning:
26. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz
a pozerám,že nová Lucka dnes našla pozitívny tehu test,gratulujem :slight_smile:
26. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz
autor
ahojte Luci to kura fakt nie je slané ešte ho musíš posolit ked ideš jest ta sol je len podložie ,aby tam stekla masnota a nepripálilo sa :slight_smile: Lucke gratulujem :wink: či sa sem ešte pozrie ? :unamused: a na kávičku prídite :grinning:
26. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz
ahojte,kde ste baby,nejak na to kašlete :grinning: ja viem,deti vás zamestnávajú :wink:
ja celkom v pohode na nočnej,až som prekvapená,že sa mi nechce spať :confused:
27. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz
ahojte no ja som dnes v posteli je my zle niečo ma obchadza mam krče a boli ma cele telo ešte že je muž doma teraz sa my trochu ulavilo dufam že to mala nedostane
27. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz
autor
ahojte veru veru luci mne ten maly dáva zabrať PC zapnem až večer :frowning2: nes som robila aj vence a bola som aj na cintoríne, takže niečo už mám vybyvené :wink: ešte v nedelu ideme plohroboch :confused: musím isť zajtra asi nákupiť zásobi sa míňajú :angry: :grinning:
danka tak nech to rýchlo prejde :wink: mna to držalo skoro tyždeň ,ale mne nemal kto postrážiť malého tak som to nemohla vyležať :confounded:
27. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz
ahojte no dnes je my lepšie ideme do mesta kupit nejake vence :wink:
28. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz
čaute :wink:
Dadka,tak nech ťa to obíde,aj na mňa sa lepí nejaká nádcha či čo :confounded: :confused:
Lucka ty si šikovná,že máš vence porobené,ja som schopná kúpiť iba sviečky,na vence sú babky,mami... :wink:
nočná ok,ešte dve a víkend :dizzy_face:
28. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz
autor
Ahojte tak luci nech ti to rychlo ubehne a potom bude relax :slight_smile: dada super že ti je lepšie :grinning: boli sme dnes zachvílku vonku a tak už je to zle ked je tak skoro tma :confounded: no hral sa dnes celkom zlatučky bol -dobre sa vyspinkal poobede :dizzy_face: nech je už letooooooooooooo :sunglasses:
28. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz
ahojte no veru nech už je teplo aj my sme včera boli vonku mala my uteka len na ihrisko ale nešli sme tam ale zašpinila sa aj na dvore a len po blate hu bavi behat
29. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz
čaute,už zas chcete leto? veď nedávno skončilo :grinning: viem,že pre deti je lepšie teplúčko,ale aj v zime sa dá pošantiť,napr.na snehu :slight_smile:
29. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.