Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
23. okt 2009

ahojte,vítam ťa Lucka 🙂
Luci čo si varila? my sme teraz prišli z nákupov,všade veľa ľudí 😖

luciankasebastianko
autor
23. okt 2009

ahojte a vitaj lucka, varila som granadyr alebo ako sa to píše 😝 bola som dnes na kontrole priedušky o.k. ale tie hnačky no dúfam, že prejdu ked doberiem ATB a brala nám aj ster tak uvidíme 😕 čo ste kupovali papať ? 😝

laurinkadanielka
23. okt 2009

ahojte no mne sa dnes s varenim nedarilo svokra my zarobila na palacinky ale podarili sa my len 3 tak som zarobila na tarhanu ale ani ta my moc nevyšla uvidim čo budem zajtra variť dajte tip 😒

luciankasebastianko
autor
23. okt 2009

luci to už plánujete dhuhé Natálka poslucha ? ja si to neviem ani predstaviť s mojim mrchošom 😠 😀 a odkial si ?

laurinkadanielka
23. okt 2009

no aj my hnačkujeme ale zo zubov pred chvilou som dva razy prebalovala ale už buva idem aj ja 🙂

luciankasebastianko
autor
23. okt 2009

dobrúúúú Dada

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

ahojte ja som dnes varila morčacie prsia na šampinonoch a ryžu 😉 😝

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

ideme so TO trochu pokúpiť trochu odychnuť bez malého 😀

linka
24. okt 2009

ahojte a ja som nevarila nič,prišla som z práce a nič sa mi nechce,tak sme si objednali pizzu 😝

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

mňam pizza 😝 😝 😝 som dnes chcela ísť s mužom ☹ ale nakoniec budeme doma

linka
24. okt 2009

prečo Luci? čo vám to prekazilo?

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

luci najskor sme maly isť na tovar pre muža a stade som sa xela zastaviť na pizzu,ale muž čakal ešte jedného klienta a ten je ešte unás ,takže pojdeme možno zajtra 😉

linka
24. okt 2009

ja idem zajtra do nočnej ☹ čo zajtra varíš? ja kurča,len neviem na aký spôsob,lebo muž má nariadenú od dr.diétu na mesiac 😖

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

lucinka navyší čas skúsiť super dietné kurča na kg soli 😉

luciankasebastianko
autor
24. okt 2009

nám ostalo zo dnes 🙂 možno koláčik 😎

linka
24. okt 2009

Luci a koľko soli dávaš?

linka
25. okt 2009

čaute,ako ste strávili dnešný deň? ja sa chystám do nočnej,no veľkú radosť nemám ☹ už aby bol piatok

luciankasebastianko
autor
25. okt 2009

ahojte luci pre teba 😉 http://www.dobre-recepty.sk/detail/4281-kura-na... 😀 boli sme v kúpeloch bolo super a dnes chodil ježiško a doniesol nám Dolce gusto 🙂 zajtra sa teším na super kafé 😝

laurinkadanielka
26. okt 2009

ahojte no my sme včera varili aj vonku boli aj mrkotili no luci to je dobra kavička dobre posluchaš ked už chodil ježiško 🙂 pridem na kavu ale srandujem 😉

linka
26. okt 2009

čaute mamky 😉 som totál vyradená,sa cítim jak pred popravou,už dávno sme nemali nočné a zvykať si zas to bude tvrdé,ale dajak vydržím,Luci díky za recept,niekedy vyskúšam a nie je to slané? 😕 kúpele by som brala hneď,vy sa máte 😵 a na kávu prídem aj ja 😀

linka
26. okt 2009

a pozerám,že nová Lucka dnes našla pozitívny tehu test,gratulujem 🙂

luciankasebastianko
autor
26. okt 2009

ahojte Luci to kura fakt nie je slané ešte ho musíš posolit ked ideš jest ta sol je len podložie ,aby tam stekla masnota a nepripálilo sa 🙂 Lucke gratulujem 😉 či sa sem ešte pozrie ? 😒 a na kávičku prídite 😀

linka
27. okt 2009

ahojte,kde ste baby,nejak na to kašlete 😀 ja viem,deti vás zamestnávajú 😉
ja celkom v pohode na nočnej,až som prekvapená,že sa mi nechce spať 😕

laurinkadanielka
27. okt 2009

ahojte no ja som dnes v posteli je my zle niečo ma obchadza mam krče a boli ma cele telo ešte že je muž doma teraz sa my trochu ulavilo dufam že to mala nedostane

luciankasebastianko
autor
27. okt 2009

ahojte veru veru luci mne ten maly dáva zabrať PC zapnem až večer ☹ nes som robila aj vence a bola som aj na cintoríne, takže niečo už mám vybyvené 😉 ešte v nedelu ideme plohroboch 😕 musím isť zajtra asi nákupiť zásobi sa míňajú 😠 😀
danka tak nech to rýchlo prejde 😉 mna to držalo skoro tyždeň ,ale mne nemal kto postrážiť malého tak som to nemohla vyležať 😖

laurinkadanielka
28. okt 2009

ahojte no dnes je my lepšie ideme do mesta kupit nejake vence 😉

linka
28. okt 2009

čaute 😉
Dadka,tak nech ťa to obíde,aj na mňa sa lepí nejaká nádcha či čo 😖 😕
Lucka ty si šikovná,že máš vence porobené,ja som schopná kúpiť iba sviečky,na vence sú babky,mami... 😉
nočná ok,ešte dve a víkend 😵

luciankasebastianko
autor
28. okt 2009

Ahojte tak luci nech ti to rychlo ubehne a potom bude relax 🙂 dada super že ti je lepšie 😀 boli sme dnes zachvílku vonku a tak už je to zle ked je tak skoro tma 😖 no hral sa dnes celkom zlatučky bol -dobre sa vyspinkal poobede 😵 nech je už letooooooooooooo 😎

laurinkadanielka
29. okt 2009

ahojte no veru nech už je teplo aj my sme včera boli vonku mala my uteka len na ihrisko ale nešli sme tam ale zašpinila sa aj na dvore a len po blate hu bavi behat

linka
29. okt 2009

čaute,už zas chcete leto? veď nedávno skončilo 😀 viem,že pre deti je lepšie teplúčko,ale aj v zime sa dá pošantiť,napr.na snehu 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre